Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ledeni 80 View Post
    Ovo kako je krenulo Uzice ce u skorije vreme da proglase vanredno stanje ako I'm se veruje na tim brojkama
    A brate kojim brojkama kada test ne valja, danas sam čuo biljke bile testirane pozitivno. Dosta ove lobotomije više. Virus neki postoji defakto sam se i ja uverio, ovo ostalo sve kolektivna debilana.

    1. Perite ruke
    2. Nosite masku kada udjete negde
    3. Ne unosite se ljudima u facu
    4. Vodite računa o zdravlju
    5. Ne čitajte medije
    6. Budite hidrirani po vrućinama
    7. Ako imate slab imunitet pijte nešto za isti
    8. Izbegavajte skupove, Adria turnire i slično
    9. Još jednom proverite da nemate medije instalirane na telefonu i da ne gledate TV
    10. Srećno
    Last edited by Cassius Clay; 30-06-20, 15:26.

    Comment


    • Ma lud zbunjenog

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        U Novom Pazaru false flag operacije i pritisak na Vučića oko Kosova.
        Recimo da su rezultati izbora na "klimavim" nogama. Za sada.

        Dalje neću pisati.
        Last edited by Crni Đorđe; 30-06-20, 15:35.
        sigpic

        Comment


        • Koronavirus

          Originally posted by Crni Đorđe View Post
          Recimo da su rezultati izbora na "klimavim" nogama.
          To je od momenta kada su prošli izbori tako i to samo Radulović spominje, neka mesta se ponavljaju valjda. Zato i ovolika priča o koroni, ali kako to objasniti narodu? Nemoguće.

          Izbori nelegitimni, pokradeni procenti, Djiki i Tadić lažna opozicija ćute, Radule se koprca, otprilike sam se pozdravio sa Srbijom.

          Džaba ja objašnjavam ljudima da je isti virus bio i pre i posle izbora, ne može softver da im učita taj podatak.

          Nadam se da su Djilas i Tadić ogoljeni u očima ovih slepaca od naroda. Djido što bi rekao ludi Žeks.

          Sent from my iPhone using... using my brain cells

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            To je od momenta kada su prošli izbori tako i to samo Radulović spominje, neka mesta se ponavljaju valjda. Zato i ovolika priča o koroni, ali kako to objasniti narodu? Nemoguće.
            Zapravo, sve je pod znakom pitanja. Sutra se ponavljaju na nekih dvestotinak mesta ali dok ne budu objavljeni konačni rezultati...
            Kada si provizorijum sa slugom na čelu, nikada nije izvesno šta će se dogoditi ujutru.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
              Zapravo, sve je pod znakom pitanja. Sutra se ponavljaju na nekih dvestotinak mesta ali dok ne budu objavljeni konačni rezultati...
              Na kraju svako ipak dobije ono što zaslužuje. Tako i ovaj narod.


              Sent from my iPhone using... using my brain cells

              Comment


              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                Virus neki postoji defakto sam se i ja uverio.

                1. Perite ruke
                2. Nosite masku kada udjete negde
                3. Ne unosite se ljudima u facu
                4. Vodite računa o zdravlju
                5. Ne čitajte medije
                6. Budite hidrirani po vrućinama
                7. Ako imate slab imunitet pijte nešto za isti
                8. Izbegavajte skupove, Adria turnire i slično
                9. Još jednom proverite da nemate medije instalirane na telefonu i da ne gledate TV
                10. Srećno
                Svaki put kad se sa tobom slozim oko necega desi se neko sranje, valjda ovoga puta nece, sve ovo sto sam citirao podrzavam.

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  U Novom Pazaru false flag operacije i pritisak na Vučića oko Kosova.

                  Pakovanje ljudi i priče, pa nije to kuga. A i ko ga jebe, zaslužio je.

                  Ko normalan puši tu priču, 17 umrlica okačeno. A prvi se Pazarci mangupirali za vreme vanredne situacije i oko policijskog časa.

                  Mnogo sam ja pročitao i video za mojih 24 godine da bih pušio ovu jeftinu priču.

                  Ne kažem da ljudi nisu umrli, ali da su svi umrli od korone - aha, važi. Pa da su tim stepenom umirali, od početka maja bi bilo preko 500 umrlih u Novom Pazaru.

