Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam sada u Užicu, doduše na Beloj Zemlji (zna ledeni gde je to), ne znam koji je haos, nisam primetio. Sve normalno.

    Totale normale, samo će biti uvedene neke mere. Juče u kaubojskom gradu na Zl 1000 ljudi, dvoje je nosilo maske.

    Ladjare sve.

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      Ja sam sada u Užicu, doduše na Beloj Zemlji (zna ledeni gde je to), ne znam koji je haos, nisam primetio. Sve normalno.

      Totale normale, samo će biti uvedene neke mere. Juče u kaubojskom gradu na Zl 1000 ljudi, dvoje je nosilo maske.

      Ladjare sve.
      Pa danas na A.stanici penzioneri overavaju besplatne karte I to se skupilo u 2 kvadratna metra njih 30 guraju se svadjaju se,ma uzas pola ih ne nosi maske a brate mene ne zanima Zlatibor ono je grad a ne planina

      Comment


      • Znam par ljudi što su zaraženi ali i doktori iz Ue pričaju da je test kurton najobičniji.

        Ja sam se zabio ovde na Belu Zemlju da mi bude 10ak minuta u oba pravca, ne mrdam. Jedino gde su ljudi nosili maske bilo je ispred komercijalne na glavnoj, i ja sam da bih ušao jutros morao.

        Nosio je i na megdanu frizer jer mora inače ovako slabo ko nosi masku. Pa gde ćemo po 30 stepeni da nosimo, da se ugušim.

        Ovde se deca okupljaju kod pošte i trkaju se kvadovima i skuterima svako veče. Ima ih bar 20-30.

        A trg je pun kad god sam prolazio
        Last edited by Cassius Clay; 29-06-20, 15:20.

        Comment


        • Ja moram da je nosim zbog posla(zna Olja sa cime se bavim )a za 10-ak mi ces otici u grad tek kad zavrse magistralu

          Comment


          • Nego, ljudi, najvaznije pitanje, sta nam je sa gospodinom preCednikom? Da nije i on zakacio.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Who cares, mozak da nam se odmori.


              Ona dva @#%%^$ idu u NP sutra ( tamo (Tutin,Sjenica) je pakao -.-
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Au al smo mi slagali za umrle izgleda. Izgleda 90% ljudi sa covidom ubio autobus.

                Ako su ova istrazivanja na antitela tacna, a ne vidim razlog da sumnjam posebno u smeru da je manji broj ljudi prelezalo, jer smo otvoreni 2 meseca, onda mi ne da lazemo nego haos.

                Ako uzmemo da Srbija ima 6 900 000 ljudi, i da je 6,4% prelezalo to je 440 000 ljudi.

                A umrlo je navodno 275 iliti 0.06%???!!
                Cak i da je 600 i nesto kao sto BIRN kaze to je jedva preko 0,1 to je smrtnost gripa prakticno. A znamo da nismo bas mlada populacija iako kazu da su se mladi najvise zarazavali. I znamo da nigde na svetu (ne racunam CG i to nego ozbiljne drzave)nije ni blizu 0.06%. Al ocigledno da neko ovde masno laze. Spanija ima 5% antitela, a koliko su ljudi upisali da su umrli od korone. Ok slabiji soj, ali nije zilion puta slabiji majku mu, pa da tamo bude skoro 1%, a kod nas 0.06%!! Koji ce ti moj ikakva zastita za bilo sta kad na 500k tebi umre 300. Smesno stvarno, ne znam samo da li je krizni stab sramota kad procitaju ovo, posto znam da su ubedjeni da ce proci medju narodom, al bar interno.
                Last edited by colchonero; 29-06-20, 23:52.

                Comment


                • ja idem na testiranje 1.7. bumo vidli
                  Wizard

                  Comment


                  • https://www.facebook.com/1049284579/...419045125/?d=n

                    Nosite maske obavezno

                    Comment


                    • RTS:

                      U poslednja 24 sata testirano je 8.377 uzoraka, od kojih je 276 pozitivno na koronavirus.

                      Bitku sa kovidom-19 izgubila tri pacijenta.

                      Na respiratorima 42 osobe.
                      Broj se i dalje povećava.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Au al smo mi slagali za umrle izgleda. Izgleda 90% ljudi sa covidom ubio autobus.

