Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ej, ali kako covek koristi situaciju da se reklamira na svako pogledu. Pazi sad, on prica o virusu o kojem nema pojma 1h, i na kraju kaze on voli teske mere...Pa sine dobio si stan za vreme bombardovanja serem ti se u usta..i skino penzionerima i radnicima lovu posto si nesposban bilo sta sa svojom vladom sam da uradis...e ali on voli teske mere, nije podigao kasiku ceo zivot, zivi na grbaci naroda kojem se usro u zivot poslednjih 25godina..xDDDD
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • https://www.technologyreview.com/s/6...box=1584044931
      sigpic

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Pre cu da verujem u te informacije nego da je neki virus sa zivotinja poceo da unistava covecanstvo u 21.veku. Ako je neko pustio virus to su Amerikanci,naravno ne obican narod za koje te milijardere boli ona stvar nego ovi sto upravljaju svetom,ekonomijom a nalaze se u Americi i Britaniji. Ricma sto se mene tice slobodno preskoci da citas sta sam napisao posto si jedan od onih sa kojim se ni u cemu ne slazem,tako da ne vidim sta dobijamo time da kontriramo jedno drugom,imas ti svoje sagovornike koji veruju u zaveru virusa da pobiju svet.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Pre cu da verujem u te informacije nego da je neki virus sa zivotinja poceo da unistava covecanstvo u 21.veku. Ako je neko pustio virus to su Amerikanci,naravno ne obican narod za koje te milijardere boli ona stvar nego ovi sto upravljaju svetom,ekonomijom a nalaze se u Americi i Britaniji. Ricma sto se mene tice slobodno preskoci da citas sta sam napisao posto si jedan od onih sa kojim se ni u cemu ne slazem,tako da ne vidim sta dobijamo time da kontriramo jedno drugom,imas ti svoje sagovornike koji veruju u zaveru virusa da pobiju svet.
            Je l' ti uopšte imaš percepciju događaja u ljudskoj istoriji ili samo lupaš gluposti? Jesi li bio na času biologije jednom u životu?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
              Je l' ti uopšte imaš percepciju događaja u ljudskoj istoriji ili samo lupaš gluposti? Jesi li bio na času biologije jednom u životu?
              Bespotrebno se trudis. Covek je boslesni teoreticar zavere, cak mu misljenje nasih mikrobilioga nije bitno. On nije cuo za proces evolucije a mutacija je za njega strani pojam.

              Inace za informaciju doticnog, drzave sa najvise bogatih ljudi posle SAD-a su Kina, Indija, Nemacka, Rusija i Hong Kong, tako da nije nemoguce da su Rusi pustili virus.

              Weltschmerz je postavio odlican video.
              Last edited by belgrade_owl; 14-03-20, 12:47.

              Comment


              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                Je l' ti uopšte imaš percepciju događaja u ljudskoj istoriji ili samo lupaš gluposti? Jesi li bio na času biologije jednom u životu?
                Sta si ti,neki biolog koji se bavi virusima i gljivacama? Za mene su gluposti ono sto vi razglabate,ako operem ruke nece me virus,ili ako zatvorim granice,ili u cetiri zida se zakucam. Posto se razumes u viruse ajde objasni meni koji nemam pojma o virusima kako u 21. veku virus sa neke zmije ili slepog misa krene da unistava covecanstvo,za mene je to naucna fantastika,cak i ako uzmemo u obzir da ima delova sveta koji nemaju osnovne higijenske uslove. Nauka,medicina su toliko napredovale od vremena kuge i kolere da apsolutno ne verujem u viruse koji ce da pobiju covecanstvo,jedino covek ako ih pusti iz neke laboratorije ali naravno nece ih pustiti ako nemaju protivvirus. Nekad se ratovalo sa bojnim otrovima,danas je nauka toliko napredovala da se to moze postici virusima,ne mora da uzme tenk i krene na tebe,nego pusti neki virus pa se slikaj,ti se muci da pronadjes protivvirus a oni ga imaju.

                Comment


                • U kucnoj radinosti za 1l gela za dezinfekciju (skinuto da sajta SZO):

                  833 ml 96% alkohola (etanol)
                  42 ml 3% vodonik peroksid (hidrogen)
                  15 ml glicerola (najbolje 98%)
                  110 ml destilovane vode
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    je l ti mislis da svi mahom stari ljudi peru ruke kad diraju prljave traktore i slicno? Je l' znas koliko ljudi posle pisanja to ne uradi?
                    Pisanja ili pišanja? Ako misliš na pišanje onda ok.
                    Last edited by goku; 14-03-20, 13:02.

                    Comment


                    • Evo samo za Mihajla 21.VEK zamisli

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Sta si ti,neki biolog koji se bavi virusima i gljivacama? Za mene su gluposti ono sto vi razglabate,ako operem ruke nece me virus,ili ako zatvorim granice,ili u cetiri zida se zakucam. Posto se razumes u viruse ajde objasni meni koji nemam pojma o virusima kako u 21. veku virus sa neke zmije ili slepog misa krene da unistava covecanstvo,za mene je to naucna fantastika,cak i ako uzmemo u obzir da ima delova sveta koji nemaju osnovne higijenske uslove. Nauka,medicina su toliko napredovale od vremena kuge i kolere da apsolutno ne verujem u viruse koji ce da pobiju covecanstvo,jedino covek ako ih pusti iz neke laboratorije ali naravno nece ih pustiti ako nemaju protivvirus. Nekad se ratovalo sa bojnim otrovima,danas je nauka toliko napredovala da se to moze postici virusima,ne mora da uzme tenk i krene na tebe,nego pusti neki virus pa se slikaj,ti se muci da pronadjes protivvirus a oni ga imaju.
                        Kada nekoga ujede pacov na čardaku u Mionici, dobije mišju groznicu i premine, je l' tada Pentagon kriv?
                        sigpic

                        Comment


                        • Ljudi jedu zive/sveze slepe miseve i zmije, on kao da misli da je to kao u nekom fensi restoranu.

                          Comment


                          • Ljudi to rade vekovima,pa valjda je onda realnije da u srednjem veku izbije epidemija korone kad ne postoji u svetu nikakva higijena,medicinsko znanje ni toliko nego sada u 21.veku ili sars,ebola,bilo koji virus. Zasto ovi virusi tada nisu postajali,bas me interesuje.

                            Comment


                            • Licno verujem Mihajlu, logicno razmislja.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Cuj nisu postojali, kakva ignorancija. Prvo kroz istoriju je postojalo mnogo virusa, to sto ti nisi zainteresovan da se bolje upoznas sa tim (nista lose) pa nisi cuo/upoznat je druga stvar. Evo sa wikipedie samo oversight bez detalja, da ne ulazim u neke strucnije sajtove.
                                https://en.m.wikipedia.org/wiki/Soci...ory_of_viruses

                                Crna smrt je ubila svakog treceg tad sto bi sada bilo preko 2,5milijarde ljudi.

                                Drugo vecina evidencija iz starih vremena je iz Evrope, jer em smo mi u Evropi, pa su nam ti zapisi i kultura najblizi, em je Evropa najrazvijeniji kontinent bila tada. O istorijskim plemenima/narodima po Americi npr. imas samo zakljucke i tek mali broj zapisa, (pismo,ocuvanost,pismenost,razdaljina) itd. Tako da uopste nije tacno da su bolesti pocele tek u novije doba.

                                Comment

                                Working...
                                X