Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Sta mislite hoce Vucko primiti vakcinu?
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Ja cu verovati samo ako bude direktan TV prenos
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Vučić: Ruske vakcine stigle u Srbiju, ispitivanje na Torlaku
          http://rs.n1info.com/Vesti/a679666/V...VeW6-Y-n84O6Os


          Stigli Rusi!
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • joj boze,ako vec budu morale vakcine,samo da ne budu ruske...
            Wizard

            Comment


            • Ovaj laze vec na dnevnoj bazi. Bile su price i o 2m vakcina, eto on je nabavio i nece biti obavezno...xDDDDDDDD i bice dzabe..

              Znaci bice sve suprotno,ne bukvalno...ali tipa ne moze dete u vrtic, ne mozes da radis ako se ne vakcinises itd... To dzabe, svi znamo sta znaci..dug nam je probio plafon... Merkel nas hvali kako idemo napred

              Evo i Sema, starog dobrog naprednjaka kako se raduje. rusima...i vakcini...Uzecu ja vakcinu ali za pola godina....Vakcina dolazi bas pred novu godinu...izadjite i trosite pare
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Sem ako me neko iz firme ne bi naterao, mislim da bih radije umirao u svoja cetiri zida pola godine i pritom da propustim neke stvari koje sam isplanirao nego da primim rusku ili kinesku vakcinu.

                Male su sanse da ce to da se desi jer je nemacka firma i zna se sta ce oni preferirati.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ovaj laze vec na dnevnoj bazi.
                  svi politicari lazu.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Nece jos pola godine vakcina za obicno gradjanstvo, odnosno u vecoj kolicini, polako. Prvo da se iscita i prouci silna papirologija, pa ispita vakcina, a Agencija za lekove i medicinska sredstva za sada je veoma ozbiljna ekipa, nisu podlegali nikakvom pritisku vlasti, i vrv ce se drzati Evropske agencije za lekove iz Londona. Pa da vidimo.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • a niko ne govori koliko ce ova vakcina trajati. jel to sezonska?
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Cuj laze na dnevnom nivou, slaze kako zine. Najveci lazov u istoriji civilizacije, sigurno, a da je na tako odgovornom mestu.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          Vučić: Ruske vakcine stigle u Srbiju, ispitivanje na Torlaku
                          http://rs.n1info.com/Vesti/a679666/V...VeW6-Y-n84O6Os


                          Stigli Rusi!
                          Ala nas zatrpavaju

                          Američki Fajzer i nemački Biontek prvi su poslali zahtev za registraciju vakcine za korona virus srpskoj Agenciji za lekove i medicinska sredstva (ALIMS).

                          Uz zahtev je predata i dokumentacija o vakcini, potvrdila je za BBC na srpskom Urša Lakner, menadžerka korporativnih poslova u Fajzeru.

                          ALIMS sada proverava dokumentaciju vrlo rigorozno i temeljno, rekao je za RTS Pavle Zelić iz Agencije.

                          „Mnoge agencije nisu dobile ovakvu priliku, naši eskperti već procenjuju dokumenta", rekao je Zelić.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            Ja cu verovati samo ako bude direktan TV prenos
                            nesto ovako?

                            Britanski ministar zdravlja će primiti vakcinu uživo na TV
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Nece jos pola godine vakcina za obicno gradjanstvo, odnosno u vecoj kolicini, polako. Prvo da se iscita i prouci silna papirologija, pa ispita vakcina, a Agencija za lekove i medicinska sredstva za sada je veoma ozbiljna ekipa, nisu podlegali nikakvom pritisku vlasti, i vrv ce se drzati Evropske agencije za lekove iz Londona. Pa da vidimo.
                              Nedavno sam dosao do zakljucka da sve otpada do prve polovine juna sto se tice dogadjaja i javnih okupljanja.

                              Pre dva meseca i jesam napisao ovde i jos u jednoj grupi da ne ocekujem da ce se resiti nista pre maja.

                              Ne moram da budem tacan u milimetar, ne deluje mi da sam daleko od istine.

                              Comment


                              • Da, ali samo u slučaju da vakcine zaista funkcionišu, pa se time smanji pritisak na bolnice

                                A što se tiče šire populacije, smatra se da mere kao što su maske i socijalna distancia, ograničenje okupljanja itd biti obavezne bar do 2022, tako da....
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X