Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Last edited by kronostime; 27-06-20, 15:52.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Zvanično potvrđeno još 227 zaraženih koronavirusom, preminule dve osobe

      http://rs.n1info.com/Vesti/a614164/Z...dve-osobe.html



      Svakog dana se povećava.
      no,sad sam video...ako se pravimo da im verujemo,testirali su 8 k ljudi ili vise,ne znam tacno,to je rekord
      Wizard

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nadam se da niko iz trubackog orkestra nije zarazen.

          Comment


          • Preminuo Ilija Petkovic.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ali spontano okupljanje na plazama Engleske je vrh lol, vrv i ono ludovanje Livera, ali ok 30 god, pa prastamo

              Samo Pixi, spontani su i navijaci, pijanci (kafane, kafici), svatovi, maturanti..niko ih nije na silu ne vuce tamo, ne?

              Inace i Maja ima upalu pluca, u bolnici je.
              Okej, mozes mi editovati post i ubaciti sve ovo sto si napisala, posto ja to nigde nisam pomenuo.
              Niti sam napisao da je vrh suncanje po plazama, niti sam napisao ikakvo misljenje o tom okupljanju ispred Enfilda.

              Ne zelim uopste da nastavljam ovakvu konverzaciju.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Nije Ilija umro od korone nego je pozitivan na koronu bio. Čovek je već imao problema i glupo je da stoji na ovoj temi, malo je reći da je glupo.

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Okej, mozes mi editovati post i ubaciti sve ovo sto si napisala, posto ja to nigde nisam pomenuo.
                  Niti sam napisao da je vrh suncanje po plazama, niti sam napisao ikakvo misljenje o tom okupljanju ispred Enfilda.

                  Ne zelim uopste da nastavljam ovakvu konverzaciju.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  Uuuuu jeee ala si na kraj srca :roleys: nista lose nisam mislila. Nisam napisala da si ti rekao nesto za Enfild, vec mi je dobro dosla ta upadica na racun Britanaca i njihove pljuvacine po Novaku.

                  Nisam se mnogo udubljivala u tvoju prepisku vec videla ovo...

                  Izjednacavati odlazak na plazu i stadion je van svake pameti. Kad u svetu vlada da se igra bez publikeili u sto manjem broju,kod nas se desavaju izbori i igra se derbi i kup pred 20k ljudi.
                  Pa shvatila da opravdavas odlazak na plazu

                  Nista lose, ne sizi bzvz
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    Nije Ilija umro od korone nego je pozitivan na koronu bio. Čovek je već imao problema i glupo je da stoji na ovoj temi, malo je reći da je glupo.
                    Procitala sam da jeste, ako nije, izvinjavam se postovacima lika i dela.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Procitala sam da jeste, ako nije, izvinjavam se postovacima lika i dela.
                      Ja pročitao da nije i da je imao slabo srce i pluća. Ali bar si mi odgovorila <3 ahhh, posle toliko dana. Ništa mi drugo nije bitno. Još da udješ u #teamdark i ekstra


                      Sent from my iPhone using... using my brain cells

                      Comment


                      • Pukao mu čir i skoro iskrvario kući jer je bio sam. Naknadno mu ustanovili da ima i virus premda mislim da je to bilo nebitno.

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Ja pročitao da nije i da je imao slabo srce i pluća. Ali bar si mi odgovorila <3 ahhh, posle toliko dana. Ništa mi drugo nije bitno. Još da udješ u #teamdark i ekstra


                          Sent from my iPhone using... using my brain cells
                          What?? Kad ti nisam odgovorila?

                          A drugo, zar kovid ne ubrzava odlazak na onaj svet hronicnim bolesnicima?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            What?? Kad ti nisam odgovorila?

                            A drugo, zar kovid ne ubrzava odlazak na onaj svet hronicnim bolesnicima?
                            To mi ne možemo da znamo da li i koliko ubrzava. I ko bi umro i bez covid19 tipa za mesec dana. Sve je to apstraktno za sada i nema dovoljno informacija da bi se lepile etikete i davali zaključci


                            Sent from my iPhone using... using my brain cells

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post
                              To mi ne možemo da znamo da li i koliko ubrzava. I ko bi umro i bez covid19 tipa za mesec dana. Sve je to apstraktno za sada i nema dovoljno informacija da bi se lepile etikete i davali zaključci


                              Sent from my iPhone using... using my brain cells
                              A i nasao ko ce da raspravlja o tome da li je korona uzrok ili ne -.-
                              Zar nije predsednik rekao svako ko ima ovaj virus, a napusti nas, uci ce u ststistiku, i da mi radimo transparentno a ne ko neki?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Pukao mu čir i skoro iskrvario kući jer je bio sam. Naknadno mu ustanovili da ima i virus premda mislim da je to bilo nebitno.
                                E vidis ovo je vec druga prica, mada kako korona razara i digestivni trakt, mozda mu je napravila to pucanje cira.

                                Uzasna smrt, u svakom slucaju
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X