Announcement

Collapse
No announcement yet.

KRK 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Faulirao Covica,ne znam gde je tu provokacija,mozda je trebalo da ga pusti da ide do kosa zato sto ga vredjaju na tribinama,doduse glup faul na pola terena je napravio ali nisam video da ga nesto provocirao,nista mu nije rekao,malo jaci kontakt dok je prenosio loptu za faul.

    Comment


    • #77
      Uglavnom sutra ce sve da prsti.

      Po prikazanom po meni Partizan favorit.

      Comment


      • #78
        Originally posted by Karamazov View Post
        Pokušao je Zagorac na kraju da isprovocira Filipa. Bespotrebno je mogao zakuvati.

        Mislio sam da se radi o dobrom momku ali za svo ovo vreme u Partizanu video sam da je provokator i podmukla osoba.
        Onaj faul telom, zaista svakim svojim potezom sve više me razočarava. Dok je bio u Megi, želeo sam ga pre Dangube ali Danguba je zaslužio moje izvinjenje što ga poredim sa Zagorcem. Danguba nije imao nikad (bar ja da se sećam) ispade kao Zagorac.
        Ovo nema veze sa Partizanom već sa pojedincem sa imenom i prezimenom, da ne bude zabune.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • #79
          vrlo ljigavo stvorenje je Zagorac

          Comment


          • #80
            Zato je zastupljen u svim"vjesnicima" jutros.
            Necim ih poje to je sigurno,jer nije normalno da tu bahatost,mrznju,zaborave u Spaniji,Turskoj,Trazbonu,Betisu,Portlandu,CDOlimpi ji itd.
            Mikrofon cuda pravi.
            Last edited by L a z a r; 16-02-20, 07:40.

            Comment


            • #81
              Originally posted by miloje View Post
              vrlo ljigavo stvorenje je Zagorac
              Ја сам навијач Звезде, али Раде је људина на страну кошаркашки квалитети.

              Comment


              • #82
                Originally posted by miloje View Post
                vrlo ljigavo stvorenje je Zagorac
                A niko da pomene Novicu i njegov stav da uzme mikrofon i upozori navijače na repertoar koji nije dostojan jednog košarkaškog događaja.
                Odma se hvata uze za Zagorca i njegov navodni konflikt sa Čović juniorem. Do juče ste Hobita ganjali i sklanjali iz tima sada ga odjednom branite i 100% čvrsto stojite uz njega.
                Ne vidim da se priča kada Lazić Branko udara na kvarno i polemiše o tome.

                Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Ganac View Post
                  Onaj faul telom, zaista svakim svojim potezom sve više me razočarava. Dok je bio u Megi, želeo sam ga pre Dangube ali Danguba je zaslužio moje izvinjenje što ga poredim sa Zagorcem. Danguba nije imao nikad (bar ja da se sećam) ispade kao Zagorac.
                  Ovo nema veze sa Partizanom već sa pojedincem sa imenom i prezimenom, da ne bude zabune.
                  Da, taj faul telom.

                  Triple, ne znam ja njega privtano, možda je on ljudina, samo komentarišem njegovo ponašanje na terenu.

                  On vodi rat sa Filipom, zapodenuo je kavgu i sa Davidovcem, Teodosićem.

                  Valjda dok je bio u NBA zavoleo je onaj debilni trah talk pa to ovde primenjuje.

                  Ružni, pa ja sam u prethodnim komentarima pomenuo Novicu i njegov potez.

                  Filipa sam i ja kitio uvredama jer mi je za to dao materijala, nisam to radio iz ćefa.

                  Al hoću da kažem da i ti da si bio u njegovoj koži svakako bi u jednom trenutku puko na vređanje majke i reagovao.

                  Zagorac je to pokušao da iskoristi. Valjda misli da i na takav način dokazuje svoje grobarstvo.

