Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nestorović je idiot. Nije ni vredan komentara ni pažnje posle svojih budalastih nastupa.

    Bolje da ućuti. Rialiti plače za takvima.

    Šta čeka Srbiju: Evropa u karantinu, mi bez reakcije

    https://nova.rs/vesti/drustvo/sta-ce...-bez-reakcije/

    Comment


    • Inače, još jednom da ponovim.

      Ko ne veruje u postojanje virusa ovde nemoj ni pisati.

      Niko mu neće braniti da piše samo neka kucka komentare na temi namenjenoj zaverama.

      Više neću upozoravati.

      Comment


      • Admine znam da nije meni upuceno, ali moram da se ubacim. Ne vidim da je iko spominjao sumnjanje u postojanje virusa, jedino ako nisi brisao, onda se unapred izvinjavam, jer nisam procitao.

        A ne treba da branimo ljudima da imaju kontroverzne stavove o tome koliko je virus ozbiljan i sta treba raditi. Imaju pravo na to, kao sto i ti imas pravo da se ne slozis i da mu kazes da su to nebuloze.

        Comment


        • Meni je upućeno i dogovorio sam se sa Stojančetom ali sada uopšte ne pričam o tome da li virus postoji ili ne. Dok ovde pišem, pišem i mislim da postoji.

          Samo komuniciram kako odabrati izmedju 20 ljudi koji svi tvrde da su stručnjaci i svi imaju različita vidjenja.

          Prvo smo slušali Nestorovića, pa Kona, šta ako sutra dodje neki treći i Kon isto ne bude u pravu? To su pitanja koja ukazuju da je struka jako tanka pogotovo u Srbiji.

          U drugim državama se bar sprovode istraživanja, ovde krizni štab služi za plašenje ljudi.

          Iz poštovanja prema Stojančetu kada pišem ovde, da znate da se nikada neću baviti zaverama. Pišem samo u okvirima jačine virusa i kome verovati, a to je valjda dozvoljeno.

          Jer još ništa nije utvrdjeno i ne zna se do tančina.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Inače, još jednom da ponovim.

            Ko ne veruje u postojanje virusa ovde nemoj ni pisati.

            Niko mu neće braniti da piše samo neka kucka komentare na temi namenjenoj zaverama.

            Više neću upozoravati.
            Uki se predomislio bez brige
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by colchonero View Post
              Admine znam da nije meni upuceno, ali moram da se ubacim. Ne vidim da je iko spominjao sumnjanje u postojanje virusa, jedino ako nisi brisao, onda se unapred izvinjavam, jer nisam procitao.

              A ne treba da branimo ljudima da imaju kontroverzne stavove o tome koliko je virus ozbiljan i sta treba raditi. Imaju pravo na to, kao sto i ti imas pravo da se ne slozis i da mu kazes da su to nebuloze.
              Ljudima ne branim stavove u vezi virusa. Veruj u šta god hoćeš samo poštuj pravila.

              Ima pravo svako da misli šta god hoće, samo ono što misliš mora da uskladiš sa pravilima ove kuće.

              Kad ulaziš u nečiju kuću postoje pravila koje je odredio domaćin.

              Lepo sam i na drugarski način više puta upozorio da svako ko misli da je u pitanju bilo kakva zavera, neka piše na temi namenjenoj takvim rabotama.

              Kada to ne radiš i konstantno bi da teraš inat, domaćinu ništa drugo ne ostaje nego da ti kaže potraži drugu kuću pa se tamo bahati.

              Comment


              • Neko ko tvrdi da je 177x pametniji od drugog, valjda zna bolje od tog drugog sta je zito, a sta kukolj.

                Nestorovic moze da bude strucnjak samo za bolesti pluca i to kod dece i apsolutno za nista drugo. Haha-hihi najsmesniji virus u istoriji covecanstva i soping za zene u Milanu odmah ga u startu debelo diskreditovao za svaku pricu o veoma ozbiljnom problemu za jednu naciju, i to sve u trenutku kada je u Italiji, odnosno Lombardiji enorman broj mrtvih, sa kojima imamo tada nesmetane svakodnevne avionske veze i to jos 10 dana nakon tog cuvenog obracanja, kada su svi umirali od smeha.

                Uostalom misljenja dvoje istih specijalista se sukobe cesto oko jednog nalaza, a nece dvoje razlicitih oko necega sto ocigledno pojma nemaju ili jos ociglednije pricaju sta im se servira iz politickih krugova koji su ih tu i postavili (ne znam samo sto pricam u mnozini, zna se ko se ovde pita za sve). A na kraju vidimo sad dokaze crno na belo da su totalno nezakonito tu u tom KŠ, jer nikakva odluka vlade o njihovom imenivanju i formiranju ne postoji (doneta ovih dana retroaktivno), dakle manipulacija svih manipulacija i PA STA retorika vlada od vrha do pucanstva.
                U vecini zemalja pitaju se i odlucuju specijalisti i obuceni ljudi, sa iskustvom od virusologije, epidemiologije do kriznih situacija, kod nas egomanijak i njegovi poltroni.

