Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Korona je nastala tako što kerovi u Kini nisu prali ruke kad su čačkali nos a pre toga su se rukovali sa zmijom koja se iskijala sebi u šake.

    A Sida je nastala u Kamerunu jer majmuni nisu stavljali kondom kad su upražnjavali analni sex, to su otkrili naučnici kad su ispitivali izmet majmuna.

    Ko ne veruje, nek' kuca istorija Side na Vikipediji.
    Last edited by Chiwwi; 14-03-20, 14:05.

    Comment


    • Naravno da za kugu,koleru,tifus znam,govorimo o koroni,sarsu,eboli,sidi,gde su te bolesti u srednjem veku,valjda bi negde bile zapisane,mozda ne pod tim imenom,ali takva zaraza,simptomi ne bi im promakli sigurno.

      Comment


      • Za Crnu smrt do pre 100 godina nisu ni znali šta je bio izazivač. Ni danas čak ne postoji konsenzus među naučnicima šta ju je izazvalo, tj. koja bakterija je u pitanju.

        Jednostavno, bakterije i virusi se razvijaju kao i ljudi i ljudska nauka. Boravili su na ovoj planeti i mnogo pre ljudi i verovatno će boraviti mnogo i posle ljudi. I ubijaće ljude kao što su i do sada ubijali ljude. Sve dok ljudska rasa ne stekne imunitet na sve moguće viruse i bakterije, koja verovatnoća je ravna nuli.
        sigpic

        Comment


        • Meni je to u redu,svako veruje u ono sta hoce,ja cu u teoriju zavere a ti u razvoj bakterija i virusa koje ce pobiti celu civilizaciju u 21.veku.

          Comment


          • I meni je u redu da ti veruješ u teorije zavere (tvoje pravo) ali da pričaš baljezgarije to nije u redu.
            sigpic

            Comment


            • Comment


              • Tebi baljezgarije,meni nisu,isto tako ja mogu da mislim da je taj tvoj razvoj bakterija koji ce pobiti covecanstvo baljezgarija ali nigde to nisam napisao,veruj u sta hoces.

                Comment


                • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                  I meni je u redu da ti veruješ u teorije zavere (tvoje pravo) ali da pričaš baljezgarije to nije u redu.
                  Bez brige, to je kontinuiran proces koji se ne zaustavlja samo na ovom topicu, nažalost.
                  Ontopic, dosta je složena situacija i (navodna) briga o ljudima se prepliće sa interesima krupnog kapitala, otud i ovoliko oklevanje u donošenju zdravorazumskih odluka.
                  Čeka se da dara prevrši meru, a niko ne zna kolika je ta mera. Ova situacija zapravo pokazuje koliko je ljudski život jeftin.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • https://twitter.com/srdjl/status/123...421682177?s=19

                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Sta si ti,neki biolog koji se bavi virusima i gljivacama? Za mene su gluposti ono sto vi razglabate,ako operem ruke nece me virus,ili ako zatvorim granice,ili u cetiri zida se zakucam. Posto se razumes u viruse ajde objasni meni koji nemam pojma o virusima kako u 21. veku virus sa neke zmije ili slepog misa krene da unistava covecanstvo,za mene je to naucna fantastika,cak i ako uzmemo u obzir da ima delova sveta koji nemaju osnovne higijenske uslove. Nauka,medicina su toliko napredovale od vremena kuge i kolere da apsolutno ne verujem u viruse koji ce da pobiju covecanstvo,jedino covek ako ih pusti iz neke laboratorije ali naravno nece ih pustiti ako nemaju protivvirus. Nekad se ratovalo sa bojnim otrovima,danas je nauka toliko napredovala da se to moze postici virusima,ne mora da uzme tenk i krene na tebe,nego pusti neki virus pa se slikaj,ti se muci da pronadjes protivvirus a oni ga imaju.
                      Ne bi me cudilo da je za tebe i tocak naucna fantastika.

                      Comment


                      • Originally posted by zdravkelja View Post
                        Ne bi me cudilo da je za tebe i tocak naucna fantastika.
                        Zdravkelja car. Najpametniji momak ovde, cak i od mene.

                        Mihajlo, kad je Zdravkelja reagovao, znaci da si u proboemu.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Najpametniji od tebe?

                          Comment


                          • Svaka teorija je dobrodošla u razmatranje.
                            Milion puta je potpisana i pečatirana stvar dobila apdejt ili kompletno obaranje kroz istoriju.

                            Čoveka od životinja upravo izdvaja mašta.
                            Filozofija je mnoge korisne stvari iznedrila iz ništavila.

                            Amerikanci su spremni na sve, jer kapitalizam nema rikverc, ne sme čak ni da se zaustavi na tren. Postoji samo još i još.
                            Last edited by Chiwwi; 14-03-20, 15:45.

                            Comment


                            • Evo sav sam se najezio sto bi rekao Koca iz serije otvorena vrata.

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Najpametniji od tebe?
                                Gde si Goku pametnice si bio da pomognes braci u CG.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X