Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    A gde se pominje Fajzer???
    Pa ti kazes da si pametnija i informisanija od mene
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      A ti si neki zajebant ? Šta glumiš sa tim podjebavanjem ...

      Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
      izvini ali si prvi ti mene bocno

      ja ne znam kakav odgovor trazis kad metaforicki nismo na Titaniku
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Svaki tvoj sledeci post te sve vise ukopava. Izlupeta se brate za sve pare koje ces da zaradis u zivotu.
        Ajd, celo vece potrosih na ove gluposti, a toliko boljih izazova.

        Poyyy
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Svaki tvoj sledeci post te sve vise ukopava. Izlupeta se brate za sve pare koje ces da zaradis u zivotu.
          Ajd, celo vece potrosih na ove gluposti, a toliko boljih izazova.

          Poyyy
          ja kazem da si licemerna i da okreces stvari kad si "uhvacena"

          ali dobro to je nista sta si ti sve meni izgovorila

          ima i oni tvoji smajliji na sliku Trotera iz Mucki kad sam ja prikazao sliku fajzerove vakcine

          evo sad da stignu te vakcine kladio bi se da ne bi uzela
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            Fajzer i Biontek podnose zahtev za registraciju vakcine u Srbiji

            Kompanije Fajzer i Biontek predaju Agenciji za lekove i medicinska sredstva neophodnu dokumentaciju za registraciju vakcine protiv kovida u Srbiji.

            Ovo je juče dogovoreno na sastanku predstavnika kompanija sa predsednicom Vlade i ministrom zdravlja, saznaje RTS.

            Vakcina američke kompanije Fajzer i nemačkog Bionteka pokazala se, nakon treće faze ispitivanja, kao 95 odsto efikasna. Prima se u dve doze.

            Kompanija Biontek radi na pronalasku formule koja bi omogućila njeno čuvanje na sobnoj temperaturi jer, prema trentnim podacima, mora da se čuva na -75 stepeni Celzijusa, što predstavlja problem za distribuciju.

            Velika Britanija je ranije odobrila upotrebu "Fajzer-Biontek" vakcine i time postala prva zemlja u svetu koja je to učinila.
            __________________________________________________ __________________________

            Stize!!!

            e ajde da vidimo ovi sto su me zajebavali "anti-vakcinas"

            vis ti sta je to nesto zuto ko zna sta je tu smuckano
            Originally posted by Constantin View Post
            Hm....

            Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
            Originally posted by miloolja View Post
            [emoji2][emoji28]
            .....
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Bas se blamiras, i to onako masno.
              Pa taj moji smeh-smajlici se odnosio na Troter mim, a ne na Fajzer vakcinu

              I znas sta, boli me uvo sto si moderator. Ne prekines li da lazes i izmisljas neke situacije i price oko mene, ne prestanes li da me kvotujes, mada ni to ne znas, prijavljivacu te stalno.
              Dosta jbt, skini mi se!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Meni nije jasno zasto napadas Olju, a verujem da nije ni tebi...
                Ona je samo napisala da su ove bitange po ko zna koji put uhvacene u lazi, jer su pre mesec dana izjavili da smo kupili milion i 800 hiljada vakcina, a sad izjavljuju da necemo imati vakcinu pre kraja 2021.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Meni nije jasno zasto napadas Olju, a verujem da nije ni tebi...
                  pa prva me je uvredila

                  ali necu je vise kvotati nadam se, sad kad sam je provalio

                  odo spavati

                  i ja sam radio u jednoj maloj firmi gde smo bili razlicite politicke opredeljenosti ali smo se voleli niko nikog nije mrzeo zbog toga i delio Moja Olja
                  Last edited by Sam Hornish Jr.; 10-12-20, 22:39.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Ja tebe prva uvredila? Zanimljivo, izmisljas i spinujes, filujes na moj racun celo vece totalno van svakog smisla i konteksta, a ja tebe uvredila prva.
                    No, bitno da si me provalio ;)

                    I ne mrzim nikog, jos jedna laz.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ovo je pocetak, ja uvredu ne vidim, a ti vec kreces sa napadom

                      Spoiler


                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post


                        Mozda najobicniji pregled kod lekara specijaliste, ali dok odradis sve analize, preglede itd. tesko da moze da se poredi sa zenskim frizerajem
                        pa o pregledu i pricam-to sto mi za mobilne i druge gluposti dajemo silne novce nije problem,ali kad se da za lekara je strasno je druga prica

