Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    ????
    E pa vidis ti moja Oljice cime se ljudi bave.

    Mi u cg danas prakticno bez novih slucajeva od 60 i nesto testiranih.Dobar znak.
    Uveli su nam zabranu kretanja van kuca radnim danima od 19 do 5 ujutro,i vikendom,od subote u 13 do ponedeljka ujutro u 5.
    Jebali su nam majku.Valjda sad ove nedelje ocekuju da bude kriticno,ulazimo u trecu nedelju.
    Last edited by E1_PG; 30-03-20, 23:19.

    Comment


    • https://twitter.com/LouPas/status/1244634688255340545

      Ne znam kako se postavlja tweet. Uglavnom USNS Comfort je danas uplovio u NYC i na internetu se mogu naci mnogo dobre fotografije.

      https://www.google.com/amp/s/www.cnb...r-of-hope.html
      Last edited by Constantin; 30-03-20, 23:26.

      Comment


      • Nisam ni ja sve procitala, ali baka od 92 godine je morala negde da pokupi virus, sto dalje znaci da svi oni moraju da se testiraju...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ja sam pročitao do kraja. Šta mislite kakav je tek haos u Italiji i Španiji. A ova žena, nema razloga da joj ne verujem, je bila previše fina. Mislim da bih drugačije reagovao, prvi ko bi mi se javio rekao bih mu da je dovodim kod njih a oni nek preuzmu odgovornost - verujem da bi odma našli uputnicu i vozilo.

          A ovo za ovu doktoricu je baš jadno. Dok ljudi pričaju o bolesnima i umrlima manijaci joj gledaju u sise i broje krvna zrnca.

          Comment


          • Originally posted by Veprina masna View Post
            E pa vidis ti moja Oljice cime se ljudi bave.

            Mi u cg danas prakticno bez novih slucajeva od 60 i nesto testiranih.Dobar znak.
            Uveli su nam zabranu kretanja van kuca radnim danima od 19 do 5 ujutro,i vikendom,od subote u 13 do ponedeljka ujutro u 5.
            Jebali su nam majku.Valjda sad ove nedelje ocekuju da bude kriticno,ulazimo u trecu nedelju.
            Cuvaj se samo.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Evo je gdja sa fb, a pricu je podelio i Branko Čečen direktor CINSa.

              https://m.facebook.com/story.php?sto...8&id=626614647
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Wizard

                Comment


                • Originally posted by Alistair Drake View Post
                  https://twitter.com/LouPas/status/1244634688255340545

                  Ne znam kako se postavlja tweet. Uglavnom USNS Comfort je danas uplovio u NYC i na internetu se mogu naci mnogo dobre fotografije.

                  https://www.google.com/amp/s/www.cnb...r-of-hope.html
                  dzaba sve slike,kad je onaj decak od 17 godina umro jer nije imao osiguranje



                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Nisam ni ja sve procitala, ali baka od 92 godine je morala negde da pokupi virus, sto dalje znaci da svi oni moraju da se testiraju...
                  ako nije izlazila iz kuce,neko joj je doneo-dakle,namirnice,odeca,pa cak i kosa mogu da budu prebivaliste virusa-naravno,to su reci epidemiologa
                  Wizard

                  Comment


                  • fotografije su sjajne, jezive... odlicno svjedoce o trenutnom stanju NYC-a. Neke od njih ce sigurno uci u istoriju.

                    Spoiler






                    Last edited by Karamazov; 31-03-20, 08:57.

                    Comment


                    • ima li kakvih fotografija da vidimo kako ovo čudo izgleda iznutra?
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ovo je sa drugog broda. Valjda su isti.



                        The U.S. Navy’s two hospital ships are kept on inactive status with skeleton crews, typically requiring about five days to prepare for emergency deployment. Once activated, each 894 foot long, 63,000 ton vessel becomes a fully capable hospital, with 1,000 hospital beds, eleven operating rooms, 80 intensive care beds, and a radiology suite. The ships can each accommodate up to 1300 doctors, nurses, orderlies and ship’s crew, with medical personnel assigned from existing naval hospitals and medical facilities ashore.

                        The two ships were built in the 1980s, designed to render medical services during major war and natural disasters. Each is built upon the hull of a retired San Clemente-class tanker.

                        Comment


                        • Premoćno.

                          Ako,sam dobro pročitao tu se neće lečiti pacijenti od korone nego svi ostali.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • ...koji imaju osiguranje i guess
                            Wizard

                            Comment


                            • Nisam citala, ali s obzirom na problem centralne ventilacije koji je imao kruzer Dajmond princes, usidren kod Japana i sirenja covida19, logicno mozda da nece takvi pacijenti tu biti.

                              Cujem da zbog neumesnih i neozbiljnih konferencija, sirenja panike i gluposti, Trampa prenosi od sada samo Fox. Tacno?


                              Je l se onaj odavde oglasava danas?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post

                                Cujem da zbog neumesnih i neozbiljnih konferencija, sirenja panike i gluposti, Trampa prenosi od sada samo Fox. Tacno?
                                Ma kakvi. On sam bira za koji ce kanal da prica i stalno je na Foxu jer tu moze da prica sta mu volja bez da ga neko ometa i dje mu ne postavljaju pitanja koja mu ne odgovaraju. Znam da bojkotuje one lazove sa CNN-a, a ove ostale kuce izbjegava jer tamo ne bi mogao da lupeta. A svi oni(PBS, ABC, NBC, CBS...) bi se upisali od srece kad bi za njih redovno davao intervjue kao sto to radi za Fox.

                                Comment

                                Working...
                                X