                  Comment


                  • #84
                    Stojanče uopšteno sam govorio. Nisam aludirao na tebe i tvoj stav.
                    Da se razumemo, volim provokaciju, igre reči al sve u granicama dozvoljenog. Ništa više od toga.
                    Samo što mi sa našeg aspekta ne znamo šta se sve dole dešava. Dal je Filip nešto dobacio, uradio, možemo samo nagađati.
                    Više volim kada igrači drsko pričaju na terenu nego što se bave sredstvima koje nemaju veze sa košarkom i sportom.
                    Pitanje dal bi neko od nas usijane glave i velikog adrenalina drugačije postupio.

                    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                    Comment


                    • #85
                      Razumem ja i njih. Ljudi su, rade emocije, napetost je velika.

                      Ništa strašno i to što neko nekog ćušne, imaju dvoboj pogledima, malo se popičkaju, sve je to žar borbe i sve je to u nekim granicama normale.

                      Al ne volim kad neko svesno to radi.

                      Za mene su i dalje primeri Milosavljević i Jović.

                      Odigraju ljudi muški ali fer i korektno, nema kod njih provokacija, idiotizma, kreveljenja, pravi sportisti.

                      Comment


                      • #86
                        U pitanju su i razliciti temperamenti ljudi... ne mogu reagovati u skladu sa temperamentom koji im nije u skladu sa prirodom.

                        Comment


                        • #87
                          Sve što se "prljavo" radi na samom terenu nemamo pravo zucnuti ni reč reći jer cela situacija i netrpeljivost potiče od nas navijača koji na razne načine huškamo i činimo situaciju gorom nego što izvorno jeste.

                          Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                          Comment


                          • #88
                            Cela situacija potiče od nekih drugih.

                            Problem što veliki deo navijača se prima na to pa imamo životinjsku mržnju.

                            Zbog toga što su neki drugi zakuvali smo i imali onu tuču pre nekoliko godina na terenu.

                            Cane iz Partibrejkersa je to najbolje objasnio. Ako pronađem deo tog njegovog intervjua postaviću ovde.

                            Comment


                            • #89
                              Suludo mi pomisliti da bi nekog zbog drugačijeg navijačkog opredeljenja i obeležja morao ganjati, pljuvati ili ne daj Bože životno ugrožavati. Tu navijačku "mržnju" ostavljam samo dok traje sportski događaj i hepening, tih 90. ili 40. minuta sam najveći zvezdomrzac ali po okončanju i poslednjim sudijskim zviždukom po strani ostavljam sve i vraćam se u standardnu proceduru i normalu. Imam toliko drugara sa Severa da bi nekom od njih želeo zlo i naopako učiniti.

                              Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                A niko da pomene Novicu i njegov stav da uzme mikrofon i upozori navijače na repertoar koji nije dostojan jednog košarkaškog događaja.
                                Odma se hvata uze za Zagorca i njegov navodni konflikt sa Čović juniorem. Do juče ste Hobita ganjali i sklanjali iz tima sada ga odjednom branite i 100% čvrsto stojite uz njega.
                                Ne vidim da se priča kada Lazić Branko udara na kvarno i polemiše o tome.

                                Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                                Filip dok je bio u Zvezdi jeste bio problem Zvezde i navijača, sada kada je otišao i žalim ostale igrače FMP-a ali to ne menja ono što sam napisao.
                                Što se tiče Novice, skinuo bih mu kapu da je to uradio u prvom poluvremenu pri vođstvu FMPa od 5/6 razlike kada je počelo opštenje sa Vesnom i Filipom. Novica je čekao neko, možda treće ili četvrto opštenje navijača sa Vesnom i Filipom a to ipak ne zavređuje pažnju ni pohvalu. Otprilike ima vrednost ao kada sudija zamoli trenera ekipe čiji navijači divljaju da ih smiri.
                                Što se mene tiče i moje ocene večerašnjeg navijanja želje su da nema mrtvih a stoka će svoje da radi...i jedna i druga da se razumemo, zbog frustracije ili egzaltiranosti - sve jedno. Odavno je to prevazišlo sport.
                                Last edited by nebitan; 16-02-20, 11:54.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X