Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Ja sam se obezbedii na vreme.
    Sad prodajem rolnu po pedes marki.

    Olja jel' ti to mene sprdaš?
    Mjok
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • I bolje bi ti bilo.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Jutros odem da kupim WC papir u Lidl (jbg stra i mnogo se vremena provodi u klonji), kad tamo pustinja (zamisli Džontru kako se zbunjeno osvrće)....
        Ja se pre sat vremena vratio iz Tempa, imalo je svega osim sapuna i mlevenog mesa.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • #Coronavirus in the UK:
          - 1,372 confirmed cases
          - 35 deaths
          - 232 new cases and 14 new deaths today

          - Sweden: 1018 cases, 3 deaths
          - Denmark: 864 cases, 2 deaths
          - Norway: 1205 cases, 3 deaths
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Comment


            • U Australiji lik u supermarketima deli po jedan veliki paket toalet papira. Niko se ne gura i ne pizdi zbog toga. Biće svega samo strpljivo.

              Comment


              • Bilo je za vreme bombardovanja, zasto ne bi bilo sada
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • E tariguz nam je sad najveća briga imbecilno

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Stvarno smo najgori, i na ovom spisku najboljih - nas nema. Nikako da se otarasimo loših navika i zadnje klupe.
                      Ili smo mi ovaj other?
                      Last edited by nebitan; 15-03-20, 16:41.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Stvarno smo najgori, i na ovom spisku najboljih - nas nema. Nikako da se otarasimo loših navika i zadnje klupe.
                        Ili smo mi ovaj other?
                        Ma ima nego ova zadnja kolona je pokretna, nisam slikao u tom momentu

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Danas sam silom prilika i iz moranja prosla pola grada.
                          Jebali smo jeza. Definitivno smo nenormalni, mada su takvi eto i Italijani...BILI.

                          Tolika dreka i kuknjava na netu, drustvenim mrezama, dele se saveti iz Ita i Kine, vristi se na neodgovornu vladu, ne daju klince u skole, panika, nigde rukavica ni maski, a grad pun setaca, kafenise se, igra basket, igralista puna dece svuda bebe u kolicima, totalno ludilo. I naravno NIKO masku, rukavice ja i devojka u apoteci.

                          Najebacemo koliko smo blesavi koliko nas boli dupe.
                          Kaze drug iz Parme tako je i tamo bilo proslog vikenda, i pored cinjenice da ljudi umiru, ali "tamo negde", sve dok vojska nije izasla na ulice.
                          Jedan poznanik je dosao iz Nemacke. Na granici sa Madjarskom su ga Madjari bukvalno do gole koze pregledali. I pustili da prodje. Ovi nasi - nista. Znaci to sto pricaju da ima neke kontrole - uglavnom lazu. Nema skoro nista. Njega su bukvalno jedva pogledali i pustili da udje u zemlju.
                          I on debil, umesto da se izoluje neko vreme zuji po gradu samo tako. Ide u kladionice, neprestalno je u kontaktu sa ljudima .... Indijanac.
                          Problem je sto je pun kurac takvih indijanaca. Cuo sam da je u Valjevu jedan decko zarazen. Takodje dosao iz Nemacke. S tim sto je ovaj indijanac broj 2 pre nego sto je osetio ikakve ppsledice isao po zurkama. Ko zna koliko je ljudi zarazio. Onda se javio doktorima i kada su mu utvrdili virus transportovali da za BG.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Kroz Slobodana Jovanovica danas proslo desetak vojnih kamiona. Vandredno stanje?
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Španija novo žarište koronavirusa u Evropi, Nemačka zatvara granice

                              https://www.rts.rs/page/stories/sr/%...te-korona.html

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Kroz Slobodana Jovanovica danas proslo desetak vojnih kamiona. Vandredno stanje?
                                Svi govore da ce to da saopsti u 20h
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X