Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Constantine javi se.

    Comment


    • Od 424 oko 140 kod onog u Nisu u domu za stare, sto je uhapsen, ako sam ja razumeo. Inace pao broj ljudi na respiratoru.

      Comment


      • Uh, mnogo.

        Najveći deo novozaraženih pacijenata su štićenici Gerontološkog centra u Nišu. Od ukupnog broja 256 štićenika, ustanovljeno je 140 pozitivnih štićenika doma i četvoro zaposlenih.

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Uh, mnogo.
          Uhapšen direktor.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Uhapšen direktor.
            Video sam, sad su i na konferenciji to rekli.

            "Testiranje jednog dela štićenika i radnika je završeno, a jedan deo se testira u ovom trenutku", dodao je pokrajinski sekretar za zdravstvo prof. dr Zoran Gojković.

            Uočen je čitav niz nepravilnosti – dozvoljene su posete i izlasci štićenika doma što je bilo strogo zaranjeno, navodi pokrajinski sekretar za zdravstvoi dodaje da imaju indicija i da su se krili simptome bolesti.

            Comment


            • Ovaj ministar u Vojvodini je odvratniji od Neshe zvanog Slina. Sta se desilo u Nisu?

              Auuu, al je smorio ovaj
              Last edited by LosmiSK; 13-04-20, 14:57.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Tipujem na lockdown od cetvrtka do utorka.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • ouf,tabloidi u akciji-- U Srbiji je virus pod kontrolom. Kada pogledate kartu Evrope, mi smo ostali kao ostrvo izolovano od korone by cuveni nestorovic...hrvatsku niko ne pominje...

                  ne znam za policijski sat,ali stvarno da cekaju da crkva kaze...

                  ...prekid zabrane kretanja na Vaskrs, od pet do deset časova, kako bi pravoslavni hrišćani koji nisu u izolaciji i samoizolaciji mogli da uzmu učešća na jutrenju i liturgiji na svoj najveći praznik..

                  dakle,ako crkva naredi/iznudi da se ne postuju mere za uskrs,zabranu kretanja treba ukinuti potpuno...jer cemu onda te mere sluze
                  Wizard

                  Comment


                  • Epidemiolog Predrag Kon jedan od retkih koje treba čuti i uvažiti njegovo mišljenje. Ostali su, bez opreterivcanja i vređanja, šarlatani...

                    Comment


                    • sedimo danima u kuci, penzioneri nedeljama zatvoreni, ali se razmislja o ovom izuzetno pametnom potezu

                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Epidemiolog Predrag Kon jedan od retkih koje treba čuti i uvažiti njegovo mišljenje. Ostali su, bez opreterivcanja i vređanja, šarlatani...
                        Ne znam zasto tako mislis. Nestorovic je vrhunski pulmolog, lecio je mog sestrica. To sto ne ume da proceni kad i kako treba da se obraca je druga stvar.

                        Stevanovic je takodje na dobrom glasu kad je struka u pitanju, sad koliko je politizovan to vec ne znam.

                        Comment


                        • Kon ipak ostao u stabu, ko ce ga znati sta se sve tu desilo
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Kakav Nestorovic. To sto si dobar u jednom, ne znaci da si bogom dan za drugo, a nema grana medicine u koju se ne mesa i ne pametuje i bogami lupeta ko Maksim. I to mnogo pre ove posasti, sada vec ko pusten s lanca, nema meru.
                            PLUS je antivakser. Dovoljno.

                            Stevanovica ne bih da komenatrisem, ali svako na funkciji kod ovih je tesko politizovan. Kad on ima obavezu da velica vodju, a mnogi su mu monolozi bili.takvi, izaziva sumnju u svoju strucnost, jer u sns nema struke, samo podobnih.

                            Nego sta je ovo? Iskljucio se sa fb ili...?



                            A to sa crkvom je tezak diletantizam!
                            Kakvi bolesnici vode ovu drzavu, pa ovo je strasno. U celom svetu su budale, samo smo mi pametni. Uzas, uzas!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Ne znam zasto tako mislis. Nestorovic je vrhunski pulmolog, lecio je mog sestrica. To sto ne ume da proceni kad i kako treba da se obraca je druga stvar.

                              Stevanovic je takodje na dobrom glasu kad je struka u pitanju, sad koliko je politizovan to vec ne znam.
                              Kakve veze ima to sto je on dobar pulmolog sa onim sto je radio i radi trenutno. Obrazovanije verzija Miroljuba Petrovica i nista vise. Ovo je virusologija i posebno sto je nova vrsta virusa on nije imao pojma sta se tu desava.

                              Jos kao, ej jbga ja se salio, da ljudi ne polude. Glupo je diskutovati o tome. Treba ga poslati kod porodica umrlih i reci da se on samo salio

                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ako se uvede jos veci policijski cas treba nekome jebati mater, najbolje da nas zatvore 2 ned 24h da crknemo svi i to je to, nek su nam zivi Aca i Danilo

                                Comment

                                Working...
                                X