Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim da je Đoković za Tajms samo ponovio sve rečeno u nedelju. Znači, sledeća je verovatno fizička likvidacija, pošto "meke pretnje" od juče nisu uspele.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ja nisam ni uticajni tviteras ni neki strucnjak, imam neko svoje misljenje ali sve sto sam ovde napisala na ovu temu, od 90% Djokovicevih navijaca je naislo na ogromnu osudu, napade, vredjanje i da ja to pisem zato sto sam hejter.
      Al se frljacaš tim postotcima Pošto ja ne visim po društvenim mrežama i raznoraznim grupama nisam stekao taj dojam.

      Comment


      • Ovo ce eskalirati do nekih otvorenih prijetnji i uvreda. Bolesna vremena, ljudi su totalno pukli. Danak eksperimenta koji je u toku

        Last edited by DinoFC; 21-04-20, 13:24.

        Comment


        • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
          Ja cu pricati u svoje ime. Naislo je na osudu jer imam osecaj da stalno to radis. Jedva cekas da se zakacis za nesto kod Novaka Djokovica da bi ga pljuvala. Nije prvi put da to primetim, i uvek cu odreagovati na isti nacin kad osetim malicioznost, a itekako je mogu osetiti.

          Ako ti nisi maliciozna, onda sam ja mnogo los covek koji vidi samo lose namere. Ako se ti bavis ovom temom iz nekih drugih razloga, mozes slobodno da mi kazes da sam los covek i ja cu se sloziti. Nema ljutnje. A ti budi iskrena pa reci zbog cega se uvek zakacis za nesto lose kod Novaka. I zasto se izvrcu reci da bi se dobilo nesto sto bije receno?
          Vezano za ovu temu, mogu da se pogledam u ogledalo i mogu onda da ti kazem da si los covek, jer nisam nista lose mislila.
          Moj prvi post vezano za temu je bio da je sam kriv i da je ispao glup jer je dao povoda da ga pljuju.
          E sad, sto sam ja u manjini, pa mi vas 10 odgovori, pa dok ja odgovorim, to se razvodni i ode u skroz drugom smeru, to je druga prica.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Vezano za ovu temu, mogu da se pogledam u ogledalo i mogu onda da ti kazem da si los covek, jer nisam nista lose mislila.
            Moj prvi post vezano za temu je bio da je sam kriv i da je ispao glup jer je dao povoda da ga pljuju.
            E sad, sto sam ja u manjini, pa mi vas 10 odgovori, pa dok ja odgovorim, to se razvodni i ode u skroz drugom smeru, to je druga prica.
            Ok, ja sam loš čovek.

            A zašto je ispao glup? Jel to što će da ga pljulju važnije od toga što će se pokrenuti diskusija? Ili diskusija nije potrebna jer je istina samo jedna i već je odlučeno kako treba da bude.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              Ovo ce eskalirati do nekih otvorenih prijetnji i uvreda. Bolesna vremena, ljudi su totalno pukli. Danak eksperimenta koji je u toku

              Dirnuo je pravo u osinjak. Jako dobro. Mantre političara i "struke" su već odavno od zaplašivanja prešle u otvorenje pretnje, a kada se preti mora se čovek uspraviti i uzeti toljagu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                Ok, ja sam loš čovek.

                A zašto je ispao glup? Jel to što će da ga pljulju važnije od toga što će se pokrenuti diskusija? Ili diskusija nije potrebna jer je istina samo jedna i već je odlučeno kako treba da bude.
                Vec sam napisala gde je po meni problem u njegovoj izjavi, pre par postova, vrati se pa procitaj, ne mogu vise da kuckam istu stvar.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Najbitnije je da se ipak odlucio na operaciju i spasio karijeru.

                  Izvinjavam se na off.

