Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2020. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav raspad nosioca u Akapulku. I posle neko komentarise da je jaci turnir od Dubaija :/ Kakav zreb za Nadala. Bice to nova titula gotovo izvesno.

    A sa druge strane Novak treba da igra sa Kacanovim pa najverovatnije Monfinsom i Cicipasom. Uopste, ali opste nije poredivo.

    Comment


    • Karen skromno.

      Comment


      • Originally posted by 147 View Post
        Kakav raspad nosioca u Akapulku. I posle neko komentarise da je jaci turnir od Dubaija :/ Kakav zreb za Nadala. Bice to nova titula gotovo izvesno.

        A sa druge strane Novak treba da igra sa Kacanovim pa najverovatnije Monfinsom i Cicipasom. Uopste, ali opste nije poredivo.
        Pa sto nije otisao u Acapulco?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • зато што му ови ћушнули више кеша да се појави и слика...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Pa sto nije otisao u Acapulco?
            Voli Nole težim putem.
            Zanimljivije. Realno.

            Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Pa sto nije otisao u Acapulco?
              A zasto je Nadal u karijeri igrao pedesetak meceva manje sa Top 10 igracima a igrao je stotinak meceva u karijeri vise od Novaka? Jel imas odgovor na to? Da li je to zanemarljivo?

              Novaku mozda cak i vise odgovara podloga u Akapulku, ali je generalno vise uspeha imao na Americkoj turmeji kada je pre toga igrao Dubai. Plus Novak ima porodicu i mnogo mu je lakse da igra Dubai od Akapulka zbog toga :/

              Dakle Novak je sam birao turnir i bilo je zaovekicati da ce da bude veca konkurencija na njemu. To je sve ok, moj odgovor je bio da ne treba pricati kako je Akapulko jaci, samo to.

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                A zasto je Nadal u karijeri igrao pedesetak meceva manje sa Top 10 igracima a igrao je stotinak meceva u karijeri vise od Novaka? Jel imas odgovor na to? Da li je to zanemarljivo?

                Novaku mozda cak i vise odgovara podloga u Akapulku, ali je generalno vise uspeha imao na Americkoj turmeji kada je pre toga igrao Dubai. Plus Novak ima porodicu i mnogo mu je lakse da igra Dubai od Akapulka zbog toga :/

                Dakle Novak je sam birao turnir i bilo je zaovekicati da ce da bude veca konkurencija na njemu. To je sve ok, moj odgovor je bio da ne treba pricati kako je Akapulko jaci, samo to.
                Niko nikad nije rekao da je Acapulco jaci, nego da su slicni, a ovo nije ni prvi a ni poslednji put da se na nekom turniru raspadne zreb.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  Baš tanak turnir u odnosu na Acapulco.
                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Pa ne znam bas , u Dubaiju imas Djokovica, Monfu koji je osvojio 2 turnira u 2 nedelje, Rublev je isto odlican od pocetka godine, Agut uvek neugodan, Cicipas, Kacanov....
                  U Acapulcu imas Nadala, Zvereva, pa onda Stana koji je imao problema sa povredom, Kirijos koji isto ima problem jer je otkazao Delray Beach ove nedelje, Dimitrov i Izner su u raspadu,...Po meni, slicni su turniri po jacini
                  Ocigledno si zaboraila, pa da te podsetim :/ Dakle odgovor nije bio namenjen tebi, vec Maretu.

                  Comment


                  • Evans dobio Rubleva.

                    Ko je gledao meč na Us Openu izmedju Rubleva i Beretinija, za njega ovo nije nikakvo iznenadjenje.
                    Rublev je teniser koji najlošije reaguje na slajs u prvih 100, ovo u životu nisam video.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Nisam u toku vec 2 dana sa tenisom i prenosima, otkud ovaj komentator, sto prenosi Struf-Cici, sa ES na SK?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Saznala sam, Igor Mladenovic, preletac
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Niko nikad nije rekao da je Acapulco jaci, nego da su slicni, a ovo nije ni prvi a ni poslednji put da se na nekom turniru raspadne zreb.

                          niko nikad-istina nije,ja sam rekao da je nadal najebo


                          etoQ
                          Wizard

                          Comment


                          • Definicija perfekcije od tenisa.

                            Tehničko savršenstvo.
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • Kakva pesma, tecna [emoji41]
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Prle! View Post
                                Definicija perfekcije od tenisa.

                                Tehničko savršenstvo.
                                Danas je bio opasan. Pocinjem se bojati ovako dobre igre u Dubaiu. Samo da form ne dodje prerano.

                                Comment

                                Working...
                                X