Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Beocca View Post
    i ostali koji nemaju ove idiote imaju iste probleme-i velik broj obolelih i umrlih,pa procitaj brojke-i komsije i mnogo jace zemlje

    a meni je stvarno vec bilo neprijatno da citam tvoje postove,jer jesu bili preterani-da ne kazem nesto drugo

    cak su ti sad postovi umereniji nego onda

    ne vredi...ja sam nosio masku i radio sve kako nalazu i zarazio se...ljude ne mozes izbeci-ni na poslu,ni u zivotu-u posti,prodavnici,busu...

    zao mi je sto ke karamazov obrisao onaj post gde sam pisao kako je ovo jedan dobar samar covecanstvu i stigao je taman na vreme...
    Uf, uf, jel ti mnogo bilo bas neprijatno? Jaka stvar, mos mislit.
    Sad ti je zato sigurno banja, pa uzivaj.

    I sta kazes i kod drugih je ovako? A kakve veze imamo sa tim drugim uredjenim zemljama, ekonomski jacim i sa zdravstvenim sistemima koje necemo stici ni za sto godina??
    Daj ne lupetaj zivota ti.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • molim te da obratis paznju na komunikaciju i ne budi nepristojna,prati svoju mantru...
      Wizard

      Comment


      • Samo prestani da ti "komuniciras" sa mnom jer imas problem da to radis na normalan nacin, ne prati me po forumu, ne citiraj i ne pisi stvari koje veze sa zivotom nemaju i nece biti problema. Ja tebi ne odgovaram na postove (prva), ne obracam ti se, ali odgovaram uvek na bezobrazluk.
        Savetujem ti da me zaobidjes.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • bravo...BRAVO

          ne dozvoljava mi administracija da odgovorim
          Wizard

          Comment


          • LM,stigosmo s kontrole,okej smo,u ponedeljak na work

            citava igranka je trajala od 25.11 eto do danas
            Wizard

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Od SFRJ se ovde nije ulagalo u zdravstvo ni u obrazovanje, umesto da te dve stavke budu najbitnije za zemlju kod svake vlasti su bile na samom dnu, pogotovu obrazovanje.
              Postoji razlog za to. Što se tiče zdravstva, jednostavno im odgovara ovako. Zato što su ljudi masovno primorani da idu kod privatnika. Kod 80% pregleda u bolnici se čeka više meseci za termin. I onda ti sam doktor kaže ime i prezime privatnika gde bi trebalo da odeš i "završiš" to. A bar 60% doktora iz bolnica radi kod istih tih privatnika. Ljudi naravno ne mogu da čekaju po 3 meseca za razne preglede i odu kod privatnika koji im naplati neke nenormalne cifre. Doktor ima procenat, privatnik ima procenat, država ima procenat. Ko jedini ispašta u tom slučaju....pa narod naravno.
              Koja god donacija u vidu nekog medicinskog aparata sitgne iz inostranstva, "pokvari" se u roku od mesec dana.
              Tako da, namerno se ne ulaže, nije to sad zanemareno.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • cifre nisu nenormalne,u rangu su zenskog frizeraja..
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Beocca View Post
                  cifre nisu nenormalne,u rangu su zenskog frizeraja..


                  Mozda najobicniji pregled kod lekara specijaliste, ali dok odradis sve analize, preglede itd. tesko da moze da se poredi sa zenskim frizerajem
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Bogami, meni hirurg u privatnoj naplatio 6000 pregled od 3 minuta, plus 25 000 sitna intervencija. To su cene, meni osiguranje pokriva deo.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Pa zato i kazem, najgluplji pregled kod specijaliste mozda i jeste kao zenski frizer (ne mislim na obicno šišanje i feniranje), ali sve dalje sto moras da odradis, ne moze da se poredi
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Beocca View Post
                        cifre nisu nenormalne,u rangu su zenskog frizeraja..
                        Ovo je daleko od istine. Ali opet nije poenta u tome. Poenta je da te šalju tamo jer u bolnici neka sila uzima procenat od svakog slanja ljudi kod privatnika.

                        Lekarsko provodadzisanje. Najbednije od svih. Jer znaju kad ti je zdravlje u pitanju, nećeš razmišljati o tome, već daj kako god može da se reši problem.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Beocca View Post
                          i ostali koji nemaju ove idiote imaju iste probleme-i velik broj obolelih i umrlih,pa procitaj brojke-i komsije i mnogo jace zemlje
                          ali fora je da samo nasi lazu
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by Beocca View Post

                            ne vredi...ja sam nosio masku i radio sve kako nalazu i zarazio se...ljude ne mozes izbeci-ni na poslu,ni u zivotu-u posti,prodavnici,busu...
                            i sad kad si ozdravio opet te teraju da nosis masku a imun si. moze neko da mi objasni to?
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • U poslednja 24 sata testirano je 21.799 uzoraka, od kojih je 7.393 pozitivno na koronavirus.

                              Preminulo je još 56 pacijenata, od početka epidemije ukupno 2.172.

                              Hospitalizovano je 8.594 pacijenata, 105 više u odnosu na juče.

                              Na respiratorima su 323 pacijenta.

                              Comment


                              • Sta kaze Brnaba, vakcine tek krajem 2021.?? Hehe kakva gamad.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X