Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Poenta je sto je preporuka da se u gradski prvoz ulazi sa maskom i rukvavicama. Posto moram da koristim isti mogu ti reci da ju opste ludilo jer se neretko desi da od 30 putnika samo nas 2-3 bude sa maskom a vrlo cesto sam ja jedina budala koja nosi rukavice.

    Uvece nikoga ne zanima da li su mesta obelezena za sedenje ili ne.

    Tu vlast ne moze nista da uradi osim da zatvori gradski prevoz.
    Pa i to je do vlasti...
    Nijedan narod nije poslusan, nego zna da ako ne postuje pravila, bice kaznjen...
    Da oni donesu pravilo da svi moraju sa maskama u prevoz, da ima dovoljno autobusa na ulicama i da naplacuju kazne, 99% ljudi bi nosilo maske.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Vlast je kriva kad zakljuca narod, kriva je i kad pusti napolje, i kad dozvoli javni prevoz i kad ukine javni prevoz, vlast je verovatno kriva i sto niko ne nosi masku u prodavnicama, a bila bi kriva i kad bi kaznjavala za prekrsaje.

      Verovatno treba predstavnik vlasti da bude na svakim vratima autobusa posto 2/3 ljudi ne zna da cita IZLAZ - ULAZ.

      Tako je najlakse, odeci se bilo kakve odgovornosti i kriviti vlast.
      Last edited by belgrade_owl; 20-06-20, 15:36.

      Comment


      • Jezivo.

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Naravno da je kriva vlast, najgora u istoriji Srbije, u ovoj novijoj sigurno.

          U Infekrivnoj navodno nema mesta i D.Misovic ponovo kovid bolnica.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Za nesto jeste, za nesto smo krivi sami jer smo previse opusteni i neodgovorni.

            Comment


            • Jezivo je što je žena sa preko 45% body fata doktorka. Tu prestaje svako slušanje nje jer ona nije u stanju da obuzda poriv za ždranjem i kao neko ko ne vodi računa o svom zdravlju nije relevantna.

              Inače to treba zakonom zabraniti da u zdravstvu rade nenormalno gojazni ljudi a prednjače. Ima i dosta stručnjaka koje znam da piju, puše i slično.

              Od mene bi dobili doživotnu zabranu rada, ili bar suspenziju na godinu dana. Ne treba im odmah zabranjivati možda.

              Znači ti si doktor/ka i ne možeš da se udostojiš da obuzdaš prekomerno ždranje i ja ću sada tebe da slušam?

              Ljudi koji rade u zvaničnim institucijama su najveća sramota. Od lekara do popova, to ponašanje i ta bahatost da idu sa stomačinama odvaljenim i da žive raspojasano. To je kao kada bih išao kod zubara koji nema pola zuba. Sramotno. Sramotno je kao videti popa u džipu.

              Ne da mi se slušati tu ženu, stidim se u njeno ime.


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Nije ti palo na pamet da mozda zena ima problem sa stitnom zlezdom recimo?

                Inace uz rasizam najprizemniji oblik predrasuda prema ljudima je fizicki izgled.

                Comment


                • O boze Urose, na nos ce ti izaci jednom te tvoje predrasude i neznanje.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ceo niz!

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • posto ne znam koliko ce ljudi ovo otvoriti,a ima dosta gostiju,ja cu zavrsiti niz


                      Srđan Lukić
                      @srdjl
                      ·
                      4h
                      Zbog toga su najvažnije jebene epidemiološke mere koje su toliko lake i proste u poređenju sa svime ovde navedenim da je prosto nezamislivo da neko nije u stanju da drži minimalu distancu, ne ide na masovne događaje, stavi masku, onu običnu, i održava higijenu ruku.
                      A opet eto.
                      Wizard

                      Comment


                      • Koronavirus

                        Nije mi palo na pamet. Udjem u bolnicu i svi izgleda imaju hormonalni problem jer ne mogu da hodaju od gojaznosti. Od 10 ljudi zaposlenih 7 je nezdravo gojazno. Da mu damo procenat verovatnoće da 10% ima problem, to je to. I to je mnogo. Ja i inače za koga god da pitam uvek svi pominjuu "možda je hormonalni problem".

                        Sledeći put kada svratite u neku ustanovu vidite sami. Ja sam se zgrozio. Takvi ljudi dijabetičarima preporučuju dijete.

                        Bio ja na ekg pre mesec dana, došla žena ne može da sedne na stolicu. Na nekoj privatnoj klinici. Kaže jedi malo manje slanog malo ti je kao gornji pritisak... Samo se mislim šta ti jedeš burazeru, da nisi unuka jutros pojela ili neko dete usput. Ne može taj poriv za hranom da smanji, radi u zdravstvu. Pa gde to ima. Oni bi trebali da budu oličenje zdravog života. To i gojazan pop i pop koji vozi skupa kola, oličenje licemerja. Umesto za primer da budu, a oni...

                        Sent from my iPhone using... using my brain cells
                        Last edited by Cassius Clay; 21-06-20, 08:44.

                        Comment


                        • Selektor Srbije pozitivan na testu: Dejan Savić ima virus korona!

                          https://www.novosti.rs/vesti/sport.2...a-virus-korona

                          Comment


                          • 91/3269 to je 2,8%,1 je preminuo i 19 je na respiratoru sto je za 1 vise nego juce sto znaci da su 2 dodata

                            Neverovatno da je nedelju dana vec 90+ i 100- bukvalno ne verujem

                            Plus uvek 1 preminuli

                            Comment


                            • Pre dva dana je na više od 6 hiljade testiranih bilo 94, sada skoro duplo manje testiranih a broj zaraženih isti.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X