Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2020. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde je u tvitu javno priznao da je tankovao?

    Sent from my SM-A505GN using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Imas tvit
      To je tvoje subjektivno tumačenje i izvrtanje nečijih reči. Bukvalno nigde nije priznao da je tankovao.

      Rekao je da je zdrav i da je ispunio cilj dolaska, a to je prvo mesto.
      Last edited by mark !t zer0; 30-10-20, 19:04.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Mislim da nije tankovao, iako je izjava jako, jako losa. Nije imao motivaciju. Pa nemojte mi reci da niste vidjeli kako se upinjao da nparavi brejk u 2. setu. Ali to je bilo bez unutrasnjeg zara. Kako profisionalac je mora da pokaze da zeli, ali u dusi nije zelio. Zar dolazi iz duse. On se ne da odglumiti.


        PS
        Znajuci njegov osjecaj za medije, izjavu mogu da objasnim samo kao skrivenu poruku.
        Šta bre skriveno? Lik ima najgori odnos sa medijima od top igrača. Jbt Medvedev je bolji od njega. Najgore je što nema nikoga da ga posavetuje.
        Previše naivno, da ne kažem glupo.

        Mogao je reci: nisam se osećao najbolje, imao sam bol u stomaku ali sam iz respekta prema mom protivniku i organizatorima odlučio da odigram meč.
        Onda dalje: Nisam zadovoljan kako sam odigrao ali je Lorenzo bio na visini zadatka i potpuno zasluženo slavio.

        Dalje, opušta fanove: Povreda je prolazne prirode i već u ponedeljak ću biti u punom trenažnom procesu. Radujem se nastupu u Londonu.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Kilo soli View Post
          Samo da kažem da nisam gledao


          Ali možda stvarno polako gubi korak...
          .
          Jasno da gubi korak, ali to nije od jucer. Nema dovoljno energije da je trosi na nebitne turnire, turnire u kojima nista znacajno ne dobija i mecevima koje smatra izgubljenim. Sjetite se zadnjeg seta protiv Tima u Parizu 2017. Ili Zvereva na WTF-u 2018. ili zadnjeg gema protiv Nadala u Parizu ove godine...

          Uza sve ostalo, Sonego je igra dobro i servirao dobro. I nije pokazivao znake da ce pasti. 26 vinera 12 neiznudjenih. Da bude sve gore, islo ga je. Da se to preokrene, treba napor! Novak nije bio spreman za taj napor. Mozda je i mogao preokrenuti da je Talijanov nivo pao. A on nije pao.

          Comment


          • Originally posted by $%&*£¥₩₩(**%!#$@$××*@¥₩₩₩ View Post
            To je tvoje subjektivno tumačenje i izvrtanje nečijih reči. Bukvalno nigde nije priznao da je tankovao.

            Rekao je da je zdrav i da je ispunio cilj dolaska, a to je prvo mesto.
            Indigo je napisao sve sto ja mislim...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Mene najvise brine sto njegov forhend boba ne valja...

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ne mislim da ce biti neka ogromna kazna, par hiljada dolara i sumnjam da ce je i dobiti, ali je izjava sramotna
                Ne može izjava biti gora od postupka
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Kilo soli View Post
                  Ne može izjava biti gora od postupka
                  U ovom slucaju jeste
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • ... msa, čudan neki dan, svi favoriti poispadali...
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Indigo je napisao sve sto ja mislim...
                      Ok, samo ne mozes da kazes "mogli bi da ga kazne, bukvalno je priznao da je tankovao", kada on to nije priznao.
                      Last edited by mark !t zer0; 30-10-20, 19:11.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ma pusti Bojanu, snila baba sto joj milo bilo.. Rekao je da je osvajanje prvog mjesta uticalo na njega i to je skroz legitimno. Ono sto para usi je sto je "uspio u onome za sta je dosao odje", a to veze nema sa tankovanjem.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          U ovom slucaju jeste
                          Kako je izjava da je tanko ao može biti gora od samog tanko anja, ako je uopšte bilo tankovanja
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                            Šta bre skriveno? Lik ima najgori odnos sa medijima od top igrača. Jbt Medvedev je bolji od njega. Najgore je što nema nikoga da ga posavetuje.
                            Previše naivno, da ne kažem glupo.

                            Mogao je reci: nisam se osećao najbolje, imao sam bol u stomaku ali sam iz respekta prema mom protivniku i organizatorima odlučio da odigram meč.
                            Onda dalje: Nisam zadovoljan kako sam odigrao ali je Lorenzo bio na visini zadatka i potpuno zasluženo slavio.
                            Novakove medijske izjave su u nacelu odlicne. Mediju su konstantno neblagonakloni prema njemu.

                            Mogao je reci upravo to sto kaze. Trebao je to reci. A nije. On je vrlo inteligentan i ima iskustvo, zna sto treba reci. Dakle moj zakljucak je da je ovo sto je rekao, rekao sa nekom namjerom.

                            Konacno, Sonego jeste bio na visini zadatka. Mnogi su slicne meceve protiv Novaka sami izgubiuli, Lorenco nije,
                            Last edited by NI; 30-10-20, 21:00.

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Ma pusti Bojanu, snila baba sto joj milo bilo.. Rekao je da je osvajanje prvog mjesta uticalo na njega i to je skroz legitimno. Ono sto para usi je sto je "uspio u onome za sta je dosao odje", a to veze nema sa tankovanjem.
                              Pa ne mogu da pustim i živim u neznanju
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Pa kad hoces nekog zakonski da kaznis za nesto, moras sa pravnog aspekta da detektujes elemente prekrsaja (krivicnog djela), a ne tvoj licni utisak da bude krajnji sud. Nidje on odje nije priznao da je tankovao mec, vec je priznao da je osvajanje ye1, ocigledno, imalo uticaja na njega danas. To uopste nije isto.
                                Ma slazem se ja sa tobom, ali prirodne i drustvene nauke ne idu bas pod ruku.
                                A i znamo da uvek licni utisci preovladjuju, bar kada je Novak u pitanju.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X