Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato što tzv. obe strane (mada je u pitanju jedna strana, zapravo) ispiraju mozak svakako već dobrano sluđenom narodu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
      Šerpe će mnogo da im pomognu.
      Nece, ali bar su privukli paznju da Vucko promeni odluku. Za 10 minuta stiglo jos 50ak studenata ali i 10 patrola policije.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Hahahahahahahahah koliko volim ovog čoveka. Čika Kroni kad bi me video slomio bi me ko kiflu.
        Kada bi video Kronijev gym - sam bi rekao "I pledge myself to your teachings, Master"
        i krenuo da vezbas.



        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Ajd sto ga gledate i slusate, ja citala malo na tw sta ljudi pisu, ali da ga ozbiljno komentarisete i analizirate njegova ova teska, teska prosravanja, ne mogu da verujem hehe svasta od vas.

          Nesto bolesnije nismo imali u istoriji, vrv su ga opako maltretirali kao klinca, ali da je ovaj narod toliko tupav da izabere ovu spodobu i klosarcinu samoljubivu, jujuuuu
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ajd sto ga gledate i slusate, ja citala malo na tw sta ljudi pisu, ali da ga ozbiljno komentarisete i analizirate njegova ova teska, teska prosravanja, ne mogu da verujem hehe svasta od vas.

            Nesto bolesnije nismo imali u istoriji, vrv su ga opako maltretirali kao klinca, ali da je ovaj narod toliko tupav da izabere ovu spodobu i klosarcinu samoljubivu, jujuuuu
            Ma ovi matorci ga biraju, pobiće ih covid kao zečeve


            Sent from my iPhone using... using my brain cells

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Kada bi video Kronijev gym - sam bi rekao "I pledge myself to your teachings, Master"
              i krenuo da vezbas.



              Poslušaću Sovu ovaj put pa ću na šipke. Dole gde idem u teretanu vojska je postavljala antene za vreme vanrednog stanja, a osetio sam vrtoglavicu u teretani i nedostatak daha, baš ono što je Ajk opisao za 5g.

              Dobro bila je i vrućinčina


              Sent from my iPhone using... using my brain cells

              Comment


              • Nisu to njegova proseravanja Olja ovaj put. On kad prica o investiciji BGH2O bar direktno nemam nista u nekom skorijem periodu i tako 99% ljudi. A ovde se radi o direktnim merama koje pogadjaju ljude, to govore on, predsednica vlade i glavna zena zdravstva u Srbiji u ovom momentu, znaci ceo sistem zdravstveni zvanicno to govore, a daju druge podatke. Novinarima bi to trebalo da bude osnovni posao da provere istinitost najznacajnijih podataka trenutno i uopste najvece krize 21og veka. A i tweeterasi svaku glupost komentarisu kad ode na neki sastanak, za sta nece biti nikakvih poslediuca po njihovo zivot, a ovako nesto ih briga. Bas ruzna prica od svih, u pravu je Djordje ebes mi sve.

                Ovakve stvari su problem Srbije dublji od Vucica ili nekoga, a Kon trazi poverenje.
                Last edited by colchonero; 02-07-20, 20:50.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Nisu to njegova proseravanja Olja ovaj put. On kad prica o investiciji BGH2O bar direktno nemam nista u nekom skorijem periodu i tako 99% ljudi. A ovde se radi o direktnim merama koje pogadjaju ljude, to govore on, predsednica vlade i glavna zena zdravstva u Srbiji u ovom momentu, znaci ceo sistem zdravstveni zvanicno to govore, a daju druge podatke. Novinarima bi to trebalo da bude osnovni posao da provere istinitost najznacajnijih podataka trenutno i uopste najvece krize 21og veka. A i tweeterasi svaku glupost komentarisu kad ode na neki sastanak, za sta nece biti nikakvih poslediuca po njihovo zivot, a ovako nesto ih briga. Bas ruzna prica od svih, u pravu je Djordje ebes mi sve.

                  Ovakve stvari su problem Srbije dublji od Vucica ili nekoga, a Kon trazi poverenje.
                  Nista ja tebe ne razumem ponekad.

                  Ako je jedan jedini smisleni nastup imao u svojoj politickoj karijeri, evo ruku dam.
                  A svakog dana, sa svakim sledecim nastupom on pada sve nize i nize, place nesto, glumata, prso lik..
                  I samom tim ni njegovi postupci koje nas vode u kataklizmu, na kraju vidimo gde smo i sta smo, zbog takvog ponasanja oni i ne mogu biti bolji. Lik je bolestan, nenormalan.

                  Ali sada pricam o njegovom nastupu, njegovoj bahatosti, bezobrazluku, retorici...(sta rece ...sta su tri mrtva, nasa valjda, u odnosu na 15 u S.Makedoniji..pa je kretencina htela valjda da kaze kako smo mi bolji po tome)..
                  Pricam o bolesnom stavu prema saagovorniku, on u zivotu nije dao odgovor na pitanje vec odgovara protivpitanjem, peni, baljezga, lupeta, fralj se ciframa...
                  I kazes nije ovaj put?!
                  Klosarcina bolesna.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • A da cula sam da je okrivio navijace Partizana za sirenje virusa jer su se radovali pa ahahahahahahahah