                        Ako su ova istrazivanja na antitela tacna, a ne vidim razlog da sumnjam posebno u smeru da je manji broj ljudi prelezalo, jer smo otvoreni 2 meseca, onda mi ne da lazemo nego haos.

                        Ako uzmemo da Srbija ima 6 900 000 ljudi, i da je 6,4% prelezalo to je 440 000 ljudi.

                        A umrlo je navodno 275 iliti 0.06%???!!
                        Cak i da je 600 i nesto kao sto BIRN kaze to je jedva preko 0,1 to je smrtnost gripa prakticno. A znamo da nismo bas mlada populacija iako kazu da su se mladi najvise zarazavali. I znamo da nigde na svetu (ne racunam CG i to nego ozbiljne drzave)nije ni blizu 0.06%. Al ocigledno da neko ovde masno laze. Spanija ima 5% antitela, a koliko su ljudi upisali da su umrli od korone. Ok slabiji soj, ali nije zilion puta slabiji majku mu, pa da tamo bude skoro 1%, a kod nas 0.06%!! Koji ce ti moj ikakva zastita za bilo sta kad na 500k tebi umre 300. Smesno stvarno, ne znam samo da li je krizni stab sramota kad procitaju ovo, posto znam da su ubedjeni da ce proci medju narodom, al bar interno.
                        Što se uzrujavaš? Ko je umro, umro je, ko nije nije. Ne može se ništa promeniti. Da se ljudi ne zaraze sad, zaraziće se u julu, avgustu, septembru, oktobru, novembru itd.

                        Ostaviti samo manje mere da bi servisiranje bolesnih išlo bolje iako nemaju lek.

                        Ne znam kako pišem ovo ovako hladnokrvno ali valjda se tako rodiš. Sada tek vidim koliko sam surov.

                        U suštini ja sam samo protiv zatvaranja, sve ostalo podržavam. U granicama normale. Moraju i vlasnici restorana i kafića od nečega živeti, pola ih je na foru otvorilo i na kredite.

                        Mnogo takvih ljudi se žali.

                        Comment


                        • Dooobar skok na respiratorima, zvanicni.

                          U N.Pazaru danas cirkus. Jadne one ljude po hodnicima i ko zna kakvim supama sklonili, poskidali umrlice u gradu jer dolazila bagra iz vrhuske.
                          Bar su ih izvizdali i ispljuvali, koliko su mogli da pridju. Oni zlo i djubre od PM ne mogu da delim i pominjem, a da ostanem mirna, imate sve na netu.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Mogu da mi prete, da pokušaju da probiju kordon, da me ubiju, istinu neće promeniti – da smo ovde da pomognemo Novopazarcima. (Ana Brnabić)
                            Last edited by Karamazov; 30-06-20, 14:58.

                            Comment


                            • Ovo kako je krenulo Uzice ce u skorije vreme da proglase vanredno stanje ako I'm se veruje na tim brojkama

                              Comment


                              • U Novom Pazaru false flag operacije i pritisak na Vučića oko Kosova.

                                Pakovanje ljudi i priče, pa nije to kuga. A i ko ga jebe, zaslužio je.

                                Ko normalan puši tu priču, 17 umrlica okačeno. A prvi se Pazarci mangupirali za vreme vanredne situacije i oko policijskog časa.

                                Mnogo sam ja pročitao i video za mojih 24 godine da bih pušio ovu jeftinu priču.

                                Ne kažem da ljudi nisu umrli, ali da su svi umrli od korone - aha, važi. Pa da su tim stepenom umirali, od početka maja bi bilo preko 500 umrlih u Novom Pazaru.

                                Znači fake news na sve strane, samo mi nije žao Vučića jer je pička. Neka ga jebu

                                Ja sam prebrojao 17 umrlica na ig postu gde piše od korone umrli. Pošto ih je bilo 17 sigurno ih ne skupljaju tu od korone umrlice nego su sve iz skorijeg vremenskog perioda.

                                Razvučemo to i na 10 dana - 17 umrlica. Pa moralo bi umreti bar 170 ljudi do sada u Novom Pazaru.
                                Last edited by Cassius Clay; 30-06-20, 15:20.

                                Comment

                                Working...
                                X