                  Znači fake news na sve strane, samo mi nije žao Vučića jer je pička. Neka ga jebu

                  Ja sam prebrojao 17 umrlica na ig postu gde piše od korone umrli. Pošto ih je bilo 17 sigurno ih ne skupljaju tu od korone umrlice nego su sve iz skorijeg vremenskog perioda.

                  Razvučemo to i na 10 dana - 17 umrlica. Pa moralo bi umreti bar 170 ljudi do sada u Novom Pazaru.

                  Reci to njoj u lice.

                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Reci to njoj u lice.

                    Čika Kroni ne mislim ja da to Pazarci rade kao narod, samo mislim da je nemoguće da odjednom umre 17 ljudi za par dana. Jednostavno ovaj virus nema tu jačinu. Ja volim Pazarce i volim što su izviždali govna, ali koje se tu igre vode, ja ne znam. Prebrojao sam na ig 17 umrlica i prosto da tom brzinom ljudi umiru, bilo bi u Novom Pazaru do sada preko 200 mrtvih sigurno.


                    Sent from my iPhone using... using my brain cells

                    Comment


                    • Sta ti pises
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Čika Kroni ne mislim ja da to Pazarci rade kao narod, samo mislim da je nemoguće da odjednom umre 17 ljudi za par dana. Jednostavno ovaj virus nema tu jačinu. Ja volim Pazarce i volim što su izviždali govna, ali koje se tu igre vode, ja ne znam. Prebrojao sam na ig 17 umrlica i prosto da tom brzinom ljudi umiru, bilo bi u Novom Pazaru do sada preko 200 mrtvih sigurno.


                        Sent from my iPhone using... using my brain cells
                        Koliko ih mre po Uzicu, KG, Tutinu zbog toga sto je zdravstvo otislo u 3 picke materine i onda ovi kreteni dodju da im pricaju kako im je, u stvari, dobro?
                        Sutra idem u Bor na sahranu Bobani Velickovic koja je umrla zato sto su u Zajecaru kreteni u bolnici koji su cekali da bude prekasno pre nego sto su je prebacili za BG.
                        Ne zajebavaj, leba ti.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Tek sada sahrana?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            Čika Kroni ne mislim ja da to Pazarci rade kao narod, samo mislim da je nemoguće da odjednom umre 17 ljudi za par dana. Jednostavno ovaj virus nema tu jačinu. Ja volim Pazarce i volim što su izviždali govna, ali koje se tu igre vode, ja ne znam. Prebrojao sam na ig 17 umrlica i prosto da tom brzinom ljudi umiru, bilo bi u Novom Pazaru do sada preko 200 mrtvih sigurno.


                            Sent from my iPhone using... using my brain cells
                            To vec zavisi od organizma do organizma, znam za slucaj da osoba nije docekala rezultat testa i preminula je sa svim simptomima i naravno bila je pozitivna. Znam i coveka koji nikad nije bio bolestan a nakon 3 dana sa Koronom lezi prikljucen na kiseonik.

                            Comment


                            • To "nikada nije bolestan" je uvek diskutabilno. Moj otac je skoro otkrio dijabetes a ko zna koliko ga je dugo imao. Čovek nikada ne ide kod doktora. Tehnički da je umro, da je dobio koronu, pričali bi ljudi zdrav bio, nikakve probleme nije imao itd.

                              Nije to relevantno uopšte to što neko nije imao neku dijagnozu, ne znači da je bio zdrav. Mnogo ljudi izbegava odlazak kod doktora.

                              A test bih izbacio iz bilo koje jednačine jer je sranje.

                              Druga stvar, kod običnog gripa ako 1 od 5 ode kod doktora dobro je. Niko ne snima pluća na običnom. Tako da je statistika irelevantna totalno.

                              Ne zna se ništa, ništa nije egzaktno, ovo su samo nabacane neke brojke i mlaćenje prazne slame.

                              Ne znam nikoga u Užicu da je umro, hajde da se ne preteruje baš. Malo smaraju sa naduvavanjem svega par dana posle najveće kradje izbora u Evropi ikada
                              Last edited by Cassius Clay; 30-06-20, 22:15.

                              Comment


                              • Pa znaci ako je bolestan od neke bolesti sa kojom moze lagano da zivi jos 20+ godina, onda nije neka steta sto je sad umro
                                Urose, gori si od nase premijerke
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X