Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Ja mislim da treba i u kućama da nosimo maske. I dok spavamo.
    Pa treba ja sam video neke kineze strimere da to rade
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Meni je najgore što imam mali nos, kažu ženski, lep, i ja treba da nosim masku. Isto lep osmeh. Pa ne bih smuvao ništa. Jedino neki providnu da kupim. Eto biznis ideje.

      I ja mislim da treba. Ja lično nosim i dok se tuširam. Da ne predje na vodu koja isparava pa da ne pada kišna korona na ljude.

      Comment


      • a sad kazu da jos ne znaju dal se prenosi i hranom. cak i vodom. ma svim. nista i nigde nije corona free
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Ne treba ja mislim ni da dolazimo u kontakt sa drugim ljudima niti da jedemo hranu. Treba se izlovati i čekati sigurnu smrt. A ne ovako da razmišljam da li ću dobilti kronu ili ne.

          Ovo je najbezbednije za čovečanstvo, da se svi povučemo i umremo ko napušteni kučići. Time pobedjujemo koronu sigurno!

          Jer tehnički ako svi umremo, niko neće biti zaražen.

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Ne treba ja mislim ni da dolazimo u kontakt sa drugim ljudima niti da jedemo hranu. Treba se izlovati i čekati sigurnu smrt. A ne ovako da razmišljam da li ću dobilti kronu ili ne.
            ma mozda je vec imas al ne znas. znas kolko ima takvih.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Ma imam 100%

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                a sad kazu da jos ne znaju dal se prenosi i hranom. cak i vodom. ma svim. nista i nigde nije corona free
                Prenosi se hranom, Novi Zeland je bio corona free drzava i vratilo se preko uvezene zamrznute hrane.

                Comment


                • Dr s dva prezimena će načiniti da vicevi o plavušama više ne budu samo vicevi.
                  sigpic

                  Comment


                  • kaze ova mozemo da biramo da li da pustimo 'imunitet krda' ili da cekamo vakcinu. ja mislim i kad (ako) dodje ta vakcina pola je nece hteti.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      kaze ova mozemo da biramo da li da pustimo 'imunitet krda' ili da cekamo vakcinu. ja mislim i kad (ako) dodje ta vakcina pola je nece hteti.
                      To je logički paradoks u koji samo kvazistruka može da zapadne. Biraš između izvesnog i neizvesnog, u ovom slučaju.

                      Onda dođe neki politikus i kaže "verujte struci" koja se još uvek nalazi pred ovako iznetom dilemom. A svi zajedno da im ne poveriš ovcu na čuvanje.
                      Last edited by Crni Đorđe; 16-10-20, 15:57.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja digao ruke Djordje. Jebeš ga. Ne treba zaboraviti da je ovo Srbija. Svi imaju cenu, a pogotovo doktori.

                        Tako da ću ja "primiti" vakcinu. Nema niko kome pare nisu drage. Poptpuno sam zaboravio na prednosti Srbije. Za par hiljada evra cela porodica će mi biti "vakcinisana". Da doktori imaju za dva letovanja i zimovanja, i malo deci da kupe nove stvari.

                        Sve što pišem je plod moje mašte i zeza šala, naravno da to nikada ne bih uradio. ;)

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Ja digao ruke Djordje.
                          Nema ni potrebe previše se potresati. Oni su, kobajagi, pred dilemom ali su među prvim u svetu kada je prokužavanje u pitanju. Odabrali su put prokužavanja još u aprilu - maju i to je to. Pominjanje vakcine im služi jednostavno za marketing, pošto ko god danas pomene vakcinu za koronu može jedino da je pominje u marketinške svrhe.

                          Održavanjem tenzije i ovom lažnom "dilemom" jedino opravdavaju činjenicu da su se usrali u gaće u martu mesecu a već posle dva meseca videli da nije bilo vredno toga.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma imaju oni agendu unapred. Ovi naši su gologuzani. Ali vidiš ti kad stigne mig, od Trumpa do sportista svi se zaraze za 7 dana.

                            Niko nije bio zaražen prva tri kola NFL i prvih par fudbalskih kola, svi odjednom.

                            Debilana.

                            Comment


                            • A vidi komsije jebe lud zbunjenog


                              A što ćemo s koronom? Policija je pred ogled na Poljudu podsjetila da su maske strogo zabranjene
                              https://telesport.telegram.hr/na-prv...brU6LI_LsYv4so
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Late last night (Thursday, October 15), FIVE FINGER DEATH PUNCH released the official clip for "Living the Dream", a song off the group's latest album, "F8". Almost immediately, the Las Vegas-based metallers were accused of taking an anti-mask stance with the video, which includes a scene where mask-wearers are given a button that says "Compliant" and features the hammer-and-sickle logo often associated with communism. The female political figure handing out the buttons, meanwhile, doesn't have to wear a mask, as her button reads "Exempt". There are also zombies hoarding toilet paper, and gimps who are walked on a chain by the "Exempt" leader. The American flag can be seen later seen in the video with the stars replaced by the hammer-and-sickle logo.

                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X