Announcement

Collapse
No announcement yet.

WSB SHAMPIONAT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne,ne,prvo odaberes tip ovako uzivo a onda dobijas ceo katalog tog odabranog tipa na posluzavniku i ides u sobu...

    boco nisi zapamtio proceduru, trebamo se pridrzavati iste

    Comment


    • Originally posted by Boca View Post
      Ja dosao da procitam neke pametne komentare o WSB a vas dvoje nasli mene da zezate

      Nema vise vrebanja plena sad kad sam upoznao Losmi-a Samo uzmem katalog i biram
      ahahahahahahahhah
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • Eto,Aleksandar je upamtio lepo Jedini me covek slusao kad sam pricao

        Comment


        • a pametni komentari.....tesko da ces tako nesto ovde pronaci sad kad je banda preuzela
          Last edited by denia_el; 07-05-12, 22:25.
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • Danas prvi trening na Doningtonu Sajks prvi a sto je jos bolje 12 vozaca unutar jedne sekunde ;)
            Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

            Comment


            • i danas je prvicetvrti put ove sezone
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • Odakle je ispao ovaj nas Sajks posto nisam pratio,gde je bio proslih sezona i kako to da je sada ovako brz protiv ovih iskusnih vozaca kojih ima u wsb?

                Comment


                • pojma nemam,i ja bas bas pratim tek od ove godineali da se razumemo,odabrala sam ga jos pre pocetka sezone,kod njegovog profila mi zastalo,a nisam imala veze ni ko je ni odakle je stigaobas umem da odaberem
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • ovaj nas sajks je sve vreme ovde,poslednjih 5 godinaa pre toga je bio u britanskom superbajkuali nije imao bas neke rezultate..mozda je sada zablistao,jer je dobio neke nove super navijacevozio je u jamahi sa spizom,i tu je moj brat zavoleo bena i stalno mi govorio da gledam kako voze,a ja necu pa necueto mi sad..sta sam sve propustila joooooooj
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • odlican je sajks. konacno mu se oduzio kawasaki. jedino mu je potrebna pobeda po suvom. mozda bas danas

                      Comment


                      • kako oni umeju da naprave trku uzbudljivom....ne mozes ni da trepnes,jer ces sigurno nesto da propustisodlicni su,odlicnijedino ne znam sta se desava sa sajksom i to u svakoj trcikrene brzo i onda pocne da propada..i danas je odlicno krenuo,a na kraju ih je sve usporavaoda li je moguce da je samo do guma i kako on uspe tako brzo da ih istrosi?
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • a jeste li culi komentatore kada su rekli 'ajde momci dajte neki lakat'samo nam jos i laktovi fale,kao da nije dovoljno zanimljivo
                          evo pocinje i druga i izgleda ce biti direktno
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • ahahahahahahahahh al je rea pokosio ove beemveovcekoja ludnica,jedni skacu,drugi se hvataju za glavu,ovaj gura motor preko cilja,sajks pali gumeda se ovako nesto desilo u motogpju,to bi se sada raspravljalo,pobednika bi odlucili za stolomali ovi su ludi,ovde je sve dozvoljenone znam ni sta bih vise rekla..idem da vidim kada ce repriza
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • J..em ti Eurosport ja video u nekom programu da je druga trka u 17 ala su oni ludaci ne odgledah 2 trku popizdeo sam,moracu da gledam reprizu ako se snadjem na eurosportu, a to za laktove odusevio me komentator, wsb je sjajan!

                              Comment


                              • po meni melandri je glavni krivac sto se ovako zavrsilo,ah da kad sam cuo "ajde momci dajte neki lakat" osmjeh od uha do uha
                                Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                                Comment

                                Working...
                                X