Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Znaci ti mislis da se ceo svet zarazio zbog nekoliko desetina hiljada zarazenih u Kini, verujes da su oni dali prave brojke?
    Imali su oni u onom Vuhanu i 2 miliona zaraenih sa ovakvom smrtnoscu(3-4 hiljade),ali posle toga su uvideli gresku i recimo u junu cim se pojavilo nekoliko stotina slucajeva zatvorili su Peking i nisu imali ni jedan smetni slucaj tada a i od tada ni jedan,posle toga su krenuli da nose maske na 0 slucajeva kao gace i toje to nema gde virus da udje i rasiri se

    Mi krenemo sa maskama na 6000 slucajeva i 30 mrtvih,a i tad nismo maksmialno diciplinovani,a karantin cemo kad budemo imali 100 mrtvih(ako budemo)

    Ali dobro siromasna smo mi zemlja ipak,nije to tako lako ovde

    Comment


    • Originally posted by ЧШ. View Post
      Ne bih se ja menjao sa prosečnim Kinezom. U svemu nabrojanom ste zaboravili da navedete jednu od ključnih stvari vezano za Kinu, a to je da su ljudi prikrivali i zataškavali informacije o ovom virusu. To možda ne ulazi pod disciplina i organizovanost ali itekako pobija svesnost o opasnosti. Zato i ne treba da čudi kad vezano za Kinu ide "navodno".
      Ma nije to uopste poenta, kakvi da se menjamo sa Kinezima, nemamo mi tu svest dalekoistocnih naroda, ali i komunizam je napravio od njih poslusnike, no samo tako se stvari i vracaju na normalu, disciplinom.
      A ako bih se menjala to bi bili samo i iskljucivo Japanci, ti ljudi me odusevljavaju. I to je disciplina bez represije i straha, ali tu svest nikada necemo prvo sa shvatimo, a kamo li dostignemo i oni su ko zna koliko svetlosnih godina ispred svih.

      Dakle, nisam ono "poredjenje" napravila kako su Kinezi bolji od nas. Naravno da im kao jednom zatvorenom jos uvek sistemu pod komunistickom paskom me teba verovati nista, ali moji izvori su nasi ljudi koji zive i rade tamo, njih slusam i citam sta moraju, kako je bilo i kako je sada mnogo bolje. Pricam o koroni.
      I kako ce oni da se izvuku mnogo pre nego ove demokratske zemlje, a pogotovu ove kvazi, kao sto smo mi.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Prvo, ovo sranje nije gotovo, kako cemo mi da prodjemo tek cemo to da vidimo.
        Drugo, zaboravio si da dodas samo jos na kraju kako smo ekonomski tigar i da smo najjaci od svih.
        to drugo nije tacno.

        a prvo, pa da jos nije proslo, ali do sada brojke su na nasoj strani i opet nismo zadovoljni
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Naravno da nije to drugo tacno, nego kako si poceo da redjas samo je jos to falilo da dodas. Razumes? Ironija, ne?

          A ovo sto smo bolji u brojkama u ratu sa koronom, ako verujes ovoj bandi, svaka cast, bravo, bravo, ja im ne verujem ni jedan jedini broj koji su izneli.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Naravno da nije to drugo tacno, nego kako si poceo da redjas samo je jos to falilo da dodas. Razumes? Ironija, ne?

            A ovo sto smo bolji u brojkama u ratu sa koronom, ako verujes ovoj bandi, svaka cast, bravo, bravo, ja im ne verujem ni jedan jedini broj koji su izneli.
            sta da redjam pa ovo je tema o virusu

            sto se tice brojki okej ne moram verovati nasima ali onda necu ni tudjima
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Naravno da nije to drugo tacno, nego kako si poceo da redjas samo je jos to falilo da dodas. Razumes? Ironija, ne?

              A ovo sto smo bolji u brojkama u ratu sa koronom, ako verujes ovoj bandi, svaka cast, bravo, bravo, ja im ne verujem ni jedan jedini broj koji su izneli.
              Iskren da budem, od kako znam za sebe ovde nije bio na vlasti neko kome se moglo verovati tako da samo se nastavlja kontinuitet.

              Comment


              • Svi pričamo o kinezima i japancima a kao da svaki dan putujemo tamo

                Pa ću se usuditi i ja... Ja ću reći samo to da je njihov zd. Sistem možda najjači na svetu

                E Toq
                Wizard

                Comment


                • RTS:

                  Prema poslednjem preseku, u Srbiji je za 24 sata od kovida 19 preminulo još 37 osoba. Potvrđena 6.842 nova slučaja zaraze koronavirusom. Testirano rekordnih 21.476 građana.

                  Comment


                  • Sutra zaseda HITNO kš?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • A mere, ako ih bude, bice hitno sprovedene za nedelju dana...
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Tamna tamo do iza sv.Jovana, krajem januara, da se sve slave i praznici manje-vise izredjaju
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Sutra zaseda HITNO kš?
                          opet?
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Tamna tamo do iza sv.Jovana, krajem januara, da se sve slave i praznici manje-vise izredjaju
                            Cugalo se od Nikoljdana do Časnih veriga kontinuitet je važan.

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Cugalo se od Nikoljdana do Časnih veriga kontinuitet je važan.
                              Neki cepaju od Sv.Tome do Sv.Trifuna.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Sad kad nam smuljaju maske i napolju
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X