Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ohh boze

    Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na preporuku Kriznog štaba za suzbijanje koronavirusa, večeras će tokom gostovanja na RTS objaviti nove oštre mere za Beograd zbog krajnje nepovoljne epidemiološke situacije.

    Kako saznajemo, prema najnovijim podacima, od ukupnog broja testiranih u Srbiji u poslednja 24 sata, više od 80 odsto zaraženih je iz Beograda.

    Prema rečima izvora iz Kriznog štaba, razmišlja se o ponovnom uvođenju policijskog časa u večernim časovima, ili, što je daleko verovatnije, o potpunom zatvaranju Beograda, što će značiti zabranu ulaska u grad i izlaska iz grada.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ko zna koje su prave brojke, sad citam da Zemunska i Banjica postaju kovid bolnice
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • a najjace sto sam hteo posle 7 meseci (rekord) da idem kuci i sad ce slepac da me zatvori opet
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ohh boze
          Odakle si ovo iskopirala, jel moze link?


          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Imas svuda, ja sam videla na b92, nova.rs

            https://nova.rs/politika/vucic-vecer...re-za-beograd/
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Hvala!

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Samo se nadam da ce ovi zlotvori odgovarati kad tad za ovo sto su uradili. Tacnije, ne nadam se, molim se za to.

                Bednici bolesni, za malo vlasti(pobedili bi bilo kad da su izbori) rizikuju zivote miliona ljudi. Stoka, svi povezani sa vlašću i članovi kriznog štaba.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Odakle si ovo iskopirala, jel moze link?


                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  Na svim portalima, zato i nisam postavila link.

                  Bolnice po BG se pune, jer dovoze se i iz unutrasnjosti, posto je tamo sve popunjeno, ali da je 80% zarazenih u BG prosto mi je neverovatno. Sta testiraju van BG onds. Ludilo sa ovim budalama i diletantima, jer situacija je ko zna kakva nego sto priznaju.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • besmisleno je izbacivati ove podatke i kao nesto analizirati.

                    bukvalno nista nije tacno, lazu cim zinu govnari, i nista im nije sveto
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Kaznjava nas zbog izlaznosti na izborima
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • pa šta vi radite kada se toliko širi taj virus? Evo ođe ima svega, bazena, jezera, pun grad vikendom i bude par zaraženih dnevno.

                        Ništa meni nije jasno
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          pa šta vi radite kada se toliko širi taj virus? Evo ođe ima svega, bazena, jezera, pun grad vikendom i bude par zaraženih dnevno.

                          Ništa meni nije jasno
                          kontam da su ovo posledice izbora i svega sto se desavalo u tom periodu kad smo pobedili koronu(derbi, okupljanja itd.)

                          i ovde ima bazena(Olimp svaki dan prepun), jezera, pun grad vikendom, samo smo mi pametniji od njih i ostatka Evrope pa je bilo i derbija, izbora, finala kupa sa navijacima

                          smanjili ljudi broj vozila u GSP zbog letnjeg reda voznje(a vec je bio smanjen) i to je sada nenormalno koliko ljudi ima po busevima
                          Last edited by mark !t zer0; 02-07-20, 11:37.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by black in man View Post
                            besmisleno je izbacivati ove podatke i kao nesto analizirati.

                            bukvalno nista nije tacno, lazu cim zinu govnari, i nista im nije sveto
                            To je jasno bilo i pre nego sto virus dosao kod nas, a danas ocekujem neke velike brojeve -.-
                            Evo u Pazaru objavljeno vec troje umrlo, 177 hospitalizovano i jos troje na respiratorima, valjda umesto prvo troje
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • a evo sto se tice infektivne

                              https://nova.rs/drustvo/tokom-pretho...a-infektivnoj/

                              “U pitanju su uglavnom mlađe osobe između 30 i 50 godina koje nam dolaze sa ozbiljnom kliničkom slikom, obostanom upalom pluća. Manji broj ima lakšu kliničku sliku, koja može da se prati ambulantno i koji mogu da budu u kućnoj samoizolaciji”, rekao je Stevanović novinarima u Beogradu.
                              Kako kaže, karakteristično je da sve više obolevaju mladi koji nemaju neke hronične bolesti, a koji imaju tešku kliničku sliku i završavaju u jedinicima intezivne nege.
                              “Samo na Infektivnoj klinici tokom noći imali smo dva smrtna slučaja”, rekao je Stevanović.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Branimir Nestorović je zreo za jedno brijanje na suvo tupim žiletom. Kad će shvatiti da prekine kroz sprdnju i samo njemu smešnim doskočicama popovati javnosti i građanima kako da se ponašaju u doba svetske pošasti.

                                Posle svih izgovorenih reči, eseja...kako je pitanje trenutka završetka Korone poznati pulmolog sada obrće ploču i priziva kako mu se čini da je ovo neki novi virus koji napada bubrege, mozak i testise.

                                Od onog izlaganja da smo pobedili COVID-19 došli smo do saznanja da će ovaj virus stanovati kod nas do kraja života.

                                Više nisam pametan. Ne znam šta treba misliti jer su sve prognoze omanuli na keca.

                                Comment

                                Working...
                                X