Announcement

Collapse
No announcement yet.

WSB SHAMPIONAT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sajks drugi na polunemojte da pisete rezultate,jer cemo morati da gledamo snimak kada se zavrsi motogp
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • crvena zastava i ceka gura bjadjija..kakva scena i kakvi momcimorala sam zbog ovoga da se vratim uz rizik da zakasnim na pocetak trke
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • Sad u pola cetiri wsb kazu trka na eurosportu

        Comment


        • da,ali pocinje moto3..sajksa i drustvo cu ostaviti za malo kasnijene javljaj rezultate
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • te najmanje pratim tek kada dodju do moto2, sada cu pogledati wsb


            Sajks ide kao metak!
            Last edited by AleksandarD; 06-05-12, 15:15.

            Comment


            • ala su se navozali danas,publika mora da je odusevljenabar je ovaj moj "metak" osvojio pola pobede
              lepi su ti ovi novi motori,izgledaju kao neki zaljubljeni par
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • Nisam mogao da verujem da ih je metak ostavio 9 sekundi!

                To je moja prva ljubav, moj prvi motor CBR 600RR

                Comment


                • ni ova poslednja ti nije losa
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • Od planiranih 36 krugova u dvije trke,odvezeno samo 8. Sve je to super sigurnost vozaca i tako to ali vozaci i svi ostali su tu upravo zbog gledaoca koji ce na kraju krajeva i kupiti motor od nekih proizvodjaca koji su na stazi.

                    Na kraju krajeva ljudi su platili ulaznice za dvije trke a dobili su samo 8 krugova.
                    Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                    Comment


                    • sa jedne strane si u pravu,svi mi jedva cekamo da vidimo ludilo na stazi,ali sam ipak na prvom mestu za sigurnost vozaca.tragedije se desavaju i pri idealnim vremenskim uslovima,a zamisli tek koje su sanse kada su ti uslovi ugrozeni.za vreme moto3 trke u herezu su klinci padali kao kruske..a obaveze prema gledaocima,sponzorima....ma nije vredno
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • Daco sta nam je sa bocom? Nikako ga nema...

                        Comment


                        • ma evo ga,umorio se izgleda od visenja po raznoraznim bastama i vrebanja plena
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • Opravdano sad je sezona!

                            Comment


                            • Ja dosao da procitam neke pametne komentare o WSB a vas dvoje nasli mene da zezate

                              Nema vise vrebanja plena sad kad sam upoznao Losmi-a Samo uzmem katalog i biram

                              Comment


                              • Originally posted by Boca View Post
                                Ja dosao da procitam neke pametne komentare o WSB a vas dvoje nasli mene da zezate

                                Nema vise vrebanja plena sad kad sam upoznao Losmi-a Samo uzmem katalog i biram
                                Ja vam lepo kazem kako je Napominjem da je tako bilo za kolekciju prolece/leto 2007 Moram da pitam drugare koji nisu samo listali katalog kao ja

                                Comment

                                Working...
                                X