Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U CG mjere popustaju, do 23h sloboda kretanja svakog dana, na 200-300 testova nadju jednog ili dva zarazena sad, tako da sto se CG tice vladajucim snagama je upala kasika u med. Cak i najveci kriticari ih fale i zadovoljni su kako su odreagovali. Ono sto je fascinantno kod nas je da imamo strucnjaka kao sto je Senad Begic, pravo je cudo kako je on i dalje u CG i eto u prvi plan su takvi ljudi iskocili ali bas nikom nije jasno zasto i kako je i dalje tu ali eto jeste i najzasluzuju je sto je javnost bila upucena u sve i sto je sve proslo mirno i bez ikakvih trzavica.

    Ipak Njemci i dalje raznose

    Zaraza se ne širi doticanjem istih predmeta, nego dužim boravkom ljudi u neposrednoj blizini jedni drugih", tvrdi dr Hendrik Štrek, direktor Instituta za infektologiju Univerzitetske bolnice u Bonu. "Neko ko je zaražen treba da se iskašlje u ruku i tom rukom dotakne kvaku na vratima. Odmah nakon njega druga osoba treba da dotakne istu tu kvaku i odmah da se rukom dotakne po licu. Zaista je mala šansa da se virus prenese putem zaražene površine", pojasnio je Štrek, a preneo Bussines Insider.
    Samo Njemac, mada su brojke smijesne kod svih najjacih sila, SAD, Kina, Japan. Ipak Njemac je broj jedan.
    sigpic

    Comment


    • Kako će more da bude čisto ove godine,nema turizma,cijene niske,uzivanje.
      Last edited by E1_PG; 22-04-20, 13:33.

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Veprina masna View Post
          Kako će more da bude čisto ove godine,nema turizma,cijene niske,uzivanje.
          ja samo godisnji da obijem-odo pa makar
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Ko se vakciniše je bezbedan do kraja svog života jer su vakcine gotova antitela za odredjeni virus i vakcinisan čovek uopšte ne zavisi od nikakvog kolektivnog imuniteta niti od drugih nevakcinisanih ljudi.

            Vakcinisan čovek je bezbedan pa makar svi ostali oko njega bili nevakcinisani.


            Vakcinu ću da primim bez problema kad na njoj bude pisalo "Made in Kumodraž" u suprotnom mi ne pada napamet, naročito ako dolazi iz Amerike.

            Ameriku mrzim svakim delom svog tela i ne pada mi napamet da unosim u sebe njihove vakcine.
            ja ne znam el peglas ,al vakcinisan nikad nije zasticen 100%-nekad manje 0d 90,imunitet nekad nije dozivotan,a vakcine nisu gotova antitela,nego vakcine provociraju organizam da proizvede svoja antitela
            Wizard

            Comment


            • sloboda ili ništa

              Comment


              • Još 4 osobe preminule od koronavirusa, nova 224 slučaja

                https://www.rts.rs/page/stories/sr/%...ferencija.html

                Comment


                • Komentarišući izjavu tenisera Novaka Đokovića da „lično nije za vakcinaciju“ i da ne bi voleo da ga neko na to primorava, profesor Zoran Radovanović kaže da je najbolji teniser sveta uzor mnogima i da zato mora da vodi računa kakvu poruku šalje. „Ja provodim noći gledajući Đokovića. Ali za tako pametnog mladog čoveka ovo je jedan nepotrebni ispad“, kaže Radovanović.
                  Cekam da vidim kako ce Zorana da diskredituju.

                  Comment


                  • Kada tako postavis pitanje, svako normalan ce da odgovori kao dr. Radovanovic.
                    I ko je to diskreditovan?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Francuski nobelovac: Korona virus nastao veštačkim putem - Svet - Dnevni list Danas
                      https://www.danas.rs/svet/francuski-...stackim-putem/

                      Kontroverzni francuski naučnik Lik Montanje, koji je 2008. dobio Nobelovu nagradu za istraživanje virusa HIV, rekao je kako je siguran da je korona virus nastao veštačkim putem.

                      Montanje je već više od deset godina u sukobu sa naučnom zajednicom. Nakon što je primio Nobelovu nagradu, Montanje je 2009. rekao da je jak imunitet dovoljan u borbi s HIV koji je istraživao veći deo karijere.

                      Nakon toga je izneo teoriju da voda ima pamćenje, a pre tri godine se usprotivio vakcini.


                      Gle! Ovaj nobelovac se protivi vakcini!

                      Ne bi bilo loše da Bojana kaže da je ispao glup a da mu Kon udeli titulu majstora.
                      Last edited by Chiwwi; 22-04-20, 17:16.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Francuski nobelovac: Korona virus nastao veštačkim putem - Svet - Dnevni list Danas
                        https://www.danas.rs/svet/francuski-...stackim-putem/

                        Kontroverzni francuski naučnik Lik Montanje, koji je 2008. dobio Nobelovu nagradu za istraživanje virusa HIV, rekao je kako je siguran da je korona virus nastao veštačkim putem.

                        Montanje je već više od deset godina u sukobu sa naučnom zajednicom. Nakon što je primio Nobelovu nagradu, Montanje je 2009. rekao da je jak imunitet dovoljan u borbi s HIV koji je istraživao veći deo karijere.

                        Nakon toga je izneo teoriju da voda ima pamćenje, a pre tri godine se usprotivio vakcini.


                        Gle! Ovaj nobelovac se protivi vakcini.
                        Ne bi bilo loše da Bojana kaže da je ispao glup a da mu Kon udeli titulu majstora.
                        Ja nisam Bojana, izvini što se mešam, a vidim da je "prozivaš"....u prvoj rečenici piše "kontraverzni"...i moje iskustvo mi kaže: Prestani da čitaš Constantine....poslušao sam.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Pa dobro dobio čovek pored nobelove nagrade i titulu kontroverznog od strane novinara.

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Pa dobro dobio čovek pored nobelove nagrade i titulu kontroverznog od strane novinara.
                            Kako se leči AIDS ?
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Ja koliko znam ne leči se, ne znam na šta konkretno aludiraš?

                              Ali ne bi bilo loše da zaraženima od HIV-a zabrane putovanja i izlazak iz kuće a i zaraženim sportistima od Side zabrane bavljenje istog, svi znamo da su mnogi od njih dugo HIV pozitivni se bavili profesionalnim sportom.

                              Ali eto sad kad Novak zarazi tenisku lopticu Koronom to je za 30 godine robije u Hagu.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Ja koliko znam ne leči se, ne znam na šta konkretno aludiraš?

                                Ali ne bi bilo loše da zaraženima od HIV-a zabrane putovanja i izlazak iz kuće a i zaraženim sportistima od Side zabrane bavljenje istog, svi znamo da su mnogi od njih dugo HIV pozitivni se bavili profesionalnim sportom.

                                Ali eto sad kad Novak zarazi tenisku lopticu Koronom to je za 30 godine robije u Hagu.
                                Da ti odgovorim u tvom stilu "Eto kakav je to Nobelovac"..... na priliku, kao kad naši političari potpišu Pismo o namerama sa nekim stranim ulagačem. Đekna nije, a kad će...ne znamo.

                                https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1677473
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X