Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oni su ga napravili, normalno da imaju lek, koja smejurija. Kad se setim prica, Ameri to napravili, samo cekamo da izbace lek.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Dosta je zanemarena činjenica da afrički kontinent za sada prolazi maltene neokrnjeno. Svega 5098 slučajeva u svim državama, ako se izuzme Južnoafrička Republika, tek nešto više od 3900 zaraženih, sa dosta niskom stopom smrtnosti.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Danas definitivno fali taj 1 sat,manji je broj obolelih ali i izlecenih pa i mrtvih,mozda je nedelja pa se malo lade,cak je odnos obolelih i izlecenih losiji nego juce u Italiji,recimo da je manje vise sve isto i moramo sacekati jos koji dan...

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Dosta je zanemarena činjenica da afrički kontinent za sada prolazi maltene neokrnjeno. Svega 5098 slučajeva u svim državama, ako se izuzme Južnoafrička Republika, tek nešto više od 3900 zaraženih, sa dosta niskom stopom smrtnosti.
          Možda zato što nemaju 5G mrežu...
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Možda zato što nemaju 5G mrežu...
            Mora da im diler za maske nije bila Kina. [emoji23]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Sve je stvar turistickih destinacija. Nista vise, nista manje..Maske ne mogu da te zastite od virusa, posebno ne kineske...Naravno da u Kongu nema zarazenih kad tamo niko i ne ide...Tako je i za Dzibuti, Nikaragvu, Borcu, Togo i Siriju..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Pa nema ali ni ne odskace nesto sa obzirom da nisu uveli mere, nije kao da je neko rekao da je to najbolji recept, nego pratimo, koliko ce losije proci nego ostali i da li, i Kon je rekao da gledaju situaciju pomno u ostalim drzavama sa raznim pristupima od strogog karantina do lakseg, do situacije u Svedskoj.
                Iskreno sve ih nesto gledam da li ce da eskaliraju odjednom
                Iako nisu bas nediscilinovani juzniji Evropljani, nisu ni kao ovi sa Dalekog istoka, tako da ima i tamo previse okupljanja. Pratimo.

                Sto se tice Izraela, njih i njihove mere takodje pratila od kada su imali 13 zarazenih. Pisala sam vec vise puta o tome. Tada odmah spustili avione, strancima rekli da idu kuci, zabranili velika okupljanja, a kretanje svih zarazenih objavili javno, bili tu i tu, tad i tad. I postepeno poostravali mere, zatvrali skole, i sve ostalo, uz veliki broj tesriranih svaki dan, bar onda.


                Zasto niko ovde crkvi ne sme da se suprostavi i onim idiotima koje nas sve dovode u opasnost?

                Kon sa jedne strane kaze struka podrzava sve mere prema ljudima koji zloupotrebljavaju odredjena pravila (odnosilo se na zabranu kuckarima), ali zato kada je trebalo da se odredi prema vrenicima koji pune crkvene porte... trte-mrte...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • E da sto se tice Kona, razumem danasnju drcnost, naucio ovaj narod da mu se podvikne.. a i sluzba radi posao..

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Indija ima vrlo mali broj zarazenih i mrtvih u odnosu na broj stanovnika i zdravstvo ali kad krene kod njih.... video od juce.

                    Comment


                    • Kon posle ovih izjava, bice ministar jedan kroz jedan. Duboko me razocarao. Probali su sa Nestorovicem, ali on ce u Zadrugu, a Kon iskoristio sansu..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Opada broj slucajeva u Lombardiji.

                        Comment


                        • Ruska crkva i patrijarh pozvali vernike da se uzdrze od odlaka u crkve i da slusaju savete zdravstvenih vlasti.

                          Da vidimo odgovor odavde.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ali jadni psi
                            ja srecom imam dvoriste i nemam taj problem, Pako moze da ide kad pozeli, ali ne znam sta bi radila da zivim u zgradi nemoguce je da pas toliko dugo trpi
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Pa izvedem ga, ko moze da me natera da moj mali mopsic ne izadje napolje i ne piski i kaki. Mi imamo dvoriste, a kad je kod mame isto tako. Svakako moze izaci malo napolje i kraj..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ja kazem da meni nije problem, ali ovi po centru grada, sta ce oni da rade?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X