                        i ja nisam nikakav svetski putnik,ali znam da je isto i u drugim zemljama evrope-svugde se ceka i zakazuje (i sad ce neko da da primer kako bas tamo i tamo nema cekanja...ali da ipak ima cekanja i zakazivanja)


                        drug9o sto hocu da kazem,ne racunajuci zaista teske bolesnike,je da dobar broj ljudi za svaki kurac ide kod doktora i mislim da 30 posto ljudi trosi novac "da se malo pregleda"

                        treca,nijedan sistem nije bio spreman za ovo,a ko jos slusa vucica i brnabicku...pa kad nema druga posla.ja mislim da se srbija i pored svega dobro nosi sa pandemijom,a vi mislite sta zelite


                        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        i sad kad si ozdravio opet te teraju da nosis masku a imun si. moze neko da mi objasni to?
                        da i voleo bih da to postane nacin ponasanja,makar neko vreme...suvise ljudi ugrozava licni prostor,previse se unosi,galami etc

                        i mislio sam da je ovo tema o koroni,ne o zdravstvenom sistemu koji je isti bio i pre korone,ne o vucicu,koji je isti bio i pre korone

                        a moram reci da mi smeta i nacin komunikacije,jer se suvise cesto pominje lupetanje,gluposti i slicne stvari

                        LM, da zakljucim ovo javljanje-ja sam za vakcine i maske,ali ipak ne ovako brzo za vakcine s obzirom na sve sto vakcine i uopste lekovi moraju da zadovolje da bi bili pusteni na koriscenje i koje sve protokole maraju da prodju

                        za sest meseci ne moze da se napravi nijedna vakcina sa ucinkovoscu od 95 posto,to je laz

                        a jos neko pominjao i laganje-dakle,ne,ne lazu samo nasi


                        E Toq...ili kako god
                        Wizard

                        Comment


                        • Propo ekonomski tigar sa najvecim BDP sto svet video nije do sada i najjacom ekonomijom ove godine u Evropi. Jbg


                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Videćemo danas da li će biti novih mera ili ostaju iste.

                            Comment


                            • Nema novih mera.
                              Kaze drKon: situacija je teska, zasedamo sledece nedelje

                              Inace, nedobog da se neko razboli od neke druge bolesti. Ali nedobog! Kakva iskustva imam iz okoline, da sedne covek i da place, nista drugo.
                              E to je taj raspad, nesposobnost i alavost, ne samo sto se nije ulagalo u zdravstvo decenijama, vec i postojeci kapaciteti ne sluze svrsi: privatne ambulante i bolnice nisu ukljucene u ovu vanrednu situaciju, kao i sto su mnoge bolnice pretvorene u kovid, a zvrje prazni mnogi hoteli, garnizoni... E to je ono sto dodatno baca sistem na noge, a toga nema tako preko.

                              Komentari u tvitu

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Inace, nedobog da se neko razboli od neke druge bolesti. Ali nedobog! Kakva iskustva imam iz okoline, da sedne covek i da place, nista drugo.
                                E to je taj raspad, nesposobnost i alavost, ne samo sto se nije ulagalo u zdravstvo decenijama, vec i postojeci kapaciteti ne sluze svrsi: privatne ambulante i bolnice nisu ukljucene u ovu vanrednu situaciju, kao i sto su mnoge bolnice pretvorene u kovid, a zvrje prazni mnogi hoteli, garnizoni... E to je ono sto dodatno baca sistem na noge, a toga nema tako preko.
                                Slažem se, imam i ja grozna iskustva iz okoline. Ocu od jednog drugara srce radi na dosta umanjenom kapacitetu već 7-8 meseci. Imao je 3 termina čovek da reši to, ali svaki je otkazan zbog kovid situacije. Sad je takvo stanje da on čeka da padne u kritičnu kategoriju, tj da mu srce skoro otkaže da bi mogao da bude primljen. Naravno, dobio je savet da ode kod privatnika, ali je toliko skupo da čovek jednostavno nema para. Eto, sad sedi kući, čeka da mu se stanje pogorša da bi ga primili.

                                Baca sistem na noge, ali zato pojedince iz tog sistema baca u nebesa što se tiče para.

                                Jednostavno dno dna. Žbađ ljudske evolucije.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X