Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobro, kakav Nestorovic, kakav Kon, kakav Stevanovic... bitno da su nam najbolji strucnjaci po forumima i tviteru... nece da rade Vucica?

    Losmi, kad virus napadne pluca i izazove upalu istih to je posao i za pulmologa... mozda bi ti raadije na ORL sa upalom pluca?

    Kon je hteo da se povuce iz kriznog staba posto nije dovoljno strucan, valjda novinari znaju bolje od njega kako se boriti sa epidemijom, sta on zna.
    Last edited by belgrade_owl; 14-04-20, 10:49.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Pa dobro, kakav Nestorovic, kakav Kon, kakav Stevanovic... bitno da su nam najbolji strucnjaci po forumima i tviteru... nece da rade Vucica?

      Losmi, kad virus napadne pluca i izazove upalu istih to je posao i za pulmologa... mozda bi ti raadije na ORL sa upalom pluca?

      Kon je hteo da se povuce iz kriznog staba posto nije dovoljno strucan, valjda novinari znaju bolje od njega kako se boriti sa epidemijom, on je radio samo za vreme variole, sta on zna.
      Pusti ti te price. Sam Nstorovic i Kon su rekli da nikad nisu radili sa ovakvim necim. Ako pulmolog do tad nije radio sa ovim virusom, on sigurno ne zna sta se desava, kao sto smo videli. To su cinjenice. Sve ostalo sto pises su eto, on je spasao mog sestrica..Sto apsolutno nema veze sa ovom situacijom..

      To je kao da ja kazem, utrpo sam Vojvodini u juniorima 45poena i dobili smo ih a siguran sam da bi sad mogao da igram u NBA ligi. Veze sa vezom nema.





      Jel tebi nesto jasno?


      Drugo, vucic kaze pa sta da radim Bojicu sa Dedinja, da mu odsecmo glavu? Pa sto njemu nije dao otkaz kao ovom iz Nisha...ne moze svom radikalu da da itd...mislim da sam ti objasnio slikovito..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Sta ovi rade
        Ko lud, ko zbunjen?

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Pa dobro, kakav Nestorovic, kakav Kon, kakav Stevanovic... bitno da su nam najbolji strucnjaci po forumima i tviteru... nece da rade Vucica?

          Losmi, kad virus napadne pluca i izazove upalu istih to je posao i za pulmologa... mozda bi ti raadije na ORL sa upalom pluca?

          Kon je hteo da se povuce iz kriznog staba posto nije dovoljno strucan, valjda novinari znaju bolje od njega kako se boriti sa epidemijom, sta on zna.
          Naravno, delim tvoje stavove po ovom pitanju ALI mi smo Srbi 7 miliona selektora, trenera, centarfora...7 miliona naučnika svih grana nauke..mi smo oni bogom dani koji sve znamo.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Kakva tuga.

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Naravno, delim tvoje stavove po ovom pitanju ALI mi smo Srbi 7 miliona selektora, trenera, centarfora...7 miliona naučnika svih grana nauke..mi smo oni bogom dani koji sve znamo.
              upravo nas zato svi mrze, jer smo svemogući
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Poprilicno sam idealno ide sa strukom i predsednikom, ako nista, lideri smo u regionu...Neka nam je Bog u pomoci sa ovom strukom i narodom koji veruje Nestorovicu
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Pusti ti te price. Sam Nstorovic i Kon su rekli da nikad nisu radili sa ovakvim necim. Ako pulmolog do tad nije radio sa ovim virusom, on sigurno ne zna sta se desava, kao sto smo videli. To su cinjenice. Sve ostalo sto pises su eto, on je spasao mog sestrica..Sto apsolutno nema veze sa ovom situacijom..

                  To je kao da ja kazem, utrpo sam Vojvodini u juniorima 45poena i dobili smo ih a siguran sam da bi sad mogao da igram u NBA ligi. Veze sa vezom nema.





                  Jel tebi nesto jasno?


                  Drugo, vucic kaze pa sta da radim Bojicu sa Dedinja, da mu odsecmo glavu? Pa sto njemu nije dao otkaz kao ovom iz Nisha...ne moze svom radikalu da da itd...mislim da sam ti objasnio slikovito..
                  A po kom to osnovu ti kritikujes strucnjake? Koja su tvoja znanja iz oblasti medicine i slicno?

