Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2020. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali.. ova 2 Francuza su svojevrsni rekorderi. Monfa ima protiv Novaka 0:16, a Gaske protiv Nadala 0:16.

    Comment


    • Niko ne dobija Monfu 17 puta
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Da znas da ces mi biti kriva ako se neko cudo sjutra desi.

        Comment


        • Hahahaahah, ma nema sanse
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Monfils nikada ozbiljniji nije bio, trenutno ga samo Big 3 mogu dobiti i Thiem koji ga bije gde stigne.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Danas je bio opasan. Pocinjem se bojati ovako dobre igre u Dubaiu. Samo da form ne dodje prerano.
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Danas je bio opasan. Pocinjem se bojati ovako dobre igre u Dubaiu. Samo da form ne dodje prerano.
                Mislim da se više drugi boje ponavljanja 2011. ili 2015. Jer ovo djeluje brutalno, a čak još ima prostora za napredak.

                Vjerujem da mu je tijesno dobijeno finale AO-a donijelo puno više nego što bi to bio slučaj sa dominantnom pobjedom poput one iz prošle godine nad Nadalom. Jer, svjestan je da može bolje od onoga što je igrao u ovogodišnjem finalu, dodatno je opušteniji i čini mi se da će ove godine ići na sve što može, dakle 'all in'.

                Lik je u zen zoni, vidi se to jasno i tokom ovog meča, a i u izjavama. Ako tako nastavi, a sve mi se čini da hoće, eto još jedne historijske godine.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Originally posted by Prle! View Post
                  Mislim da se više drugi boje ponavljanja 2011. ili 2015. Jer ovo djeluje brutalno, a čak još ima prostora za napredak.

                  Vjerujem da mu je tijesno dobijeno finale AO-a donijelo puno više nego što bi to bio slučaj sa dominantnom pobjedom poput one iz prošle godine nad Nadalom. Jer, svjestan je da može bolje od onoga što je igrao u ovogodišnjem finalu, dodatno je opušteniji i čini mi se da će ove godine ići na sve što može, dakle 'all in'.

                  Lik je u zen zoni, vidi se to jasno i tokom ovog meča, a i u izjavama. Ako tako nastavi, a sve mi se čini da hoće, eto još jedne historijske godine.


                  Itekako ima prostora za napredak, samo laganica.

                  Sve napisano u tvom postu sam htela na neki nacin da "kazem" gore postavljenom fotkom.
                  Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                  Comment


                  • Монфис мртав хладан чека четрнајсти пораз... можда и не изађе да не квари добар утисак до сада и набије комплекс без разлога...
                    sigpic

                    Comment


                    • neki dobar linak za noeta?

                      Comment


                      • Sjajan tenis biće zanimljivo do kraja. Uzdam se u tradiciju

                        Comment


                        • Vec je zanimljivo, za sve je Bojana kriva

                          Auuu Monfa "poludeo"

                          Takoooo, jos se tempira forma
                          Last edited by Zoje; 28-02-20, 15:41.
                          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                          Comment


                          • Samo trebs da se smiri, nista drugo
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Koliko samo ocajno komentarise Visko danas Novakov mec. Pretstavlja Monfisa kao da je ne znam ni ja sta. Jeste da ima tu seriju, ali tu nije pobedio ni jednog dobrog igraca tako da se malo preteruje.

                              Jednostavno je Novak ocajan za sada. Monfils jeste dobar, ali i dalje mi deljuje da se samo brani i da ima dobar servis. Takodje mislim da i dalje ima problema sa kondicijom, samo mu se u skorije vreme nije oduzio ni jedan mec.

                              Mislim da Novak ima neki problem, zato je onako i reagovao na pocetku meca.

                              Comment


                              • Neugodan Monfis sa ovim pozicioniranjem za šljaku....
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X