Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Dpdaj jos jedan kuler u kuciste
    Nemam desktop.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Bogami krenula EU pomoć Srbiji i od toga se, kao što i ne treba, ne pravi spektakl kao od pomoći Kine (kojim svakako svaka čast za pomoć). Ali populizam i spektakl još pale kod ljudi

      Comment


      • Ne znam sta je gore. Nisi videla moj post gde sam to vec postavio. Sto se ljubis javno sa covekom koji mi duzan po kile rakije ili sto si napravila dupli post... prezivecu...nekako koronu, ali ovo necu..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ne znam da li ste videli slike Sajma, ali sad izgleda mnogo bolje i pristojnije, stavili su paravane i napravili sobe
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1670241

            Napominjući da ne zna pouzdano da li je Beograd tim povodom stupio u kontakt s Moskvom putem diplomatskih kanala, Peskov je rekao da, ukoliko su takvi apeli zaista upućeni, ne sumnja u to da oni “neće ostati neuslišeni i bez adekvatne pažnje, naročito kada je reč o tako značajnoj, savezničkoj i bratskoj zemlji kao što je Srbija”, prenosi Tas.

            Agencija navodi da je RTS juče izvestio o tome da je Vlada Srbije zatražila pomoć od Rusije u borbi protiv koronavirusa i da je Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije uputilo odgovarajući zahtev.

            Comment


            • Stavili pregrade, razumem da bolje verovatno ne moze ali ne hvala..U NS-u ce biti u Master centru, gde bi trebalo da budu bolji uslovi nego u BG-u...bar se nadam.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Da budu bolji uslovi nego u Bg-u? Važi.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Pa normlano da je ne hvala, cak i da je najsavremenija moguca bolnica ipak je bolnica
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ne znam sta je gore. Nisi videla moj post gde sam to vec postavio. Sto se ljubis javno sa covekom koji mi duzan po kile rakije ili sto si napravila dupli post... prezivecu...nekako koronu, ali ovo necu..
                    Sa mnom se svadjas?

                    To je moja sestra, mora da dobije poljubac.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma jebes uslove, samo da niko od nas ne zavrsi tamo.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Da budu bolji uslovi nego u Bg-u? Važi.
                        SAJAMA.jpg

                        Pogledaj Dekki gde cemo da blejimo...pa ti presudi.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          [ATTACH=CONFIG]17053[/ATTACH]

                          Pogledaj Dekki gde cemo da blejimo...pa ti presudi.
                          Bolje nemoj da blejis tamo, bleji kuci
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Фотографија корисника Aleksandar Bozinovic


                            Фотографија корисника Aleksandar Bozinovic






                            Aleksandar Bozinovic

                            4 ч.
                            Drugari, pošto me već stotinak ljudi pitalo o stanju i propratnim detaljima vezanim za bolničku izolaciju, evo da podelim:

                            Ne znam da li imam koronu.

                            Nikoga od nas ne testiraju. Kažu, takva je doktrina. Testiraće nas pred otpust odavde, i to 2 puta, pa ako oba puta budemo negativni, onda možemo svojim kućama. To samo znači da je ona cifra koju vam prenose na televiziji netačna, a uz to i jako opasna, jer koronu ima ko zna koliko ljudi - testiranje se uopšte ne radi dok ne dođete dotle da ne možete da dišete bez respiratora. Mere kontrole ljudi u samoizolaciji su smešne, i mene niko nije ni pozvao ni obišao a u prethodnih nedelju dana sam bio u kućnoj izolaciji, po nalogu svog lekara a kasnije i epidemiologa. Ukratko, zaraza se širi potpuno nekontrolisano.

                            Ja sam smešten na plućnom odeljenju, imam virusnu upalu pluća. To sam saznao tek drugi dan od kako sam smešten. Osoblje bolnice sa nama ne deli informacije. Kada izmere nivo kiseonika u krvi ili temperaturu, samo zapišu na papir i ponesu sa sobom. Ako izlazite iz sobe viču na vas, mahom su svi neljubazni (uz par izuzetaka).

                            Od lekova pijemo kineske ekperimentalne tablete (narandzaste), koje dobijamo bez kutije pa im ne znam ime. Uz njih, pijemo i neke antimalarike(?) koji su danas nestali pa nam ih nisu dali. Ime tog drugog leka sam saznao preko interneta, ovde ne postoji neko ko bi podelio sa nama ni šta nam je terapija, niti od čega nas leče.

                            Kada sam pitao lekara šta da kažem ljudima s posla, rečeno mi je da "99.9% imam koronu", i to je doktorka onako odokativno ocenila, ali ponovila da neću biti testiran jer nisam "kandidat".



                            Jedan od simptoma ovog virusa (ili čega god da imamo) je i proliv, i to imaju svi hospitalizovani ovde. Na žalost, održavanje wc-a u bolnici je jako loše i neredovno, i danas sam morao da nalovim čistačicu i da je zamolim da oriba wc jer ono ni neprijatelju ne bih poželeo.

                            Za kraj, doručak se sastoji od viršle ili kriške salame i parčeta hleba. Uz to se dobije i hladan čaj.

                            Ostanite kod kuće. Nikome nije potrebno ovo.

                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Bolje nemoj da blejis tamo, bleji kuci
                              Pa ne zelim to. Mislim na Novosadjane. Taj Master je bas lep, sem ako nas nisu slagali pa bude u nekoj hali sajma koji je uzasan manje vise. Boki (za razliku od nekih drugi ) brine o meni, dacemo Fedexu jos jedan slem, neka ide zivot
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Pevac Ramstajna kriticno.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X