                  Ljubo, cestitam!
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Kad ga ovako napadaju ovi njihovi mediji znaci da je covek u pravu,a cini mi se i da je prvi od sportista izneo misljenje koje se ne poklapa sa onim sto oni propagiraju,korona,vakcine,apolkalipsa.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Vec sam napisala gde je po meni problem u njegovoj izjavi, pre par postova, vrati se pa procitaj, ne mogu vise da kuckam istu stvar.
                      U tom postu gde si rekla sta je problem si celu njegovu pricu svela na : "ja necu da se vakcinisem".

                      To je lose, ne daje siru sliku, i onda je logicno da pomislim da je maliciozno, izvuceno iz malo sireg konteksta.
                      Last edited by mark !t zer0; 21-04-20, 13:39.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Evo danas novih rezultata, po prvi put uzeti uzorci u vecem gradu.

                        USC and L.A. County Department of Public Health officials have released the preliminary results of their antibody tests, which show a surprising number of residents have been infected with the coronavirus.
                        Los Angeles County is the first major U.S. municipality to announce the results of its antibody testing, which is deemed essential by public health officials to safely reopen the country.

                        The results are from the first round of an ongoing study by USC researchers and county health officials. They will be conducting antibody testing over time on a series of representative samples of adults to determine the scope and spread of the pandemic across the county.

                        Based on the results of the first round of testing, the research team estimates that approximately 4.1% of the county's adult population has an antibody to the virus. Adjusting this estimate for the statistical margin of error implies about 2.8% to 5.6% of the county's adult population has an antibody to the virus -- which translates to approximately 221,000 to 442,000 adults in the county who have been infected. That estimate is 28 to 55 times higher than the 7,994 confirmed cases of COVID-19 reported to the county at the time of the study in early April. The number of COVID-related deaths in the county has now surpassed 600.


                        Link, mada ima u svim americkim medijima prakticno
                        https://news.usc.edu/168987/antibody...ngeles-county/



                        Opet potvrdjuju nekih 0,2% smrtnosti prosecno, kao u Santa Clari i Islandu (Sanford je rekao da je to smrtnost u prosecnim sredinama, u starijim kao sto je Lombardija i bolesnim, ide do 0,8%) . Britanija krece ove nedelje, New York krece uskoro.

                        Comment


                        • Vi ste svi u zabludi. Kon ne kritikuje Žeksa zato što Žeks nema nikakav uticaj na Srbe.

                          Njega niko ne sluša, samo ga po ceo dan gledamo na TV-u kako vozi rolere i dribla celu ligu šampiona, ali ga ne slušamo, samo ga gledamo.
                          Ne znam samo što sa fudbalerima od kartona igra košarke, nikako da ukapiram.

                          Možda se preozonizirao.
                          Last edited by Chiwwi; 21-04-20, 13:36.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Vezano za ovu temu, mogu da se pogledam u ogledalo i mogu onda da ti kazem da si los covek, jer nisam nista lose mislila.
                            Moj prvi post vezano za temu je bio da je sam kriv i da je ispao glup jer je dao povoda da ga pljuju.
                            E sad, sto sam ja u manjini, pa mi vas 10 odgovori, pa dok ja odgovorim, to se razvodni i ode u skroz drugom smeru, to je druga prica.

                            ni novak nista lose nije mislio,e sad sto je on u manjini pa mu svi drze slovo,pa dok on svima odgovori,to se razvodni i ode u skroz drugom smeru,to je druga prica



                            spinovanje,spinovanje...do u beskraj
                            Wizard

                            Comment


                            • I od kad je to Novak majstor. Ja kolko znam Federer je majstor, tj. maestro na njihovom.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                                U tom postu gde si rekla sta je problem si celu njegovu pricu svela na :ja necu da se vakcinisem.

                                To je lose, ne daje siru sliku, i onda je logicno da pomislim da je maliciozno, izvuceno iz malo sireg konteksta.
                                Pa to ce da se izvuce i to je odjeknulo, ne znam sta ti tu nije jasno?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X