Announcement

Collapse
No announcement yet.

WSB SHAMPIONAT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by vesna8.11 View Post
    Prva trka u Asenu, mogu reci--odlicna. Dzonatan Rea, svaka cast. Potpuno zasluzeno prvi. Bjadji, mozda je i imao sanse da ga "napadne", ali se verovatno nije usudio.
    Ipak, posle Doningtona, 2. mesto za njega je i vise nego dobro.
    Dukati i Ceka treci, a kako je startovao i vozio prvu polovinu trke, vise nego dobar.
    Melandri, fantastican. Odlicna obilazenja, zamalo pa nije izbacio sa staze klubskog druga, Laverija.Na kraju 4.
    Nadam se da ce druga trka biti jos bolja.
    A kad je druga trka,u koliko sati i jel ima prenos ili cu morati da gledam na netu???

    Comment


    • #92
      Jel gledao neko juce WSB? Kakve dve trke Lavertija, svaka mu cast! Melandri u njegovom ludackom stilu a za Bjadjija (smradica) bas volim sto su ga kaznili u drugoj trci mada mislim da su preterali malo sa kaznom. Fabricio i Haga odlicni! Ceka malo razocarao mada izgleda ostao bez goriva u drugoj trci.

      Comment


      • #93
        Jos jedan mladi zivot je poginuo na stazi,ovaj put u britanskom superstok sampionatu,18-ogodisnji Benjamin Gautrey u prvom krugu trke je pao,na nesrecu dva vozaca su ga pokupila.Preminuo je u medicinskom centru od povreda grudnog kosa i glave.

        http://www.youtube.com/watch?v=E5CPI-IKKyU snimak nesrece

        Neka ti je laka zemlja Ben.
        Last edited by mirzacale; 29-08-11, 23:37.
        Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

        Comment


        • #94
          Uh kako je ovo strasno... Neka mu je laka zemlja.
          Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

          Comment


          • #95
            Pocinje nova sezona WSBK-a
            Vozi se u Australiji kod Filipa


            Prva trka je u nedelju 1:50h, druga 5:30h na Eurosportu.
            Repriza je u 17h pa ko voli neka izvoli

            Cujemo se posle trka da malo iskomentarisemo

            http://www.youtube.com/watch?v=sc37N5WLyvg
            Last edited by Boca; 24-02-12, 19:55.

            Comment


            • #96
              konacno se nesto desavaala se oduuuuuuuzila ova pauza
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #97
                Kako se zavrsila prosla tako je pocela ova sezona
                Katastrofa, ode jos jedan mlad zivot

                Tissot-Superpole today was cancelled after a fatal accident suffered by young Australian Superstock 600 rider Oscar McIntyre in a support race before the session was due to start.

                Infront Motor Sports and the entire SBK paddock offer their condolences to the McIntyre family and all those affected by his loss.

                As a mark of condolences, we would like to publish the following shot (photo courtesy of Keith Muir) of 17-year-old Oscar, who passed away today. This shot was taken yesterday (Friday Feb 23) in qualifying for Superstock 600 at the Phillip Island Grand Prix circuit aboard his Yamaha YZF-R6.

                RIP Oscar McIntyre, doing what he loved best…

                Comment


                • #98
                  da....ako je bar za neku utehu,svi su do poslednjeg trenutka uzivali radeci bas ono za sta su ziveli
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Oscar McIntyre

                    mcintyre_twitter.jpg

                    Pocivaj u miru djecace....
                    Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                    Comment


                    • ja se javila na duznosta gde si ti boca,uspavao se?
                      i ponovo moram da kazem da oni nisu ljudiili im u glavi nesto opasno nedostaje ili imaju viska,ali da su normalni - nisuonako se razbiti u prvoj trci i onda posle tri sata pobediti na drugoj..i sta se to uopste desilo sa cekom,guma ili sta?nije mi bilo dobro kad mu je motor onako poleteo,kad eto ti njega ustaje i samo otresa prasinu,a covek ima 40 godina!!!!pa kako da ga ne obozavate??mada mi je omiljeni sajks,on i njegova zelena masinaborio se kao lavjedino mi ovaj maks b. sve upropastitaman sam se poradovala kada je malo omasio stazu,ali je on bas morao da se progura i to ni manje ni vise nego do drugog mestai bas necu da mu
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • Nisam se uspavao nego nisam stigao da odgledam trku a ni reprizu preko vikenda Sad sam ih odgledao i mogu reci da ce ova sezona WSB-a biti verovatno mnogo zanimljivija od GP-a. Cheki i Bjadjiju da se skine kapa Skoro nisam video spektakularniji pad od Chekinog, srecom bez povreda ali opet da se covek vrati posle par sati na stazu i pobedi Za Bjadjijevo vracanje sa poslednjeg mesta na drugo nemam reci. Mada Aprilia je brutalno brza (i meni je antipatican a ne znam sto ) Steta sto moramo da cekamo mesec dana do Imole
                        Last edited by Boca; 29-02-12, 14:23.

                        Comment


                        • ajde dobrooprosteno ti jeali samo zato sto znam da su za vikend bile odlicne svirke u gradu
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • a sutra imolaizgleda da ce prenositi direktno samo prvu trku,a za drugu ce opet biti snadji se kako znas
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • Tom Sykes na Kawasakiu uzeo pol poziciju ispred dva Ducatia,sutra ce da bude ludnica ako Tom pobjedi
                              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                              Comment


                              • wsb nisam nesto pratio ali mislim da nikada u njemu nije bilo ovoliko moto gp vozaca? I bice zanimljiviji od moto gp ove sezone ubedjen sam.
                                Kakav pad cheke tek sada sam odgledao. Od sutra pocinjem da pratim i wsb jer ne ocekujem previse sto se tice borbe i neke neizvesnosti u moto gp

                                Comment

                                Working...
                                X