Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebote slažem se sa Losmijem.
    Nismo govna kao sto Ganac reče, ponasas se u skladu sa donetim uredbama.

    Lončar je izjavio da je narod kriv.
    A mi se naravno trebamo složiti sa diletantima
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Narod je kriv što je dozvolio da ga ovakvi vode. I ja imam deo svoje krivice.

      Narod je kriv što olako veruje politačarima. Naivan je.

      Ne postoji idealan narod. Ovaj prethodni period nam je to najbolje pokazao.

      Ne verujem ništa Vučićevom štabu. Pridržavam se svojih pravila i dobro mi je.

      Comment


      • Marko Djuric poztivan, hahahah, pa posle onog slavlja, svi su pozitivni.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ali spontano okupljanje na plazama Engleske je vrh lol, vrv i ono ludovanje Livera, ali ok 30 god, pa prastamo

          Samo Pixi, spontani su i navijaci, pijanci (kafane, kafici), svatovi, maturanti..niko ih nije na silu ne vuce tamo, ne?

          Inace i Maja ima upalu pluca, u bolnici je.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Marko Djuric poztivan, hahahah, pa posle onog slavlja, svi su pozitivni.
            Ma diletanti. Narod je kriv
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Oko Vučića se možemo složiti (verujem i slažemo) ali mi nije jasno šta to sprečava svakog pojedinca da nastavi sa merama iako je ovaj zbog izbora i predizbornih radnji ukinuo vanredno stanje i zabrane okupljanja? Zašto idu/idete u kafiće, klubove? Zašto ne nosite maske? Zašto ne držite socijalnu distancu u prevozu iako je na svakom drugom sedištu nalepljeno upozorenje? Zašto? Da li je potrebna mera kažnjavanja da bi se pridržavali nekih pottrebnih mera da bi se sprečila zaraza?
              Ja zato kažem da mi nismo sposobni da izdvojimo bitno od nebitnog, ako je bitno da vučića skinemo s vlasti onda je bojkot (iako i ja saam nisam išao na izbore) pogrešan metod, potrebo je jedinstvo opozicije, ako je bitno zdravlje i suzbijanje zaraze onda tu nema mesta politici (sa bio koje strane).
              pa evo zasto. ja mislim da je ovo razlog. zato sto ni oni ne znaju sta je ispravno a sta ne. evo pogledaj samo kolko su apelovali da se nosi maska a prvi covek drzave je ne nosi. a on prvi treba da bude primer. isto je i u americi. eno Tramp izjavio da nismo testirali ne bi se ni pojavili zarazeni
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                Ma diletanti. Narod je kriv [emoji23]
                I Vulin, hahahahahaah
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Narod je kriv što je dozvolio da ga ovakvi vode. I ja imam deo svoje krivice.

                  Narod je kriv što olako veruje politačarima. Naivan je.

                  Ne postoji idealan narod. Ovaj prethodni period nam je to najbolje pokazao.

                  Ne verujem ništa Vučićevom štabu. Pridržavam se svojih pravila i dobro mi je.
                  Slažem se sa tvojim postom od početka do kraja.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                    Problem je nedoslednost vlasti. Da bi ta ista vlast mene mogla da kažnjava zbog nečega oni prvi se moraju pridržavati izglasanih mera a to nije slučaj.

                    Drugo, samo lud čovek ne može da shvati da se relaksiranje mera desilo zbog izbora. Da su na osnovu stelovanih rezultata progurali to popuštanje kako bi Psiho mogao da ima koliko toliko normalnu kampanju.

                    Imali smo derbi od 20k ljudi kada niko drugi u Evropi ni ne razmišlja o vraćanju publike na stadion. Samo jer je Psiho morao da odobrovolji navijače jer tu ima jako uporište.

                    I sad je čudno što raste broj zaraženih koji je pritom veći i od 300 na dnevnom nivou samo se sa brojkama manipuliše kao i uvek u Srbiji.

                    Dalje, da se ova vlast odlučila od samog početka za način nastupanja prema covidu 19, ne BiH ništa mogao da kažem. Ovako mi idemo iz krajnosti u krajnost.

                    Od šopinga u Milanu, do biće nam mala groblja.
                    Od zaključavanja vikendima do pobede nad koronom u roku od mesec dana.
                    Od samoizolacije do kolektivnog imuniteta.
                    Od 20k navijača na derbiju do uvođenja novog vanrednog stanja.

                    I ko je tu sada lud!?
                    sve si rekao, morao sam da kvotujem da se ne zagubi.
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Ovakvim “catwalk-om” ni najpoznatije manekenke nisu šetale... U završnoj smo fazi priprema, vidimo se večeras na Beogradskom sajmu!


                      idemo po koronu



                      mislim pivo

                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • U Kragujevcu uvedeno vanredno stanje, pardon...situacija
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ministar odbrane Aleksandar Vulin pozitivan na koronavirus

                          Ministar odbrane Aleksandar Vulin pozitivan je na koronavirus, nema nikakve simptome i nalazi se u samoizolaciji, saopštilo je Ministarstvo odbrane.

                          "Ministar Vulin nastavlja sa redovnim obavljanjem dužnosti pridržavajući se svih propisanih mera tokom samoizolacije", navodi se u saopštenju Ministarstva.

                          Još se dodaje da je Vulin apelovao na sve građane da se pridržavaju mera koje su Republički krizni štab i Vlada doneli u cilju sprečavanja širenja, suzbijanja i gašenja virusne infekcije COVID-19.
                          e jebiga kad se on nije cuvao ko ce sad narod cuvati
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • jebali vas političari koji su zaraženi.. hoćete tako svaku osobu da navodite? I Petra Petrovića iz Petrovca? I Marka Markovića iz Markovca?

                            Nikad čovek neće skinuti okove, ali nikad
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Ne luduj Lelo, cuce te selo.

                              Ako mogu da se ne skidaju sa svih medija, da prave razna sranja i afere, da diktiraju nasim zivotima, da nas unistavaju, naravno da mogu biti imenovani i kao zarazeni. Sto su oni bolji od obicnog malog coveka?

                              Zarazena dva radnika u firmi mog brata. Veselo.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • daj imena tih radnika kad sve već poimence navodimo
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X