Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    To, to! Covjek veli da nema apetita, da jede na silu.. E ako bude jos jeo bijeli luk bez masne hrane ili ne daj boze na prazan stomak, tek ce se onda divno provesti. Nece se oporaviti ni za pola godine.
    Naprotiv, čen belog luka da se pojede je jako zdravo. Naravno da neće pojesti čitavu glavicu bez podrške...slaninica je ta podrška koja daje snagu.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ma jedu svi belog luka i loču rakiju a do juče su se smejali glupim Srbima.

      Ja sam u zadnjoj nedelji pojeo 7 kila luka i popio 10l rakije i šetam se u majci na bratele i glavni sam distributer toalet papira u zgradi.

      Komšinice flipnule, po ce dan me gadjaju ovim pesmama:

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Ja se razboljeh citajuci ovo.
        Nemojte ljudi ovako detaljni da budete zbog nas psihickih bolesnika.
        Ja sam opisao svoj uobicajeni mamurluk. Dobro ajde, mozda ne bas uobicajeni jer sam se ovaj put bas olesio... Izasao na jedno pice, a vratio se kuci oko 10 ujutro Mislim da su vece sanse da me taj mamurluk jednog dana dotuce, nego da me Korona pokosi.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Naprotiv, čen belog luka da se pojede je jako zdravo. Naravno da neće pojesti čitavu glavicu bez podrške...slaninica je ta podrška koja daje snagu.
          To! [emoji7]
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nemojte da sirite paniku.........za beli luk.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Alistair Drake View Post
              Ja sam opisao svoj uobicajeni mamurluk. Dobro ajde, mozda ne bas uobicajeni jer sam se ovaj put bas olesio... Izasao na jedno pice, a vratio se kuci oko 10 ujutro [emoji3] Mislim da su vece sanse da me taj mamurluk jednog dana dotuce, nego da me Korona pokosi.
              Znala sam da se sprdas, samo nemoj da prodjes kao onaj sto vikao vuk, vuk! Pa kad dosao vuk...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment




              • S obzirom da se povela prica, evo zanimljiv i kratak snimak gde je jako lepo objasnjeno kako takav virus moze da nastane da kazem prirodno bioloski. Ne kazem ni da jeste ni da nije tako nastao nego primer kako moze. Uglavnom to nije prvi put da se desava niti je nesto sto se desi odjednom.

                Comment


                • Cujes sprdam se... Sa dusom sam se dijelio! Bogu dusu, on je nece. Prvih sat-dva nakon sto sam se probudio mi nije bilo sve jedno.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Naprotiv, čen belog luka da se pojede je jako zdravo. Naravno da neće pojesti čitavu glavicu bez podrške...slaninica je ta podrška koja daje snagu.
                    Ako ce neko danas pojesti čen bijelog luka na prazan stomak, naravno da nece umrijeti. Ali ako zaredja tako svaki dan, a ni u ostalim obrocima nema masnoca, vec fura neku dijetu, taj se sjebao. Bijeli luk je mnogo opasan bez unosenja masnoca. Slanina nije tu samo za snagu, vec i da sprijeci bijeli luk da urnise krv. Pretvorice ti krv u vodu, sto se kaze. Totalno ce ti unistiti krvnu sliku, a to se mjesecima posle ispravlja. Znam sta pricam.

                    Comment


                    • Nema naš narod zdravstvenu kulturu, a i svaku drugu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Đorđo Armani donirao 1,25 miliona eura u italijanske bolnice kao donaciju za sprečavanje širenje Korona virusa.

                        Gde su nestali naši biznismeni, poznate i bogate face ne bi li priložili malko svog kapitala?

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Ma jedu svi belog luka i loču rakiju a do juče su se smejali glupim Srbima.

                          Ja sam u zadnjoj nedelji pojeo 7 kila luka i popio 10l rakije i šetam se u majci na bratele i glavni sam distributer toalet papira u zgradi.

                          Komšinice flipnule, po ce dan me gadjaju ovim pesmama:

                          To računam samo kao kuvanu, a naravno da se sve to slaže sa slan'nicom domaćom - dobro prosušenom...sidu leči bre.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ganac, može i kuvana, može i ovako.
                            Alkohol spere virus u želudac a onda ga želudačna kiselina dotuče, beli luk da se jede jer ne valja da se rakija pije na prazan stomak.

                            Originally posted by dekkard View Post
                            Nema naš narod zdravstvenu kulturu, a i svaku drugu.
                            Ovi na zapadu?

                            Comment


                            • Ne, ovi u Srbiji.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Đorđo Armani donirao 1,25 miliona eura u italijanske bolnice kao donaciju za sprečavanje širenje Korona virusa.

                                Gde su nestali naši biznismeni, poznate i bogate face ne bi li priložili malko svog kapitala?
                                Ronaldo dao svoje hotele da budu karantin, on placa sve troskove
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X