Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prince View Post
    Zivo me zanima kako ce pravno da uvedu to obavezno vakcinisanje, a uradice 100 posto iako je protivno ustavu
    Lako...promeniće Ustav. Izglasaće amandman po kojem će vakcinisanje biti obavezno. On može sve....

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Lako...promeniće Ustav. Izgledaće amandman po kojem će vakcinisanje biti obavezno. On može sve....

      Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
      Nije bas to jednostavno da se promeni ustav. Slozeniji je postupak od zakonodavnog, jer zbog zadiranja u ljudska i manjinska prava bi morali i referendum da raspisuju da bi promenili ustav. Lakse im je da jednostavno prekrse ustav, a ustavni sud cuti kao po obicaju.

      Comment


      • Lik svakodnevno krsi Ustav, sta bi mu jedno manje-vise predstavljalo problem.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nece da bude obavezno, ali ces za svaku glupost morati da doneses potvrdu o vakcinaciji
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • U principu ne moze da vakcinise 100% zbog onih koji su alergicni ili imuni na suptance iz vakcine.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              U principu ne moze da vakcinise 100% zbog onih koji su alergicni ili imuni na suptance iz vakcine.
              Uostalom....rekao je...milion i osamsto od Fajzera...posle par dana, 300-400 'iljada...pa se, opet, ispravio i rekao je da je to početna nabavka. Ko da mu veruje...

              Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Nece da bude obavezno, ali ces za svaku glupost morati da doneses potvrdu o vakcinaciji
                to je tacno

                evo citam u americi vec traze ko bude isao na koncerte (ove rok sto ja slusam) da ce morati imati potvrdu da je vakcinisan

                ovde kod nas ce to vaziti za fudbalske utakmice, kosarku itd.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • samo da ne bude ono ne smes u bus ako nemas to u licnoj karti

                  mislim ja ni ne idem busom al kazem primer
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Nece da bude obavezno, ali ces za svaku glupost morati da doneses potvrdu o vakcinaciji
                    Bice, videces . Skoro su usvojili izmene i dopune zakona koje se tice zaraznih bolesti, nzm. mu tacan naziv, i predvideli karantin i zatvaranje, kako ne bi morali pre nego sto odrede da nas zatvaraju, da uvode vanredno stanje u zemlji jer je nasim ustavom samo tada dozvoljeno da se ogranice ljudska i manjinska prava. Ovako ce mimo vanrednog stanja da nas zatvaraju pozivajuci se na zakon koji nije u skladu sa ustavom i niiedan zakon ne moze da ima vecu pravnu snagu od ustava. Prave sprdacinu sa pravnim sistemom u zemlji. Ocekujem nesto slicno i kada dodje vakcina.

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Uostalom....rekao je...milion i osamsto od Fajzera...posle par dana, 300-400 'iljada...pa se, opet, ispravio i rekao je da je to početna nabavka. Ko da mu veruje...

                      Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
                      cekaj mi pre evrope dobijamo te vakcine? pa to je nemoguce

                      oni tek treba da odobre i kazu tek na prolece se ocekuje kod njih

                      meni se cini da cemo mi testirati za njih...

                      ja samo putinovu primam
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Jel ovo umro irinej??

                        edit: Izgleda da jeste.

                        https://www.novosti.rs/vesti/drustvo...trijarh-irinej

                        edit 1: Sad su editovali tekst na istom linku i, kao, traje borba... Doduse, ovako je bilo i sa Amfilohijem kad je procurila vijest.
                        Last edited by Joker; 19-11-20, 12:50.

                        Comment


                        • Nije potvrdjeno, ali jeste od jutros bila vest da je stanje pogorsano.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Isto je ovako za Amfilohija bilo.. jeste, nije, jeste.. jeste...

                            Mislim da jeste, nego se samo kupuje vrijeme, da se konsoliduju, da se da saopstenje itd...

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Isto je ovako za Amfilohija bilo.. jeste, nije, jeste.. jeste...

                              Mislim da jeste, nego se samo kupuje vrijeme, da se konsoliduju, da se da saopstenje itd...
                              Moguće. Za čovjeka od 90 godina vrlo teško da se izvuče, koliko god da su oko njega vjerovatno najbolji doktori.

                              Comment


                              • A danas nov rekod 6109, preminulo 29, a na respiratorima 186
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X