                Ovo ko vidi sve mu valjda jasno, u istom danu trojica iz tzv. KS daju oprecne izjave



                Sta mi ima sada da raspredamo non stop: oni su struka, sludjuju nas, ja sam laik. Pre haha-hihi konferencije vise puta sam naglasila da smo prepusteni sami sebi, svom razumu i zelji da budemo sto vise informisani, ne zato sto znam ili sam strucnija od Kona, vec zato sto znam ko nam vodi drzavu. I pokazalo se kao tacno.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nestorović je jednom bio vrstan stručnjak ali je vremenom odlepio iz ne znam kog razloga pa je počeo da lupa gluposti.
                  Kon je još uvek naš najbolji epidemiolog.
                  Ljudi su kivni na njega jer često daje kontradiktorne izjave, ali upravo je to njegov posao, da naizmenično upozorava i relaksira naciju, jer nije dobro ni jedno ni drugo u kontinuitetu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • To bas ne treba da radi, ne na taj nacin. I sve te njegove izjave su pomesane sa njegovim interesima i iznosenjem informacija javnosti koje bi njegove kolege precutale. Mnogo je lik iskompromitovan. Opasna je to kajla, bori se za svoju pregovaracku poziciju.

                    Samom sebi je najvise zabiberio.

                    Comment


                    • Ne lupa Nestorovic samo oko ove posasti. Ima na yt mnogo njegovih emisija od ranije, gde prica o raznim zdravstvenim problemima. Iskreno nisam verovala da je priznati deciji pulmolog. Svasta lupeta, onako u hodu, sta nahvatao, cuo, kao i svako sto bi da je recimo krenuo da se bavi nekim alternativama. Jedan opsti mis-mes. Od priznatog decijeg pulmologa.

                      Kon je posebna stavka. Razocaravajuce do koske.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        To bas ne treba da radi, ne na taj nacin. I sve te njegove izjave su pomesane sa njegovim interesima i iznosenjem informacija javnosti koje bi njegove kolege precutale. Mnogo je lik iskompromitovan. Opasna je to kajla, bori se za svoju pregovaracku poziciju.

                        Samom sebi je najvise zabiberio.
                        Pomešao si ga sa novom ministarkom za rad.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Pomešao si ga sa novom ministarkom za rad.
                          Nisam, ona samo nema petlju kao on. Doduse nema ni staz.

                          Kon je dobijao cuske, pa je u nekom trenutku nastavljao. Ova kako je uhvacena u masinu, nema prestupa. Zato i ima ministarsko mesto.

                          Comment


                          • Ako ćemo se baviti samo prenošenjem podataka sa zvaničnih medija onda nam ova tema i ne treba, dovoljno je samo uključiti TV ili čitati portale.

                            Ne kažem da virus ne postoji, već da mu je dat preveliki značaj u odnosu na posledice. Postoji neki razlog, ali to sigurno nije briga za čoveka, jer u suprotnom ne bi prodavali ljudima cigare, alkohol, rafinisanu hranu i trovali ih svim i svačim.

                            Licemerje ovde dominira. Ako milioni ljudi svakodnevno umiru zbog nečijeg profita nema veze. Jedino je ljudski život vredan ako to ne utiče na zaradu.

                            Živimo u svetu u kome će lekari i bolnice dopustiti da neko dete umre jer roditelji nemaju para da mu kupe život, a mi treba da mislimo kako je nekome jako stalo do nas. U tom svetlu treba posmatrati čitavu ovu priču.

                            Comment


                            • Slažem se da licemerje dominira.

                              Evo i u realnom životu nailazim ljude, i to uglavnom one koji misle da je virus prevara, kako su se tek pojavom virusa setili da postoje gladni, oboleli od raka, bolesna deca...

                              Od takvih pojedinaca koji stalno imaju potrebu da se postave iznad nekog, i što se tiče morala i što se tiče pameti, okrećem glavu i sklanjam se.

                              Jednostavno ne želim da traćim vreme i delić svog života na rasprave sa njima jer vidim o kakvim ljudima se radi.

                              U Srbiji je u poslednja 24 sata preminulo još 7 pacijenata. Potvrđena su 802 nova slučaja. Testirano 7.487 uzoraka.
                              Kako je rekao Vučić danas manje zaraženih jer ljudi ne vole da se testiraju nedeljom.
                              Last edited by Karamazov; 02-11-20, 15:07.

                              Comment


                              • Mišljenje je kao i dupe Stojančo, svako ga ima, i tu se ne može ništa. Problem je u tome, što se pojavom društvenih mreža, omogućilo da ga svako javno i iznese.


                                Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X