Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dodavali su mnogi, secamo se, ali nije moj upis isao na tvoj racun, vec na cinjenicu da im nijedan broj ne verujem sto kazu ili izbace.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Svaka cast Novaku. Raspad drzava kad Djokovic gasi pozar.

      Istinu necemo sazniti nikad.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Dodavali su mnogi, secamo se, ali nije moj upis isao na tvoj racun, vec na cinjenicu da im nijedan broj ne verujem sto kazu ili izbace.
        To apsolutnu

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Zasto si se testirao?

          Oce ta akumulacija kod ovih, oce -.-
          firma tražila...ne zam jel obnavljaju osiguranje ili šta

          edit


          msm,firma tražila za zaposlene,ne za mene specijalno
          Last edited by Beocca; 01-07-20, 17:19.
          Wizard

          Comment


          • Video koji je postavio Djorde je zastrasujuc, gori od samog virusa.

            Last edited by belgrade_owl; 01-07-20, 21:52.

            Comment


            • To samo oni gledaju kroz nacionalnost. Pouzdano znam da nikoga ne primaju u užičku bolnicu, javilo se dosta užičana koji se žale, a 14 doktora je zaraženo u bolnici i jedan životno ugrožen. Ne primaju jer nemaju kapacitet da prime i osoblje.

              A ne zbog nacionalnosti i diskriminacije

              Mora se shvatiti da je to regionalni centar bolnica i da mislim da dolaze ljudi od Kosjerića tipa do Nove Varoši, možda i Prijepolja, itd. Ne može to užička bolnica da servisira uopšte.
              Last edited by Cassius Clay; 01-07-20, 22:10.

              Comment


              • Jbg Sovo, kaže mi drugar nisu primili ni njegovu strinu ili tetku, whatever, nemaš gde da primiš kada nema opreme, nema osoblja, nema ništa. Nije to Las Vegas. Užice ima 70-80-90k stanovnika. Problem je što se tu sjati ljudi iz celog regiona Starog Vlaha.

                To je državni problem, a ne da neko iz Užica mrzi braću iz Sjenice. Jednostavno situacija je premašila kapacitete.

                Btw ostvarila su se predvidjanja. Mnogo jači talas nas čeka. Ovo je sada stvarno. Moraju da naprave situaciju da ljudi mole dobrovoljno za vakcinu, isto kao za zatvaranje što su molili.

                Spremite se za 2-3 godine smrti. Srećno svima <3
                Last edited by Cassius Clay; 01-07-20, 22:19.

                Comment


                • Čekaj Uroše ima li na kraju vrusa ili nema, je l opasan ili nije opasan !?

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Video koji je postavio Djorde je zastrasujuc, gori od samog virusa.
                    sta su skrvili na tu zenu,lepo im je rekla da idu kod loncara
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Čekaj Uroše ima li na kraju vrusa ili nema, je l opasan ili nije opasan !?
                      Pa nešto sada ima, nije bilo ranije. Ranije nije bilo čoveka da sam znao da zna čoveka. Sada su pustili izgleda. Ne znam odakle se pušta, ali radi. Naravno, nije ništa ne znam koliko strašno, ali već mogu da izbrojim dvocifren broj ljudi za koje sam čuo.

                      Sad, da li je covid ili nešto treće, ne upuštam se u tematiku.

                      Ono onda od marta je bilo sumnjivo jer sezonac tada traje i ne može da se kaže razlika, sada je već jul i ok sada može da se konstatuje da ljudi stvarno boluju od nečega.

                      Da li je varljivo vreme, zaprašivanja, covid, stvarno ne znam, znam samo da sezonskog nema u julu a da ima ljudi koji su bolesni.

                      Sad, koliko je opasan, i dalje mislim da je na nivou sezonskog, ali očigledno nije sezonski. Nisam se usisio mene iskreno boli dupe.

                      Već sam se pozdravio sa 2-3 čoveka za koje znam da su pozitivni, nemam ja problem sa tim. Hoću da vidim kako reaguje virus sa pravim mindsetom.

                      A pošto je neminovno zarazivanje, ako treba nekoga da zarazim, bolje da preleže u sred jula. Sad čekamo rezultate mog minulog rada

                      Deluje mi kao na lokalu da puštaju. Prošli put se videlo da je Jug haos, a npr zapadna Srbija ništa. Sada obrnuto.

                      Kako to rade ne znam, ali da idemo do kraja, za vreme vanrednog stanja postavljane su neke antene po Užicu. Možda ljudi samo testiraju 5g
                      Last edited by Cassius Clay; 02-07-20, 07:16.

                      Comment


                      • Mnogo utesno sto ih nisu u Uzicu odbili zbog nacionalnosti ili diskriminacije, a to sto nema mesta ne moze da bude apsolutno nikakvo opravdanje. Ljudi ti umiru na oci i ti ne uradis nesto, bilo sta, pa recimo pada mi ma pamet da dele respirator kao u mnostvo primera. Pokusas, jer si za to ucio skole, jer si polagao neku zakletvu u pm, jer si covek pre svega.


                        Strasno i uzasno na vise nivoa. Odvratno i za tesku robiju. Naravno od nje nema nista.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Lepo sam pisao da na RTS denvniku izvede 50ljudi i pobije ih mislim da ne bi izgubio 2% glasova. Ovaj narod jednostavno nije normalan.

