Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idu postpeno,tako i treba,ako i posle ovoga ide porast onda ce najteze mere

    Comment


    • Teretane rade li?

      Comment


      • pogrešio sam, posle 23h je zapravo najkritičnije i virus je najaktivniji. Posebno kad je pun mesec, pazite se.

        Studentski domovi su jataci za viruse, posebno sad tokom leta kada je puno studenata, svaka čast, predsedniče
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Zašto je problem priznati da su preporuke za maske postojale i za izbore, a narod to nije poštovao. Samo smo napravili problem. Uvođenje dodatnih zabrana je očekivano i normalno jer kod nas narod samo zabrane poštuje, preporuke nikako.
          Možda je Predsednik ipak trebao obmah uvesti planirane mjere, ova preporuka struke će nas skupo koštati.

          Comment


          • Po ponasanju AV cini mi se da je on spreman da zatvori Bg ako bude bilo potrebe,opet je u onom pamdemijskom modu

            Comment


            • Ubi Vučić ovu plavušu

              Comment


              • Da li je istina da je prvorodjeni izjavio da svaki test drzavu kosta 100 evra?

                Zasto je onda testiranje na zahtev samo 50 evra?

                Comment


                • Zašto ova žena maltretira Predsednika? Kako joj se ovo dozvoljava? Zna li ona da iza ovog čovjeka stoji 70% narodna?

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Ubi Vučić ovu plavušu
                    I ja bih

                    https://youtu.be/KpMRQ3NUgJo

                    2:05 - da budem malo vulgaran, ionako sam nevaspitana stoka.
                    Last edited by Cassius Clay; 02-07-20, 20:06.

                    Comment


                    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Hahahahahahahahah koliko volim ovog čoveka. Čika Kroni kad bi me video slomio bi me ko kiflu.

                        Comment


                        • Ovo je sramota.Smesna je prica o 82,5% za BG ako gledamo zvanicno. Dosta mi je vise i AV i Brnabiceve i Darije i Zike i Pere i svih lazova. Brojke su LAZ, ponasaju se kao da niko ne zna da racuna, i ceo narod boli k, pravi se slep. SVe najnoviji preseci. Srbija 359

                          Krizni štab ocenio je dramatičnim epidemiološku situaciju u Šapcu.

                          Samo u sredu od 21 testirane osobe, kod svih je nalaz bio pozitivan na korona virus.


                          Tanjug | 02. jul 2020. 09:05 | Komentara: 0
                          U poslednja 24 sata u Šumadijskom okrugu registrovana su 52 pozitivna pacijenta na virus korona - u Kragujevcu je registrovano 48 novozaraženih osoba, u Aranđelovcu dva, Kniću i Batočini po jedan


                          Tokom poslednja dva dana registrovana su 73 nova slučaja infekcije Covidom – 19, broj obolelih, popeo se na 502, od čega je najviše u Užicu 225.

                          Broj novoobolelih u Zlatiborskom okrugu menja se iz dana u dan. Tokom minula 24 sata, prema podatcima Zavoda za javno zdravlje iz Užica potvrđeno je 8 pozitivnih na koronu, Užice – 5, Prijepolje – 2 i Nova Varoš – 1.


                          U Vojvodini je u sredu registrovano 44 obolelih, od kojih je polovina u Novom Sadu. Prema podacima Instituta za javno zdravlje Vojvodine poslatim 021.rs, registrovano je 47 pozitivnih pacijenata, od kojih 44 ima prebivalište u nekom mestu u Vojvodini.

                          I to samo neki delovi bez istoka, Valjeva, Nisa, LEskovca Vranja i Pazara.

                          44+52+21+8=125 na planeti zemlji. Jos veci procenat je bio prethodnih dana kada je samo zlatiborski okrug imao 70+. Dosta lazi, ko zna koliko je zarazenih kada 500k ima antitela. Ocigledno su se na to odlucili uz lokalnu kontrolu kad se poveca broj teskih. Ali dosta melodrame i fake news, kada njihovi podaci pokazuju potpuno drugu stvar u odnosu na njihovu pricu. I to jos van BG ni nemaju dovoljno testova.

                          Comment


                          • Vucko mora promeniti odluku o domovima, evo 200 studenata u Studenjaku, niko nece kuci. I lupaju u serpe
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Šerpe će mnogo da im pomognu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ni novinari a i jebeni TW nema nikog samo da pogleda brojke (a i Bojana i ja na ovom forumu primetimo pre par dana), bitno da kenjaju svaki dan o ovome ili onome, retweetuju kako se podsmevaju Olja i Ivanovic Vucku, a twitter se upisava od smeha na to kako ga prozivaju hihihi huhuhu.

                                Mene ovakve stvari mnogo vise iznerviraju nego neke druge izjave, ovakve ocite stvari, klasicno ispiranje mozga, ko god to radio, fuj.
                                Last edited by colchonero; 02-07-20, 20:37.

                                Comment

                                Working...
                                X