Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste zakeralažena je pismena. Čita podatke a kad pročita broj onda treba odlučiti jel osoba, ljudi, pacijenata i sl.

    Comment


    • Hahaha dobro de, svidja ti se shvatili smo, a pisemena taman koliko sam ja epidemiolog.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Juuu sta ovaj mali lupa!!
        Kod nas nema vise miliona gradjana koji su ostali bez posla kao u Amrecii i ostalim drzava..boze dragi!
        Pa nas ima taman toliko koliko kod njih ostali bez posla.

        Aha imacemo najmanji pad sada od svih, a sledece imacemo najveci rast u Evropi!! Suficit imamo 4 god, samoioni smo, reko FT pa ahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha

        Pa jbt!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nije moj tip Kod mene se pored gradonačelnoka pojavljuje neka žena, pojma nema šta je, za koju su komentari bili kako je bar kod frizera mogla otići. Kako god okreneš ne valja... Elem , čitam u BL preminuo lik (prijatelj-prijatelja) 51 godina a roditelji mu umrli pre toga od kovida. Nije imao nikakve boleštine, zdrav bio. Dok je ležao u bolnici nisu mu smeli ni reći da su umrli. Par dana bio u indukovanoj komi i ...kraj. Jbg......

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Dobro sto je nisam cula

            A verujem da tako isto kazes, vidi samo kako pises [emoji14]

            Samo ona nije neka tamo forumasica, vec je cela zemlja slusa svaki dan i jos ima kao vajnu skolu, no bitno da su joj frizura i sminka na mestu..ok i sve ostalo
            :malo pakosti nije na odmet:

            Sta ovaj mali oce?
            Ekonomska podrska privredi :ajooj:
            neki tamo forumas...JA
            pisem kako pisem na netu
            na poslu ne

            a govorim prilicno pravilno
            Last edited by Beocca; 16-04-20, 15:23.
            Wizard

            Comment


            • Ma nisam mislila na tebe, na sve nas, ne moze da bude isto.
              Rekla je TRIDESET I DVOJE OSOBA!
              Ja bih je uhapsila.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                Iskreno me bole kurac da li se ta kašika lize ili guta kada su normalni uslovi. Kao što me zabole i za postojanje crkve i sveštenstva. Ne vidim sebe u tome i ne zanima me sta Gojko radi u svoje slobodno vreme, njegova volja hoće li verovati u Jahvea, Zevsa, Shivu... Jednostavno me ne zanima.

                Ako hoćemo ozbiljno da shvatimo ovaj virus i celu situacija a da pritom ne ulazimo u teritoriju teorija zavere, bezumno je celivati istu površinu kada se virus prenosi kapljicnim putem.

                Dakle to su budalaštine.

                Zar se ne moze moliti Bogu od kuće? Koliko znam tu signal nije problem.
                Nemoj da mislis da te napadam, stavno mi nije to namera, ali ipak mislim da gresis u jednoj stvari.

                Kazes ne zanima te religija, crkva, liturgija, ne pronalazis sebe u tome... U dosta stvari cemo se verovatno i sloziti. Ono sto mi nije jasno zasto uvek kada se pokrene ta tema ti moras da imas agresivan kontra stav. Ja mozda jesam vec dugo na forumu, ali sigurno sam vise puta video tako nesto, na raznim temama. U nekim trenucima je to omalovazavanje i smejanje istom. Ako te bas ne zanima, logicno bi bilo da preskocis i da iskuliras, a ne da na sva zvona porices, i naglasavas kako ti ne verujes u boga i nisi krsten. To me podseca na onaj deo iz "Braca Karamazov" i razgovora sa djavolom. Parafraziracu: "Po snazi kojom porices moje postojanje, meni se ipak cini da ti u mene bar malo verujes." Nisam ti sada rekao da ti ustvari verujes u boga, samo mi nije jasno to agresivno odupiranje.
                Last edited by mark !t zer0; 16-04-20, 15:44.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Jel to Brnabicka najavila kraj epidemije? Slabije mere od nedelje? A mi i u sledećoj picimo preko 400 zaraženih nad dnevnom nivou.

                  Ko tu koga zajebava ja ne znam...
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • surova istina

                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Pa hoce li popovi sjutra da okupljaju narod?Zna li se?

                      Comment


                      • Mozete da predjete u Pricaonicu.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          E sad pogodio suštinu. Monasi i monahinje. Na hiljade čistih duša koje niko ne pominje. To je Crkva, to je prava suštinska Crkva. I sav narod koji se okuplja.

                          Lakše je pljuvati, lopovi, automobili, prilozi i slične gluposti. Što si ti drugačiji i bolji od njih ako pljuješ i osuđuješ.

                          Svakom će biti suđeno za ono što radi. Gledaj sebe, a ne šta drugi rade.
                          Kako tumacis smrt episkopa Milutina? Da li se mogla izbeci?

                          Comment


                          • Sta je Angela, hemicarka?
                            Mogla bi nasa struka da poslusa bar.

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Studirala je fiziku, potom se preusmerila na fizičku hemiju i ima doktorat iz oblasti kvantne hemije.

                              Comment




                              • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X