Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos jedna zrtva, 60ogodisnja zena iz Nisa, kazu neleceni dijabeticar.

    Zene:muskarci 3:1, alooo Nestorovicu! %^&!!!@%^&₩ jedan!

    Ali ovo sto zovu sada studente nazad u Studentski grad da isprazne sobe ouuufff ...organizacija im ne ide nesto bas sa hahaha-hihihi virusom
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Doktorka, ginekolog nelečeni dijabetičar? Važi.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Zasto mislis da je to nemoguce?
        Doktori cesto budu nemarni prema sopstvenom zdravlju.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Moguce naravno, i te kako su doktori nemarni prema sebi.

          Cujem da je uhapseno oko 100 onih koji su pobegli iz karantina, sto je za svaku pohvalu, makar i da nije tako. Jer to je trebalo i na onoj prvoj konferenciji kada je on izasao i krenuo da kuka kako smo neposlusni, umesto da je odmah rekao "uhapseno 20 nedisciplinovanih, kazna zatvora 5 meseci". Mozda, mozda bi vise slusali.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • ok sta ti hoces da svi odu da Kinezi bolje da nisu dosli i sta bi ostalo od nas?


            Ko o cmu ti o Kinezima. Kinezi nam nisu bili prijatelji pre vucica, ti stvarno mislis da su oni dosli zbog njega?

            pa ceo svet nije reagovo tu je najvise kriv onaj precednik SZO. zasto EU nije odma zatvorila granice sa Italijom. a da ti ne pricam o americi najvecoj svetskoj sili kako se zajebala.
            Oni su u Novembru znali za to, koliko je turista dosli i otislo iz Vuhana do zatvaranja samog grada...Nisu hteli dugo da priznaju, cak su hapsili doktore koji su ih upozoravali na to.. Nisu mnogi dobro reagovali, ali Italija, SPANIJA I FRANCUSKA SU CENTAR TURISTICKI Evrope!!! Da SZO je kriv sto su ovi krili to...Ok...

            mogu uci ali ih ceka karantin i ne tako lepi uslovi. i to su rekli svojima i u bosni, hrvatskoj. slusao sam kad su porucili "bolje ne dolazite" i neki kad su dosli na granicu i kad su culi da ce biti smesteni u karantin vratili su se.
            Drago mi je sto si srecan zbog toga, na muci se poznaju junaci i lepo sto smo im obezbedili krs i probali da ih oteramo nazad, briljantan plan nase vlade i tvog predsednika.

            Srecom neki nemaju kratko placenj pa sumnjam da ce se Krusik zaboraviti u svetskim razmerama.. Ako padne svetska ekonomija mi smo najebali a lik je zapamti ovo dobro, povecavao plate i penzije za vreme ovog sranja, da bi se onaj video gore brzo i lako zaboravio...da se povuce 20 fabrika mozemo da uzmemo kanap, da ne pricam o povratku gastosa koji ce traziti posao ovde ako ih budu liferovali od preko...a postoji sad mogucnost da hoce...

            Kinezi su nam trebali da dodju i kazu zatvarajte kafice? Zli ozbiljnost nacije sa videom gore i sto su kafici i restorani radili do pre par dana...sto nema dovoljno maski, testova itd...i sad ces doci i reci al ima i kod drugih, sto je jednako frazi svi su isti...

            Njgova najveca sreca je sto postoji internet i danas je to ogromni biznis i nezavisan je od bilo koje drzave, pa ljudi uzimaju pare mimo toga...ali njegovih 500-600k jos radi na sisi drzave, ako ne i vise...ajde da su sposbni pa ni po jada..ali ako krene kriza,onda cemo videti sta i kako..a on s smejao onoj iz 2008 i iskoristio politicki kaozadnje govance...

            Ti si od onih sto veruju da je gazda Jovanjice mnogo pametan covek i da je zasadio imanje trave u sred Vojvodine a da to niko nje znao )) ali ako nista, bar mislis da su gastosi najveci problem drzave i nedas im da udju u rodjenu drzavu..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Jos jedna zrtva, 60ogodisnja zena iz Nisa, kazu neleceni dijabeticar.

              Zene:muskarci 3:1, alooo Nestorovicu! %^&!!!@%^&₩ jedan!

              Ali ovo sto zovu sada studente nazad u Studentski grad da isprazne sobe ouuufff ...organizacija im ne ide nesto bas sa hahaha-hihihi virusom
              Problem je budala, kao i dosta drugih koji nece odgovarati nista za izreceno. Brane ga u fazonu, pa on je lecio moje dete. Nikakva doza odgovornosti ne postoji u Srbiji. Jos ga je gospodin predCednik Srbije branio na sva usta
              Last edited by LosmiSK; 25-03-20, 08:42.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Sad je bio na N1, ali se nisam ukljucila od pocetka, moram da premotam.
                Ne znam gde je ovo gostovao, ali je najbolje objasnio

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Prvi teniser koji je pozitivan, Thiago Seyboth Wild

                  BREAKING: First Tennis Player Tests Positive
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Sad je bio na N1, ali se nisam ukljucila od pocetka, moram da premotam.
                    Ne znam gde je ovo gostovao, ali je najbolje objasnio

                    Gledala sam ja na Prvoj sa Nestorovicem preksinoc, 2.5 sata trajalo. Odlican je, iako sam gledala poslednji sat mozda, ona voditeljka Jovana mi isla na zivce
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Hrvati vrlo ozbiljno shvataju ovo. U Hrvatskoj ce mere karantina trajati sve dok se ne pronadje vakcina. Postavlil pleksiglas izmedju novinara i doktora na KZN.
                      https://www.24sata.hr/news/stozer-ci...jke-o-z-683126

                      Ova ginelokoskinja koja je umrla u Nisu je radila sa trudnicama pre nego sto je otisla u samoizolaciju i sada vlada panika da li je neku zarazila.
                      https://www.juznevesti.com/Drushtvo/...-hitno.sr.html

                      Comment


                      • A ne ovo je sa rts, bio je ono vece i drugacije obucen (kakava moc zapazanja).

                        Od sinoc, Upitnik.

                        Dr Srdja Jankovic, imunolog iz Decije klinike u Tirsovoj
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Koronavirus, Nemačka i Italija: dve strane medalje

                          https://www.rts.rs/page/stories/sr/%...epidemiju.html

                          Comment


                          • Pomoć, s koje god strane došla, je dobrodošla u ovom momentu. Kina, Rusija, SAD, Evropa... uopšte, ali uopšte nije bitno, najvažnije je što pre reagovati i uraditi damage control.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Jeste duzi tekst, ali vremena makar sad imamo i vredi ga procitati

                              Korona virus: Čekić i ples

                              a ovo je originalna verzija na engleskom
                              https://medium.com/@tomaspueyo/coron...e-be9337092b56
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X