Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne sumnja on u sve, on samo veruje Ajku kojem je posao da nas ubedi da je crno zapravo belo i obrnuto.

    Polako, prvo je pricao da virus ne postoji, od juce se nesto promenilo... Za testove znamo da nisu 100% sigurni, isto tako nikad do sada u junu nije bilo ovoliko ljudi sa upalom pluca i respiratornim infekcijama.

    Stvarno nisam nigde nasao tekst da je biljka testirana pozitivna, ne bih se zacudio i da je sprdacina.

    Comment


    • Pa normalno da menjam suočen sa činjenicama. Nisam debil. Nikad ovoliki broj ljudi u junu ili na zimu nije išao kod doktora i da snima pluća. Jesi li o tome razmišljao. Ne znamo mi pravu sliku. Mislim očigledno je da postoji neki virus, koji je, ne znam.

      Ne vidim ništa loše u sumnji, ne škodi nikome. Slepoverje lakoverje mnogo više štete nanosi.

      Sada kada vidim da ima ljudi da im nije dobro, neću ja držati moj stav po svaku cenu. Idemo stavku po stavku i utvrdjujemo. Najmanji mi je problem ako ispadnem glup, a najveći da me neko pravi glupim. Kontaš fazon?

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Pa normalno da menjam suočen sa činjenicama. Nisam debil. Nikad ovoliki broj ljudi u junu ili na zimu nije išao kod doktora i da snima pluća. Jesi li o tome razmišljao. Ne znamo mi pravu sliku. Mislim očigledno je da postoji neki virus, koji je, ne znam.

        Ne vidim ništa loše u sumnji, ne škodi nikome. Slepoverje lakoverje mnogo više štete nanosi.

        Sada kada vidim da ima ljudi da im nije dobro, neću ja držati moj stav po svaku cenu. Idemo stavku po stavku i utvrdjujemo. Najmanji mi je problem ako ispadnem glup, a najveći da me neko pravi glupim. Kontaš fazon?
        Razlog sto veliki broj ima problema sa plucima i ostalih simptoma prehlade je stres.

        Vecina naroda slijepo vjeruje medijima ( hiljadu puta izgovorena laž postaje istina u usima slusaoca). Ovo sto mediji rade svakodnevno je klasicno bombardovanje ljudske psihe, bombardovanje ljudskog organizma.

        2020 godina, mediji su postali toliko široki da ih je nemoguce izbjeci. Na svakom su koraku.. Svaki covjek danas ima kablovsku, internet na pametnom telefonu sa instaliranim portalima, drustvenim mrezama itd. Mediji vladaju globalno.

        Nekad smo imali vijesti u 7ipo, to se pogleda i cao. Danas covjek 24sata ima pristup medijima.

        Pticiji grip, svinjski grip i svi ostali nisu bili toliko opasni, jer su mediji u to vrijeme bili Fk Drezga, a danas su Real Madrid.


        Sjetite se vremena kad ste bili bolesni, ili neko koga poznajete, 99% ste tada dozivjeli neku negativnu emociju koja je prouzrokovala tu bolest.

        Comment


        • To je postalo očigledno jer su sve katastrofe počele dan posle izbora i posle medijske hajke. Ne treba zaboraviti da je virus zvanično došao u Srbiju u decembru, a da do marta nije bilo ništa strašno. Dok nije stigla naredba.

          Comment


          • Novak dao 5 milki dinara najopremljenijoj bolnici u Srbiji. Za neupucene to je u Pazaru, neka, zatrebace.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • nece da azuriraju. mora da ima preko 400...
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Zvanično još četiri osobe preminule, potvrđena nova 272 slučaja

                http://rs.n1info.com/Vesti/a615412/K...ja-1.-jul.html

                Na respiratoru su 73 osobe.

                Comment


                • Leleee 73 -.-
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Taj respirator mi toliko ulijeva povjerenje da odma u glavi prepolovim cifru - pola umre

                    Comment


                    • Vrv neka akumulacija koja nije bila u statistici, posto se sve ostale brojke na nivou prethodnih dana.

                      Comment


                      • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                        Jedino gradjani Novog Pazara nisu picke.
                        Drugi ih dočekuju sa rakijom i pogacom, na kolenima.
                        da li su ili nisu ne znam,ali i ta kuraž je politički obojena...jako

                        glede mog testiranja-vadio sam krv danas pa cemo videti
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Zvanično još četiri osobe preminule, potvrđena nova 272 slučaja

                          http://rs.n1info.com/Vesti/a615412/K...ja-1.-jul.html
                          koliko je sredio autobus*?
                          Wizard

                          Comment


                          • Zasto si se testirao?

                            Oce ta akumulacija kod ovih, oce -.-
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Bolnica na Zvezdari prelazi u kovid bol. Otpustaju bolesnike.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pa ne sumnjam da je stvarno 73 na respiratoru, samo kazem da su vrv odnegde falili podaci zadnjih dana. Sigurno nece svaki dan dan da broj skace po 5-6 a danas 30+ a isti broj zarazenih, testiranih umrlih.. Msm ne kod nas, nego bilo gde. To sto su oni nameno ili slucajno krili je druga stvar. Kao kad je Spanija dodala 1000 mrtvih ili Nju Dzersi 1800.

                                Comment

                                Working...
                                X