Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Japan and the IOC have agreed to postpone Tokyo 2020 Olympics to 2021


    https://www.raskrikavanje.rs/page.php?id=612

    TUZNA SLIKA NASE DRZAVE...
    Sad to citam, svaka grupa je drugacije prosla, cak i ljudi iz istog aviona nisu isto tretirani
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Malo smo razmaženi možda...ne može on/ona/oni da biraju gde će i šta će, to radi država. Ako su centri za izolaciju (ili kako se to zove) u Šidu i u Somboru (ili kom već gradu) onda je to tamo a ne u BG ili S. Palanci. Interesuje me gde su smešteni studenti sa Balija.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ma ne moze da se bira, ali recimo ovi iz Dohe su razvezeni kucama, iz Pariza jedan deo je u hotelu u Rakovici, a jedan deo je u tom nekom kampu za izbeglice kod Subotice i oni su ubedljivo najgore prosli.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Tako je to, ispaštaju oni koji bi se pridržavali svih onih prvobitnih mjera. Zato treba za ove što krše propise rigorozne kazne i usput im "polomiti i ruke i noge". Kad je ovakva situacija zajebi demokratiju.

          Comment


          • Ma bre kanta od drzave.

            Da li su ove pokupili...?

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • To je drzava Srbija van KZS i ostalih sranja..Smejacu se jos vise kad uzme 70% na izborima. Umesto da skoluju ljude, obrazuju,mi se spremamo za kablice i ostala sranja koja nam ''braca' spolja salju...

              Nebitno ko gde zivi, svi smo mi Srbi i kad cujem da se vredjaju nasi gradjani koji hoce da se vrate u Srbiju, meni muka bude.

              Dodjite i ostanite u matici, mozda i srusimo onda ovog. Da ljudi znaju malo o zivotu napolje, ovaj bi odavno pao..
              Last edited by LosmiSK; 24-03-20, 13:58.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • 54/94
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post

                  Nebitno ko gde zivi, svi smo mi Srbi i kad cujem da se vredjaju nasi gradjani koji hoce da se vrate u Srbiju, meni muka bude.
                  sad nasli da se vracaju a lepo im receno da se sada (za uskrs bese) ne dolaze. i ko je onda ovde lud? jel su oni proterani odande ili sta? prakticno pobegli iz karantina


                  Dodjite i ostanite u matici, mozda i srusimo onda ovog. Da ljudi znaju malo o zivotu napolje, ovaj bi odavno pao..
                  da nije "tog" i pomoc Kine mi bi vec bili na kolenima.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Ja mislim da se vecina vratila jer tamo nemaju gde, ko zna koliko njih radi na crno, ko zna koliko je njih otislo na turisticku vizu pa rade 3 meseca.
                    Oni koji su legalno i regularno u zapadnoj Evropi, oni nisu kretali put Srbije, znam ih dosta i svi sede tamo gde su, vise puta sam pominjala onu drugaricu iz Milana, njoj nije padalo napamet da krece.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                      sad nasli da se vracaju a lepo im receno da se sada (za uskrs bese) ne dolaze. i ko je onda ovde lud? jel su oni proterani odande ili sta? prakticno pobegli iz karantina



                      da nije "tog" i pomoc Kine mi bi vec bili na kolenima.
                      Ti trolujes ovde ili sta? Ljudi su na granicama vec 3-4-5 dana. Kakva smo mi to drzava ako necemo da pomgonemo SVOJIM gradjanima?? To se moglo svakom desiti i stvarno je suvisno pisati na ovu temu? Kakvi smo to ljudi ako necemo da pomognemo nekom a posebno nasim ljudima..Vamo se place da nam ceo svet pomogne, kao da smo zariste itd..

                      Za ovo drugo je smesno. Prvo za kineze,oni su to sranje i napravili. Siguran sam da su naplatili respiratore i sva ostala sranja, najvise iz Bora kojeg su ''spasili'' itd..Evo nisam ziv da cujem ko je kriv ako oni nisu?

                      Sto se tice ''tog''. Da se vratimo na zajebanciju od shopinga...ili sto je slao ljude na potpise a korona bila tu...To je dovoljno..

                      Sad ti objasni sta je ''tog'' uradio sem sto zvalavi po televiziji po ceo dan?
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Pa sigurno je da ima i onih što bi se žargonski reklo "tražili guzici čepa" Ne treba osuđivati jer dosta ljudi je radilo, ostali bez posla a samim tim i para. Ne treba im stajati na muku, ne trče radosno kući.

                        Comment


                        • I neka su se vratili, gde ce nego kuci i ja nemam nista protiv toga, ali imam protiv onih idiota koji su dosli i onda se jos 10-tak dana setkali, druzili, isli po kaficima i ostalo.
                          e njih treba zestoko kazniti kad ozdrave i oporave se
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Gledam ove rezultate...Ovo kao da tek sad uzima maha, ili se više testira. Ameri svaka objava 1000-2000 novih. U evropi svugdje buja.

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Gledam ove rezultate...Ovo kao da tek sad uzima maha, ili se više testira. Ameri svaka objava 1000-2000 novih. U evropi svugdje buja.
                              Kako mi možemo da znamo da li su ovi podaci tačni?

                              To su samo brojevi koje neko ukucava.

                              Comment


                              • Kon: "U Srbiji prikriveno od 1.500 do 3.000 zaraženih"

                                https://mondo.rs/Magazin/Zdravlje/a1...e-i-Sajam.html

                                Comment

                                Working...
                                X