Announcement

Collapse
No announcement yet.

WSB SHAMPIONAT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Da bi covek dosao u sukob sa Rosijem morao bi da bude ozbiljno bezobrazan (da ne koristim ruznije reci ), sto nam je Max po ko zna koji put pokazao. Koskanje sa Melandrijem u garazi nisam gledao. Pogledacu ako ima negde na netu snimak. LL jesi dobio link za prenos WSB na pp?


    Comment


    • #77
      http://www.youtube.com/watch?v=FfC28H3ria8 eo sav snimak,trebao ga je Melandri desni kroseom slozit :@
      Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

      Comment


      • #78
        Originally posted by mirzacale View Post
        http://www.youtube.com/watch?v=FfC28H3ria8 eo sav snimak,trebao ga je Melandri desni kroseom slozit :@
        Hvala za link. Covek je dripac... Melandri ce ga penzionisati kao nekada DR u Motogp


        Comment


        • #79
          Originally posted by djuz View Post
          Da bi covek dosao u sukob sa Rosijem morao bi da bude ozbiljno bezobrazan (da ne koristim ruznije reci ), sto nam je Max po ko zna koji put pokazao. Koskanje sa Melandrijem u garazi nisam gledao. Pogledacu ako ima negde na netu snimak. LL jesi dobio link za prenos WSB na pp?
          Imao si prije par dana pisanje na forumu da je Rossi njega provocirao i sl . Ima ljudi koji navijaju za Maxa. Sad u Ducatiu imas vise protivnika Rossia nego ikad. Neki su ga navijaci prihvatili ali ga dosta njih ne vole. Mada u Bolonju na Ducati nightu se pojavilo 30.000 ljudi da isprate Rossia i Haydena u sezonu. Btw hvala za link!
          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

          Comment


          • #80
            Originally posted by mirzacale View Post
            http://www.youtube.com/watch?v=FfC28H3ria8 eo sav snimak,trebao ga je Melandri desni kroseom slozit :@
            Mnogo se Maks kurci,treba ga dobro kazniti.
            I iskreno drago mi je sto je danas ostao bez bodova u drugoj trci i sto su ga diskvalifikovali!!!

            Comment


            • #81
              Šteta. Koliko god da je fenomenalan vozač i koliko god puta da pomenemo da je jedan od najvećih svih vremena na motoru od 250 kubika, nađe načina da se predstavi u lošem svetlu.

              Ali, makar je sa Maksom uvek interesantno. Svi znamo da je pitanje dana kada će nešto neverovatno da uradi van staze. Ono što me čudi je da uvek to radi kada je na vrhu ili blizu vrha. Kada god pobeđuje, izađe ono najgore iz njega. I dalje je genijalno gledati njegove trke iz 250cc. Genijalno.

              Dobre trke u superbajku, u svakom slučaju.

              @LL: Mislim da će Dukatijevci teško oprostiti Rosiju, što više nema zvanične ekipe u superbajku. Nije njegova odluka, ali je verovatno negde uzrok povlačenja njegov dolazak u MotoGP. Hejden je rekao da nikada nije video toliko aktivnosti u Dukatiju. Ukoliko osvoji titulu u MotoGP-u i posle toga ode i ispravi stvari u WSBK, ljubav će se vratiti, ali za hard-core Dukatijevce, Rosi trenutno nije baš omiljena ličnost.

              Comment


              • #82
                Maks izuzetno "frezira". Da ima bastica sa strane mogao bi istovremeno 2 posla da radi. Svidja mi se sto nije jednolican,a lepota je u raznolikosti- nikada jednu istu krivinu ne prodje na isti nacin.
                Reklo bi se da ni on sam ne zna kako ce da je prodje,mozda zazmuri i voziiiiiii.Nikad drugaciji nije ni bio.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Srdjan Erceg View Post
                  Ali, makar je sa Maksom uvek interesantno. Svi znamo da je pitanje dana kada će nešto neverovatno da uradi van staze. Ono što me čudi je da uvek to radi kada je na vrhu ili blizu vrha. Kada god pobeđuje, izađe ono najgore iz njega. I dalje je genijalno gledati njegove trke iz 250cc. Genijalno.
                  Dok je najbolji i mozemu se da pravi takve gluposti jer ima preveliko postovanje kod sudija i verovatno ce mu progledati kroz prste jer je to veliki Maks.
                  Da je neki drugi vozac uradio takvo pljeskanje Melandrija verovatno bi dobio zestoku kaznu.

