Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    ti si iz Bg-a?

    samo jedno pitanje kolko cesto si nosio masku?
    Covek kaze zarazili ga majka ili otac, sumnjam da je u kuci nosio masku.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Gazda mi je pozitivan a nije imao niti jedan simptom nego se testirao sasvim slučajno pošto mu je rođak zdravstveni radnik.
      Supruga od kolege danima muku mučila sa ozbiljnim problemima. Počela gubiti miris ukusa i mirisa, imala prisutnu malaksalost i podmuklu temperaturu, danima bila u uverenju kako je zapatila virus Korone, kad je došlo na red testiranje rezultati pokazali da je negativna.
      Jebe lud zbunjenog. Sad ti znaj koje simptome treba posedovati da si siguran kako imaš Koronu.
      Ne zna se jel COVID-19 virus, bakterija ili pušteni bojni otrov...

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Covek kaze zarazili ga majka ili otac, sumnjam da je u kuci nosio masku.
        okej znaci ne vredi nositi masku...

        ako ne zivis sam
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Sta da ti kazem, dovoljno si veliki valjda, kapiras kako to ide...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Vredi nositi masku, ali ne jednu 6 meseci.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • A posto svi izigravaju pametnjakovice, mislim daleko su od toga da se razumemo, onda se svasta i desava

              https://www.facebook.com/10000281716...mGwdxrAzlJ&d=w

              Gospodja je profesorka sociologe mom bratancu u Trecoj bg gimnaziji. Vratili je u skolu, od pocetka je bila suspendovana, i od ove nedelje drzi casove napolju
              Da vidimo kad krenu mrazovi i snegovi na sta ce to da lici.
              Inace je poznata po teorijama zavere svasta prica i predaje, kaznjavaju je, menjaju, vracaju, ali posto predaje IV godini kako su nemoguci i nedostupni, nema puno uticaja. Srecom.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                A posto svi izigravaju pametnjakovice, mislim daleko su od toga da se razumemo, onda se svasta i desava

                https://www.facebook.com/10000281716...mGwdxrAzlJ&d=w

                Gospodja je profesorka sociologe mom bratancu u Trecoj bg gimnaziji. Vratili je u skolu, od pocetka je bila suspendovana, i od ove nedelje drzi casove napolju
                Da vidimo kad krenu mrazovi i snegovi na sta ce to da lici.
                Inace je poznata po teorijama zavere svasta prica i predaje, kaznjavaju je, menjaju, vracaju, ali posto predaje IV godini kako su nemoguci i nedostupni, nema puno uticaja. Srecom.
                Ova je zrela za visokog funkcionera Dveri. Boško plače za ovakvim.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Mislim da ima i gorih od njega poslednjih godina, izrodila i izbacila ova gruda svasta, svakakav sljam.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ko će ga znati šta je ova Korona, koje je njeno dejstvo i na šta udara. Ako je kolegina supruga imala sve moguće simptome koje nas mesecima maltretiraju putem medija, na kraju se ispostavi kako je dotična negativna onda stvarno ne znam kome verovati i šta misliti.
                    Radeći sa ljudima dobijam zaključak kako se olako shvata planetarna pošast pošto velika većina donosi sprdnju kad je ona u pitanju.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • ti testovi i nisu bas pouzdani
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Što bi rekao Balašević Korona je virus sa malo jačim marketingom [emoji16]

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          A posto svi izigravaju pametnjakovice, mislim daleko su od toga da se razumemo, onda se svasta i desava

                          https://www.facebook.com/10000281716...mGwdxrAzlJ&d=w

                          Gospodja je profesorka sociologe mom bratancu u Trecoj bg gimnaziji. Vratili je u skolu, od pocetka je bila suspendovana, i od ove nedelje drzi casove napolju
                          Da vidimo kad krenu mrazovi i snegovi na sta ce to da lici.
                          Inace je poznata po teorijama zavere svasta prica i predaje, kaznjavaju je, menjaju, vracaju, ali posto predaje IV godini kako su nemoguci i nedostupni, nema puno uticaja. Srecom.
                          Ih profesorica, imao sam profesora desetine u školi a kad izanaliziram bilo ih je mozda nekoliko baš zaista kulturnih i normalnih u smislu da su imali neka šira razmišljanja i da nisu ograničeni. Ali to je manji grad, kad vidiš da toga i u BG i to u gimnaziji onda jbg, porazno. Svuda ludaci i vrhunac što skandiraju 'Šiptari, Šiptari' tu su i komentari braće Hrvata i ostalih naroda, zanimljiv fenomen da se mrzimo ali idiotske stavove po drugim temama dijelimo
                          Last edited by BorisUnited99; 07-11-20, 19:51.

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Niko racionalan i sa zdravim razumom nema strah, mozda strah za najblize, ugrozene kategorije, ali i svi smo videli da ovde pravila NEMA, dakle gde ce da zapadne neko ako ga zakaci virus, u koju od grupa, od asimtomatskih slucajeva, preko zdravih sa burnom imunoloskom reakcijom, do prikrivenih problema za koje ni ne zna, a za hronicne bolesnike da ne pricam...to ni sam Sv.Petar ne moze da zna. I zato i zbog toga nisam spremna da izigravam Boga, sa cuvenom PA STA retorikom, jer svi cemo jednog dana dumremo. Hocemo, samo meni se sada jos uvek zivi. I moji zelim da zive jos dugo, kako familija, tako i prijatelji.
                              I zato ja nemam strah vec sam odgovorna i imam empatiju, ne ponasam se kao sebicni egocentrik, negirajuci sve ili gutajuci nove "enciklopedije" zvane Youtube.
                              Nazalost, 2/3 populacije su bezobrazne, polupismene (bez obzira na skole) i sebicne budale. Kao ona profesorka iz Trece.

                              Recimo nosenjenje maski je jedan vrlo, vrlo prost test inteligencije. I tu se sve vidi i zavrsava.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Osim onog perioda mart-maj kad se nije moglo izlaziti, jedino što ljudi trebaju da poštuju sve ovo vrijeme je da nose masku. Peri ruke redovno, dezinfikuj, stavi masku (ovo prvo dvoje niko te ni ne kontroliše naravno, to je dobra stvar radi lične higijene svakako). I od toga se pravi frka. Nervira vas krizni štab? Ne gledajte jbt, ne gledam ni ja nit se opterećujem, niko ni od mojih ne strahuje od virusa već jednostavno ziviš normalno i nosiš masku gdje treba i to je to. Imaš apsolutnu slobodu, nema više baš lijepog vremena pa ne mozes puno vani vremena provoditi ali mogao si zadnjih pola godine kao i ranije. Mozes i u kafić bez maske jer u kafićima ih niko ni ne nosi svejedno. I opet od svega problem i kukanje neko.

                                Comment

                                Working...
                                X