Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • evo cak i na kutiji pise da ne stiti.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Pa ne mogu da ti garantaju da neces dobiti virus jer nosis masku...to ti je kao sto ne mogu da ti garantuju da ces dati gol ako nosis kopacku, ali su vece sanse da ga neces dobiti ili ako ga imas da ces nekog zaraziti....

      Ovi brojevi vec su vec smesni...isto kao na prolece...danas bio u gradu..na bazenu nema skoro nikog morao sam da isplivam,u kladionicama usao sam na vrata,video tonu ljudi i izasao...cak sam usao i u autobus gradski i tamo isto dosta ljudi,ali svi nose masku u kladionicama bas niko...

      Videcemo sta zima kaze i standardan pad imuniteta,izmucili su nas za sve pare...sve su otvorili da ne bi dosao bankrot..i onda jos caste,u Kraljevu ili Valjevu...jbm li ga...su cak povecali plate u drzavnim slubama tj gradskim..xDDDD

      Od sl godine ocekujem skok svih komunalnh cena....nece puno, ali kad se sabere sve bce to dosta,za nista bukvalno..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Pa ne mogu da ti garantaju da neces dobiti virus jer nosis masku...to ti je kao sto ne mogu da ti garantuju da ces dati gol ako nosis kopacku, ali su vece sanse da ga neces dobiti ili ako ga imas da ces nekog zaraziti....
        vidim brojke idu u prilog tome...


        Originally posted by miloolja View Post
        Sta kaze Brnaba, vakcine tek krajem 2021.?? Hehe kakva gamad.
        zar ti nisi rekla da neces primiti vakcinu koju ova vlast uveze
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • UK issues anaphylaxis warning on Pfizer vaccine after adverse reactions

          LONDON (Reuters) - Britain’s medicine regulator said anyone with a history of anaphylaxis to a medicine or food should not get the Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccine, giving fuller guidance on an earlier allergy warning about the shot.
          https://www.reuters.com/article/heal...-idUSKBN28J1D1
          __________________________________________________ __________________________

          ipak nije sigurna?...
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            vidim brojke idu u prilog tome...



            zar ti nisi rekla da neces primiti vakcinu koju ova vlast uveze
            Prvo, kakve ja veze imam sa postom koji sam prethodno napisala? A pisala sam samo opet kakave su ovo bitange, koje vise ne znaju gde udaraju.

            I drugo, naravno da njihovu vakcinu pod obavezno i moranjem necu da primim, to sam onda i rekla, kada me vec prozivas, a kada i ako mi se da mogucnost da biram, to je vec druga prica.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              vidim brojke idu u prilog tome...



              zar ti nisi rekla da neces primiti vakcinu koju ova vlast uveze

              Pa igraj los fudbal, vecina se verovatno nije pridrzavala...Isto tako kad sve radi normalno i guzve su u kladionicama,kaficima, restoranima...naravno da je tako..Ova drzava je komedija i to je to jednstavno...i mogao bih da stav 5x bet da lazu za brojk i to bolesno...a zima jos nije dosla..pre ili kasnije ako da Bog i dodje ovde neki Dritan Abazovic ili ona Rumunka, da ce se neke stvari rascstiti...

              Ona nje ni rekla da ce primiti vakcinu, a ov kakvi su dace pola doze,a polace se seci sa vodom
              Last edited by LosmiSK; 10-12-20, 16:57.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • [emoji38]

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Da smo iole normalni, ovo bi svakog izbacio na ulicu, sa maskama. Al nismo. Normalni mislim i zato jasi i gazi samo!

                  https://twitter.com/fruska_gorica/st...591418370?s=19
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Prvo, kakve ja veze imam sa postom koji sam prethodno napisala? A pisala sam samo opet kakave su ovo bitange, koje vise ne znaju gde udaraju.

                    I drugo, naravno da njihovu vakcinu pod obavezno i moranjem necu da primim, to sam onda i rekla, kada me vec prozivas, a kada i ako mi se da mogucnost da biram, to je vec druga prica.
                    znas sta si ti sad rekla: ti neces da primis to djubre a bitange su jer nece obezbediti to djubre za ostale.
                    Last edited by Karamazov; 10-12-20, 17:22.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      znas sta si ti sad rekla: ti neces da primis to djubre a bitange su jer nece obezbediti to djubre za ostale.
                      Aoooo nemoj vise ko boga te molim!!
                      Sta se ti nalupeta brate mili, pa ovo je strasno!
                      Nije problem sto ne razumes, ali sto pises nebuloze, pa ovo je uzas.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Hoces li se ti vakcinisati?
                        Originally posted by miloolja View Post
                        Vuciceve eksperimente, ne.
                        Originally posted by miloolja View Post
                        Sta kaze Brnaba, vakcine tek krajem 2021.?? Hehe kakva gamad.

                        kazem smanji malo licemerje
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          kazem smanji malo licemerje
                          Prvo moras da znas sta znaci licemerje, da razumes napisano, ali i malo vise oko ovog virusa sta se desava, kao i sta vlast radi (mada mi se cini da si uz njih, tako da kapiram).

                          Ali, to ti opet ne daje za pravo da me ganjas i lupas ovakve etikete.

                          Oladi malo.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • znaci to nije primer licemerja?

                            (i pusti sad na cijoj sam ja strani kad sam ja 100 puta rekao da ne idem na izbore)

                            i jel si ti to pocela da delis ljude po politickoj opredeljenosti?
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              znaci to nije primer licemerja?
                              A meni nećeš da odgovoriš ?
                              Last edited by Constantin; 10-12-20, 19:40.
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Naravno da nije licemerje.

                                "Vucicev eksperiment" je iz vremna kada se pricalo da ce neka nepoznata vakcina biti obavezna, da ce mozda da prekrsi Ustav, za koju cemo biti zamorcici valjda bese zajedno sa Pakistancima...

                                A posto je prestalo da se prica o obaveznom vakcinisanju i te famozne nepoznate, vec da cemo da uvezemo i obezbedimo od SVIH proizvodjaca dovoljno, sto znaci da mogu da biram, naravno da cu dobro da proucim sve i da se vakcinisem. Vakcine su spasile svet.

                                Ali, ovo moje od danas da su gamad, jer je on obecao vakcine do kraja ove godine, kaze cak i rezervisao 1.8 miliona verovatno Fajzer, a sada njegov fikus kaze bice krajem sledece, lupeta o nekim novcima, govori samo o sledecem: da su nevidjeni lazovi, prevaranti, mufljuzi, diletanti...

                                Kad kazem obecao vakcine, zelim da verujem da ce tu biti i Fajzerova i Sputnjik V i sve druge legalne koje se vec daju eksperimentalno i legalno ljudima, a ne nikakav njegov mracni poduhvat gde bi se oni ugradili, a mi najebali, tj. bili njegov eksperiment.

                                Znaci, ono sto si mi ucitao veze blage sa zivotom nema. Ali nigde veze.

                                I da, naravno da delim ljude po politickoj opredeljenosti, za ovu bagru pogotovu ko je, ja sa njima ne zelim da imam nista. Niti imam. Uostalom predsednik nas sam vrlo lepo i fino podelio, i deli svaki jebeni dan, tako da se ne pitam ja tu mnogo. A i bolje tako.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X