                          Kazu opozicija losa a izbacili su sto afera i dzaba. Evo sad ljudi umiru u Novom Pazaru



                          Ima dole komentar da je Rasim narodski covek....mislim jbte..

                          Odrzati izbore u doba virusa, derbi pred 20k ljudi i sam kup kad je vec pandemija uzela maha...i dodju izbori i vlast uze sve tj cirka 2m ljudi glasa za njih i 350k za sps...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            Pa nešto sada ima, nije bilo ranije. Ranije nije bilo čoveka da sam znao da zna čoveka. Sada su pustili izgleda. Ne znam odakle se pušta, ali radi. Naravno, nije ništa ne znam koliko strašno, ali već mogu da izbrojim dvocifren broj ljudi za koje sam čuo.

                            Sad, da li je covid ili nešto treće, ne upuštam se u tematiku.

                            Ono onda od marta je bilo sumnjivo jer sezonac tada traje i ne može da se kaže razlika, sada je već jul i ok sada može da se konstatuje da ljudi stvarno boluju od nečega.

                            Da li je varljivo vreme, zaprašivanja, covid, stvarno ne znam, znam samo da sezonskog nema u julu a da ima ljudi koji su bolesni.

                            Sad, koliko je opasan, i dalje mislim da je na nivou sezonskog, ali očigledno nije sezonski. Nisam se usisio mene iskreno boli dupe.

                            Već sam se pozdravio sa 2-3 čoveka za koje znam da su pozitivni, nemam ja problem sa tim. Hoću da vidim kako reaguje virus sa pravim mindsetom.

                            A pošto je neminovno zarazivanje, ako treba nekoga da zarazim, bolje da preleže u sred jula. Sad čekamo rezultate mog minulog rada

                            Deluje mi kao na lokalu da puštaju. Prošli put se videlo da je Jug haos, a npr zapadna Srbija ništa. Sada obrnuto.

                            Kako to rade ne znam, ali da idemo do kraja, za vreme vanrednog stanja postavljane su neke antene po Užicu. Možda ljudi samo testiraju 5g
                            Dobri ti dvojica trojica sto se pozdravise sa tobom a pozitivni.
                            Bas simpaticno....
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Lepo sam pisao da na RTS denvniku izvede 50ljudi i pobije ih mislim da ne bi izgubio 2% glasova. Ovaj narod jednostavno nije normalan.

                              Kazu opozicija losa a izbacili su sto afera i dzaba. Evo sad ljudi umiru u Novom Pazaru



                              Ima dole komentar da je Rasim narodski covek....mislim jbte..

                              Odrzati izbore u doba virusa, derbi pred 20k ljudi i sam kup kad je vec pandemija uzela maha...i dodju izbori i vlast uze sve tj cirka 2m ljudi glasa za njih i 350k za sps...
                              Druze izvini, ali ti se bas nalupao u ovom postu.
                              Prvo opozicija nema nikakve veze sa aferama, afere su izbacili novinari. Brankica Stankovic(Insajder)/BIRN/Krik...i naravno neki hrabri ljudi poput Marije Lukic i Aleksandra Obradovica. Kao i nesposobna vlast, koja sama izbacuje te afere svojim glupostima.

                              Drugo ove brojke sa izbora su prepumpane, jel vama jasno da "opozicija" koja je izasla na izbore na preko 50% birackih mesta nije imala kontrolore, da li ste vi svesni sta je tu sve moglo da se uradi.
                              CRTA kao jedina nezavisna organizacija za kontrolu izbora(u sta cisto sumnjam) je imala kontrolore na 500 birackih mesta.
                              Ako bi se odrzali izbori u normalnoj atmosferi sa normalnim medijima, SNS ne bi mogao ni milion glasova da izgura.






                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Pa nešto sada ima, nije bilo ranije. Ranije nije bilo čoveka da sam znao da zna čoveka. Sada su pustili izgleda. Ne znam odakle se pušta, ali radi. Naravno, nije ništa ne znam koliko strašno, ali već mogu da izbrojim dvocifren broj ljudi za koje sam čuo.

                                Sad, da li je covid ili nešto treće, ne upuštam se u tematiku.

                                Ono onda od marta je bilo sumnjivo jer sezonac tada traje i ne može da se kaže razlika, sada je već jul i ok sada može da se konstatuje da ljudi stvarno boluju od nečega.

                                Da li je varljivo vreme, zaprašivanja, covid, stvarno ne znam, znam samo da sezonskog nema u julu a da ima ljudi koji su bolesni.

                                Sad, koliko je opasan, i dalje mislim da je na nivou sezonskog, ali očigledno nije sezonski. Nisam se usisio mene iskreno boli dupe.

                                Već sam se pozdravio sa 2-3 čoveka za koje znam da su pozitivni, nemam ja problem sa tim. Hoću da vidim kako reaguje virus sa pravim mindsetom.

                                A pošto je neminovno zarazivanje, ako treba nekoga da zarazim, bolje da preleže u sred jula. Sad čekamo rezultate mog minulog rada

                                Deluje mi kao na lokalu da puštaju. Prošli put se videlo da je Jug haos, a npr zapadna Srbija ništa. Sada obrnuto.

                                Kako to rade ne znam, ali da idemo do kraja, za vreme vanrednog stanja postavljane su neke antene po Užicu. Možda ljudi samo testiraju 5g

                                Crni Urose.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X