                  Nestorovic je nas najbolji pulmolog, svidelo se to tebi ili ne. Njegove izjave nisu na mesto to sam napisao, to ipak nije razlog da omalovazavas njegovu strucnost. Oni u Trisovoj kad ne znaju da uspostave dijagnozu zovu Nestorovica a ti misli sta hoces.

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    A po kom to osnovu ti kritikujes strucnjake? Koja su tvoja znanja iz oblasti medicine i slicno?

                    Nestorovic je nas najbolji pulmolog, svidelo se to tebi ili ne. Njegove izjave nisu na mesto to sam napisao, to ipak nije razlog da omalovazavas njegovu strucnost. Oni u Trisovoj kad ne znaju da uspostave dijagnozu zovu Nestorovica a ti misli sta hoces.
                    Po osnovu zdrave pameti, ociju, usiju i mozga!!

                    To nije razlog da omalovazavam njegovu strucnost?

                    Opet ti o klin a ja o plocu....Stvarno Sovo, izadji iz diskusije i zatvori vrata
                    Last edited by LosmiSK; 14-04-20, 12:14.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post





                      A to sa crkvom je tezak diletantizam!
                      Kakvi bolesnici vode ovu drzavu, pa ovo je strasno. U celom svetu su budale, samo smo mi pametni. Uzas, uzas!
                      mislim da se ovde vodi(la?) borba izmedju kona i SPC

                      po tome sto je kon ostao,nadam se da je on i pobedio u toj borbi

                      a za pravoslavne vernike ce dovoljno teci vladika grigorije (ja sam postavio ono sto je sustina,a ne bi bilo zgoreg poslusati sve,retko mudar covek)

                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Po osnovu zdrave pameti, ociju, usiju i mozga!!

                        To nije razlog da omalovazavam njegovu strucnost?

                        Opet ti o klin a ja o plocu....Stvarno Sovo, izadji iz diskusije i zatvori vrata
                        Izvini, zaboravio sam da si ti strucnjak za sve.

                        Sto nisi samo jedan dan u njihovoj kozi, pucao bi po svim savovima, ne bi znao gde je levo.
                        Last edited by belgrade_owl; 14-04-20, 13:14.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Izvini, zaboravio sam da si ti strucnjak za sve.

                          Sto nisi samo jedan dan u njihovoj kozi, pucao bi po svim savovima, ne bi znao gde je levo.
                          Sovice, sta pises ti. Pisem ti o Nestorovicu, on j to izrekao pre svega, tj na pocetku. To je njegov posao i uzeo je verovatno brdo para na tome. Sta mislis ko moze da kritikuje njih??? Samo doktori??

                          Koji qrac onda postoji narod i pacijenti, vec da kritikuje...neverovatan si..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Sovice, sta pises ti. Pisem ti o Nestorovicu, on j to izrekao pre svega, tj na pocetku. To je njegov posao i uzeo je verovatno brdo para na tome. Sta mislis ko moze da kritikuje njih??? Samo doktori??

                            Koji qrac onda postoji narod i pacijenti, vec da kritikuje...neverovatan si..
                            Ma ti mozes da kritikujes svakoga... aj laku noc.

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Ne znam zasto tako mislis. Nestorovic je vrhunski pulmolog, lecio je mog sestrica. To sto ne ume da proceni kad i kako treba da se obraca je druga stvar.

                              Stevanovic je takodje na dobrom glasu kad je struka u pitanju, sad koliko je politizovan to vec ne znam.
                              Samo da kazem da je takvo ponasanje nedopustivo i u drugom zemlji bi isti taj Nestorovic ostao bez licence. Ne mogu da verujem kakva pomracenja ima covek. Kon je trazio da se Nestorovicu oduzme licenca, ne znam samo kada se to desilo.

                              On po meni ima najslabiji javni nastup od svih doktora, koliko zna da bude napet to me odbija da ga slusam. U njegovom slucaju, citam vesti da vidim sta je najbitnije rekao. Zapamtio sam da su zbog njega pre dve nedelje Kisicka i Kon napustili KZN nakon dva minuta.

                              Comment


                              • vojvodina izasla sa rezultatima

                                edit-zapravo,na RTV-u samo mogu da nadjem o zbirnim brojevima

                                https://www.rtv.rs/sr_lat/vojvodina/...o_1113968.html
                                Last edited by Beocca; 14-04-20, 14:09.
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X