                  Comment


                  • #84
                    Za mene Maks nije i nikada nece biti najbolji u WSB (i to prvenstveno zbog dripackog ponasanja) WSB su vozili ili jos uvek voze odlicni vozaci i mnogo veci smekeri od njega... Zao mi je sto ga nisu drasticnije kaznili zbog incidenta...
                    LL, pitanje provociranja coveka koji se izblamirao za vikend je pokrenuo clan koji se od vikenda nije ni javljao. Mozda bi nam on objasnio da mi nismo dobro videli tj da je Marko provocirao i samarao Maksa


                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by djuz View Post
                      pitanje provociranja coveka koji se izblamirao za vikend je pokrenuo clan koji se od vikenda nije ni javljao. Mozda bi nam on objasnio da mi nismo dobro videli tj da je Marko provocirao i samarao Maksa
                      Tu sam, imao sam problema sa nalogom pa sam otvorio novi. Sandra 46 me je isprovocirala rečenicom ... (Rosi) " nikada nije bio prljav vozač (kao Biaggi npr.), vec se uvek dzentlmenski ponasao na stazi..." pa sam joj naveo par primera, između ostalog i sa Maksom, tako da Maks nije bio glavni povod mog teksta. Ako si mislio da sam Maksov fan, pogrešio si. Nikad nisam rekao da Maks nije prljav a ova akcija sa Melandrijem nije ništa novo, njih dvojica imaju neraščišćene stvari još iz Asena 2005, mada ni Melandri nije cvećka (pogledaj kako je Maksu uvalio koleno), imao je i on svojih momenata u svim klasama.



                      http://www.visordown.com/motorcycle-...s/10321-3.html

                      Maks je poznat po tome što nikada, ali nikada ne gleda pozadi, o tome ima x primera.
                      Last edited by YAMAHAY; 29-03-11, 12:15.

                      Comment


                      • #86
                        Sto vise pobeda Yamahe u moto trkama to kod tebe veci znak u na profilu i potpisu (sala ) Ipak si za vikend imao razloga za slavlje (valjda ti ne smeta sto je Marko vozi ) Steta sto nije dobio i drugu trku, zaista je sjajno odvezao obe...


                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by djuz View Post
                          Sto vise pobeda Yamahe u moto trkama to kod tebe veci znak u na profilu i potpisu (sala ) Ipak si za vikend imao razloga za slavlje (valjda ti ne smeta sto je Marko vozi )
                          Ne, ali bih više voleo da na Yamahi vidim Manuelu!

                          Comment


                          • #88

                            Comment


                            • #89
                              Gledao sam ovo. Inace gledao sam trku 2009 Donington ako se ne varam kad se Max okrecao, sjecam se rijeci komentatora kad se okrenuo da vidi ko je li ovaj iza njega jos tu kaze: "Still there mate"
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • #90
                                Prva trka u Asenu, mogu reci--odlicna. Dzonatan Rea, svaka cast. Potpuno zasluzeno prvi. Bjadji, mozda je i imao sanse da ga "napadne", ali se verovatno nije usudio.
                                Ipak, posle Doningtona, 2. mesto za njega je i vise nego dobro.
                                Dukati i Ceka treci, a kako je startovao i vozio prvu polovinu trke, vise nego dobar.
                                Melandri, fantastican. Odlicna obilazenja, zamalo pa nije izbacio sa staze klubskog druga, Laverija.Na kraju 4.
                                Nadam se da ce druga trka biti jos bolja.

                                Comment

                                Working...
                                X