                    Njanjanjanja nja njaaaaa

                    Studenti diglii dreku veceras, nece iz domova.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma slazem se ja sa tobom, hocu samo da kazem da nije svaka njegova glupost iste tezine. Ovo je sto se posledica tice mnogo veci skandal od Jovanjice, Krusika itd. U tim slucajevima se par klosarcina preko politicke veze obogatilo. To je za ostavku i zatvor. Ovde je zdravlje naroda i uticaj na njegov zivot direktno u pitanju, i lobotomiranje drustva koje je duboko ukorenjeno ovde. Nema svaka laz istu vrednost. I nije ovo laziranje kao smanjenje sto i drugi rade, ovo utice samo na nas narod, jer sta Spance briga da li je u Srbiji 50% iz BG i 50 iz NS ili 80-20. Oni ce lupiti zabranu na osnovu zbira, tako da ovo za gradove utice samo na nas. Jos im brojke pred nosem. A 100x manja pompa se dize nego u tim situacijama. Samo o tome pricam, inace se sve slazem sto wi napisala o njemu.
                      Last edited by colchonero; 02-07-20, 21:25.

                      Comment



                      • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • muz od jedne moje super drugarice

                          Profesor Pravnog: Sramota me odnosa vlasti prema budućnosti
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Ma slazem se ja sa tobom, hocu samo da kazem da nije svaka njegova glupost iste tezine. Ovo je sto se posledica tice mnogo veci skandal od Jovanjice, Krusika itd. U tim slucajevima se par klosarcina preko politicke veze obogatilo. To je za ostavku i zatvor. Ovde je zdravlje naroda i uticaj na njegov zivot direktno u pitanju, i lobotomiranje drustva koje je duboko ukorenjeno ovde. Nema svaka laz istu vrednost. I nije ovo laziranje kao smanjenje sto i drugi rade, ovo utice samo na nas narod, jer sta Spance briga da li je u Srbiji 50% iz BG i 50 iz NS ili 80-20. Oni ce lupiti zabranu na osnovu zbira, tako da ovo za gradove utice samo na nas. Jos im brojke pred nosem. A 100x manja pompa se dize nego u tim situacijama. Samo o tome pricam, inace se sve slazem sto wi napisala o njemu.
                            Ok, ali opet ne kapiram sta mi kontriras iz prvog posta.
                            Ja nisam pisala o tome sta radi, o merama kojih i nema btw, vec kako se ponasa, o njegovom bolesnom nastupu, on nema smislenu recenicu. Igra na dreku, galamu, prostakluk, vredija, laze ko pas i ima stav "sta ti meni bre", kao kada se vrati iz inostranstva pa kaze da im tamo ocitao bukvicu -.- i naravno sve je kod njega " pa sta!" Ulicar najgori.

                            Kaze kako je hteo da zatvori Beograd i uvede totalni karantin od 7 dana, ali nisu mu dali smrc... pa jbt, da li iko veruje u to, osim onih jadnih baba i deda

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nije mi bio cilj Olja nikakva kontra, niti ima sta da kontriram. Vrv bismo se usmeno bolje razumeli. Nista ne sporim od napisanog.


                              Trenutno ovih dana krizni stab i drzava definitivno gube bitku autoriteta zasluzeno sve. Ovo je samo akumulacija i odgovor na jedan proban potez. Iz istog razloga nije danas zatvoreno izmedju ostalog. Ovo bukvalno unosi nemir za svaku sledecu odluku i daje krila drugima, ukoliko se odluce na nesto radikalno. Naravno i dalje mogu da okrenu sve u svoju korist, moxda cak i povecavanjem zvanicnih brojki kao sredstvom, samo u tim vodama mora dobro da se pliva
                              Last edited by colchonero; 02-07-20, 22:36.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Niko nikog ne tera, tu se jedino slazemo...
                                - dozvoljeni su sportski dogadjaji sa publikom, otvoreni klubovi, kafici, restorani, prvo je bilo neko ogranicenje sto se tice broja ljudi, ubrzo su sve pustili...ako su sve to pustili, ne mozes da krivis ljude sto je posle nedelja i nedelja zatvora izasao i hteo normalno da zivi
                                - zasto nisu npr.za Adria tour prodavali svako drugo ili svako trece mesto, pogledaj snimak iz Danske, fudbalski mec, pa ces videti da je moguce
                                - na sve to se organizuju izbori gde je izaslo 3 miliona ljudi, neko nosi masku, uglavnom se svi guraju i disu jedni drugima za vrat
                                - od 1.jula su genijalci uveli letnji rezim voznje gsp-a, sto znaci za trecinu manje vozila dakle, sad kad je jasno da je vec haos, oni jos smanjuju broj vozila...sreca pa mi je relativno blizu posao, pa za nekih sat vremena stignem pesaka

                                Tako da je iskljucivo vlast kriva za trenutnu situaciju, zrtvovali su zdravlje svih stanovnika ove drzave zarad izbora.
                                a evo bojana mood

                                ti meni pricas kao da ja zivim u norveskoj,ne u srbiji

                                ne ulazim u pojedinacni status svakog od nas,i ko je sta morao,ali ne mozes da mi pricas da milion puta nisi slusla maska,socijalna distanca,maska,socdijalna distanca...

                                to su govorili i prorezimski i antirezimski mediji,SVI lekari na svim televizijama...

                                i nije to nikakav srpski specijalitet,broj zarazenih raste u okruzenju

                                i dovoljno mi je da pogledam moju okolinu i da znam sta govorim...ali ako je tebi lakse da verujes da je ISKLJUCIVO vlast kriva,ko sam ja da ti kvarim srecu
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X