Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • evo malo pozitive za veceras

    sloboda ili ništa

    Comment


    • Neselektivno kao Vučić kazao = laž (aksiom), nema kritičke misli, nema onog pa možda se iz ove tirade može izvući i nešto dobro da je rekao.
      Naravno da voli da se hvali i da sve zasluge pripiše sebi ali i kroz takvu tiradu se mogu videti neke pozitivne stvari koje država pokušava da učini u ovom vremenu. Zar nije pozitivno to što je preko 1000 respiratora kupljeno a od njih je 500 u "našim rukama" kako kaže Vučić i samo čeka prevoz u Srbiju?
      Zar nije pozitivno objašnjenje o 2 sata za izvođenje kućnih ljubimaca (do duše na 200m maks od prebivališta)...ja na ovoj temi vidim samo (malo ću karikirati) govori Vučić - komentari: pu.ši ga pederu, govnar lažljivi, muka mi je od njega i SNS botova...
      Da ponovim i svoj stav, da ne bude zabune: NIKADA nisam glasao za Vučića i neću ALI neću ni za ove druge lopove JER mi je dosta lopova.
      P.S. nađoh članak od pre 10 sati:https://www.reuters.com/article/us-h...-idUSKBN21K18I
      On Wednesday, police detained Ana Lalic, a journalist with private news portal Nova.rs, after she reported that staff at the hospital in the northern city of Novi Sad lacked protective gear and proper training.

      Lalic was released on Thursday after questioning. The hospital, which denied the report, filed a lawsuit against her for defamation and upsetting the public.

      Many hospitals in Serbia lacked basic safety gear at the start of the outbreak. The government has since bought equipment and aid has arrived from China and the European Union
      Last edited by nebitan; 02-04-20, 20:48.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • To sto je 500 u nasim rukama, a samo se ceka prevoz, to mu apsolutno ne verujem, jer ce vec za 2 dana da se pojavi i da kaze da nas je neko prestigao.
        Dakle, onog trenutka kad saopsti da su ti respiratori u zemlji, u bolnicama, onda mogu da poverujem. Normalno da i tada postoji mogucnost da laze ali ipak...

        A sto se tice kucnih ljubimaca, super je sto je dozvolio uvece od 23h-01, ali ako izvedes kuce u subotu u 23h, sledeci put mozes tek u nedelju u 23h
        vidi se da uopste nisu razmisljali o tome, nego da su dozvolili samo zato sto se digla hajka i sto se neprestano prica
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Neselektivno kao Vučić kazao = laž (aksiom), nema kritičke misli, nema onog pa možda se iz ove tirade može izvući i nešto dobro da je rekao.
          Naravno da voli da se hvali i da sve zasluge pripiše sebi ali i kroz takvu tiradu se mogu videti neke pozitivne stvari koje država pokušava da učini u ovom vremenu. Zar nije pozitivno to što je preko 1000 respiratora kupljeno a od njih je 500 u "našim rukama" kako kaže Vučić i samo čeka prevoz u Srbiju?
          Zar nije pozitivno objašnjenje o 2 sata za izvođenje kućnih ljubimaca (do duše na 200m maks od prebivališta)...ja na ovoj temi vidim samo (malo ću karikirati) govori Vučić - komentari: pu.ši ga pederu, govnar lažljivi, muka mi je od njega i SNS botova...
          Da ponovim i svoj stav, da ne bude zabune: NIKADA nisam glasao za Vučića i neću ALI neću ni za ove druge lopove JER mi je dosta lopova.
          Kako znas da i to nije slagao? Ja sam ubedjen da jeste i da je tu cifru lupio. Narocito kada je rekao "da smo kupili 200 respiratora ali nam oteli". Vise respiratora je Srbija dobila od Novaka i Ane u to sam ubedjen.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Kako znas da i to nije slagao? Ja sam ubedjen da jeste i da je tu cifru lupio. Narocito kada je rekao "da smo kupili 200 respiratora ali nam oteli". Vise respiratora je Srbija dobila od Novaka i Ane u to sam ubedjen.
            Ne znam, opet verujem da će vreme pokazati da li je lagao ili ne u vezi te opipljive stvari (broj respiratora). Takođe se nadam na kraju vanrednog stanja rekapitulaciji i javnom iznošenju broja doniranih i kupljenih respiratora. Naravno da će sumnja uvek postojati.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ako te neko laze svaki dan 8 godina unazad kako da mu verujes bilo sta dok se licno ne uveris? I to laze tako da ti vredja inteligenciju.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                N1 nije dozvoljeno da postavi pitanje?
                Kakva smehotresna lakrdija.
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Ne znam, opet verujem da će vreme pokazati da li je lagao ili ne u vezi te opipljive stvari (broj respiratora). Takođe se nadam na kraju vanrednog stanja rekapitulaciji i javnom iznošenju broja doniranih i kupljenih respiratora. Naravno da će sumnja uvek postojati.
                  Mozda cemo saznati, mozda i necemo. On je sigurno nabavio neke respiratore ali je taj broj preuvilcan. A sto se nasih bolnica koje izgledaju kao "spejs satl" u odnosu na druge zemlje dovoljna je ova slika iz bolnice u Kovimu.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                    Ako te neko laze svaki dan 8 godina unazad kako da mu verujes bilo sta dok se licno ne uveris? I to laze tako da ti vredja inteligenciju.
                    A kako ćeš se lično uveriti? Ići po bolnicama i vršiti kontrolni popis respiratora? Ja ovu situaciju sagledavam otprilike kao Šapić.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Mozda cemo saznati, mozda i necemo. On je sigurno nabavio neke respiratore ali je taj broj preuvilcan. A sto se nasih bolnica koje izgledaju kao "spejs satl" u odnosu na druge zemlje dovoljna je ova slika iz bolnice u Kovimu.

                      Može li izvor odakle je i kada snimljena slika
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Kucao sam i ja na google i nema ni jedne nove vesti (poslednja je od pre tri dana https://www.reuters.com/article/us-h...-idUSKBN21H0T6) a u Kuriru Rojters se pominje u naslovu i u foto galeriji. Izvinjavam se ako sam naseo na dezinfo ali se nadam da ozbiljnu agenciju ne bi ovi smeli da stavljaj u kontekst u koji su je stavili da nema nečega.
                        Inače Vučić nije odoleo da svoje samoljublje pokaže, a ni vi niste odoleli da neselektivno kritikujete, prosto se zabrinem u kakvoj polarizovanoj državi živim...opet neki novi četnici i Partizani.
                        Imaš na drugoj temi o medijima za vreme vanrednog stanja, stavio sam ja link.
                        Last edited by dekkard; 02-04-20, 21:04.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Kucaj na google bolnica Kovin slike, mada ni Infektivna u BG nije nista bolja.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            A kako ćeš se lično uveriti? Ići po bolnicama i vršiti kontrolni popis respiratora? Ja ovu situaciju sagledavam otprilike kao Šapić.
                            Ne znam, neki izvor kome vise verujem. Ne postoji opcija u kojoj verujem Vucicu na rec, nazovi to kako god hoces.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Evo ti kako izgleda Infektivna u BG 2019 godine.
                              https://www.blic.rs/vesti/drustvo/in...onacno/wmjtkb0

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Može li izvor odakle je i kada snimljena slika
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X