Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo su neki klinci koji se žale citiram "pola generacije ima temperaturu".

    E sada, da li uvećavaju, umanjuju, nemam pojma, zaista.

    Kako se inače testira, voleo bih da se testiram?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Sad je ogromna guzva za testiranje, ako nemas vezu, ima da se nacekas, da te testiraju i da dobijes rezultate.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • https://mondo.rs/Magazin/Zdravlje/a1...om-talasu.html

        Jedni kažu jedno, drugi drugo. Ljudi slušaju ove cirkuzante i to je jedino što mi smeta u celoj priči, što bi čovek stavio svoj život u ruke nekog "stručnjaka" koji je dijabola.

        Ako treba svi da se zarazimo, šta onda dramimo? Treba onda da se organizuju skupovi od 50k ljudi i koncerti da se što više nas zarazi.

        Kako vi uspete da slušate ove imbecile i upijate njihove savete. Ja sam na osnovu njihovog imbecilskog delovanja zaključio da taj virus možda i ne postoji.

        Jer ko sve zatvara, pa sve pušta i u krug? I to je globalno tako.

        Imam vezu na lokalu baš ću videti da se testiram


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Što se Nestorovića tiče, čak i oni sa mravljim mozgom se sprdaju sa njim i niko ga ne sluša.

          Kapiraju ljudi da je tu da glumi dvorsku ludu.

          Niko mu ništa ne veruje.

          Comment


          • Treba ga onda uhapsiti


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Treba, al mi nismo normalna država, tačnije nenormalnom je čine oni koji je vode.

              Comment


              • Zubarka iz NP kaze:

                https://twitter.com/Aya_icelady/stat...320751105?s=19

                A u bg studentskim domovima...

                https://www.blic.rs/vesti/drustvo/ko...rinuti/jw2kqep
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Koronavirus

                  Onda je i statistika svetska lažna ako umiru mladi a statistika izbacuje najveći procenat starih.

                  Neko laže puno u celoj ovoj priči i to je jasno. Da li lažu iz neznanja, svakako doprinose konfuziji.

                  Muka mi je gde živim, pas me jebao što se nisam rodio u Ekvadoru ili u Panami.

                  Sad kad psihopata pobedi - kućni zatvor. Do kada planiramo ovo da trpimo? Koliko mrzim tog čoveka ovo nije normalno. Dno dna talog ljudski sve mu najgore želim. Smeće jedno


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Ne verujem da ce biti nikakav kucni zatvor, jer nam ekonomija inace crkava, ali neke mere ce uvesti, koje su morale i da ostanu, zapravo da se sasvim sve postepeno ublazava, ali jbg izbori.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Olja trebali smo ostati pod merama dok nije toplo vreme. Ja masku na 30 stepeni neću staviti. Nekad u aprilu sam išao napolje maska i rukavice, bio topao dan, rukavice za sat vremena lije znoj.

                      Šta je ljudska zloba i pakost. Mi smo krivi što smo sve ovo dozvolili.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Maske su ti najmanji problem. A najveci su skupovi, ludovanja, baste, kafane, slavlja, i sve u svemu nenormalan narod bez mozga.

                        To sto se znojis, jbg, letnja toplota ne ubija virus, nema veze zima-leto
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Šta kaže stolar iz N.P.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Maske su ti najmanji problem. A najveci su skupovi, ludovanja, baste, kafane, slavlja, i sve u svemu nenormalan narod bez mozga.

                            To sto se znojis, jbg, letnja toplota ne ubija virus, nema veze zima-leto
                            Nije kriv narod nego drzava, jer su dozvolili sve to, derbi sa publikom, adria tour sa publikom, veceras Zvezda proslavlja titulu itd.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Nije kriv narod nego drzava, jer su dozvolili sve to, derbi sa publikom, adria tour sa publikom, veceras Zvezda proslavlja titulu itd.
                              A pustili su samo kako bi mogli da održe izbore. To je ipak najbitnije.
                              Nakon ovoga ćemo opet biti stoka neposlušna koju treba zaključati preko vikenda.
                              Što je najgore opet će im to proći.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ne ocekujem da ce sad na leto zatvarati,ali bi mogli masovna okupljanja ukinu,Exit ne bi smeo da se odrzi,konkretno Nestorovic je u pravu da bi trebalo sad sto vise da se zarazimo jer ce na jesen da nas pokosi onda ako nemamo imunitet,e sad ne treba ni preterivati sa zarazavanjem

                                Juce je u Brazilu samo za 1 dan zarazeno 55000 ljudi,to je ono sto ceka severnu hemisferu na jesen

                                Comment

                                Working...
                                X