Announcement

Collapse
No announcement yet.

SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

    [quote author=caniggia7 link=topic=2909.msg175830#msg175830 date=1286450019]
    Tacno,idemo dalje.Da gledamo kako uzima i drugu,trecu...
    [/quote]

    Slazem se sa tobom potpuno. Cim ga Valentino otjera kao Maxa u Superbike neka uzme jos koju $#^%RT
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

      [quote author=L. Lawliet link=topic=2909.msg175832#msg175832 date=1286450218]
      Slazem se sa tobom potpuno. Cim ga Valentino otjera kao Maxa u Superbike neka uzme jos koju $#^%RT
      [/quote]
      Videcemo ko ce koga u SBK. $#^%RT
      Ma samo nek sezone budu sto zanimljvije,da nijedna ne bude kao ova.U ovoj da Lorenzo nije uzeo titulu ja nicim ne bi bio zadovoljan.Dosadne trke gomila padova,dva izgubljena zivota.Sezona za zaborav!
      Samo nek neko ne krene sad da me ubedjuje da su Pedrosa i Stoner bolji od Lorenza.
      sigpic

      Comment


      • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

        To bolji je širok pojam... A sledeće godine Stoner je favorit broj jedan.
        LL ne provociram ja, samo se ograđujem od onog što me čeka kada podržim Lorenca. Nemoj mi reći da to nije tačno, o tome pisasmo mnogo. Možda sledeće godine podržim Stonera ili nekog drugog, ali Rosija neću, on ima dovoljno pristalica i bez mene. A rekao sam i ponovo kažem - da mogu da izaberem vozača koji će osvojiti titulu, to bi bio Aojama.

        Comment


        • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

          Nisu bolji od Lorenca, isti su.Ali kao sto si video i sreca igra ogromnu ulogu.
          Da se pedroza nije povredio, ne svojom greskom, pitanje titule bi jos bilo otvoreno.
          Lorenco bi u Japanu bio 5. Pedroza bi sigurno bio brzi od Stonera.
          A Malezija, dva duga pravca i dosta brzih krivina, svasta bi se desilo.

          Comment


          • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

            [quote author=3006 link=topic=2909.msg175848#msg175848 date=1286450973]
            To bolji je širok pojam... A sledeće godine Stoner je favorit broj jedan.
            LL ne provociram ja, samo se ograđujem od onog što me čeka kada podržim Lorenca. Nemoj mi reći da to nije tačno, o tome pisasmo mnogo. Možda sledeće godine podržim Stonera ili nekog drugog, ali Rosija neću, on ima dovoljno pristalica i bez mene. A rekao sam i ponovo kažem - da mogu da izaberem vozača koji će osvojiti titulu, to bi bio Aojama.
            [/quote]
            Ok postujem tvoje misljenje.Zbog cega mislis da je Stoner favorit broj jedan?
            sigpic

            Comment


            • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

              [quote author=vesna8.11 link=topic=2909.msg175850#msg175850 date=1286451176]
              Nisu bolji od Lorenca, isti su.Ali kao sto si video i sreca igra ogromnu ulogu.
              Da se pedroza nije povredio, ne svojom greskom, pitanje titule bi jos bilo otvoreno.
              Lorenco bi u Japanu bio 5. Pedroza bi sigurno bio brzi od Stonera.
              A Malezija, dva duga pravca i dosta brzih krivina, svasta bi se desilo.
              [/quote]
              Po cemu su Lorenzo i Pedrosa isti?Pedrosa ima samo bolji start a sve ostalo je na strani Lorenza.Sto se Stonera tice,po meni je Lorenzo za nijansu bolji u vozackim kvalitetima ali je Stoner jako nestabilan i zapada u duge krize u rezultatima i zato je Lorenzo bolji.
              sigpic

              Comment


              • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                Ovo je moje misljenje.Pedroza je vec prevladao strah od Lorenca, imao je borbu sa njim i pobedio ga, a usto je izvanredan vozac.
                Stoner, fenomenalan, jedino da je malo stabilniji, mada je i na tom polju sve bolji.
                Lorenco odlican, ali sada, kada vecinu stvari odradjuje elektronika, tesko je bas biti precizan i tasko je videti prave kvalitete nekog vozaca.

                Comment


                • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                  [quote author=vesna8.11 link=topic=2909.msg175854#msg175854 date=1286451640]
                  Ovo je moje misljenje.Pedroza je vec prevladao strah od Lorenca, imao je borbu sa njim i pobedio ga, a usto je izvanredan vozac.
                  Stoner, fenomenalan, jedino da je malo stabilniji, mada je i na tom polju sve bolji.
                  Lorenco odlican, ali sada, kada vecinu stvari odradjuje elektronika, tesko je bas biti precizan i tasko je videti prave kvalitete nekog vozaca.
                  [/quote]
                  Koja borba?
                  Pa da li je bolji.Pobedio je sad u 2 trke koje za njega nemaju nikakav rezultatski znacaj.Daj boze da i tu bude bolji zbog zanimljvosti.I meni je zao sto ima toliko elektronike,mada mislim da se ipak mogu proceniti kvaliteti vozaca.Nadam se da ce od 2012 biti manje elektronike i da ce biti vise vozaca koji se bore za top 5.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                    [quote author=caniggia7 link=topic=2909.msg175851#msg175851 date=1286451183]
                    [quote author=3006 link=topic=2909.msg175848#msg175848 date=1286450973]
                    To bolji je širok pojam... A sledeće godine Stoner je favorit broj jedan.
                    LL ne provociram ja, samo se ograđujem od onog što me čeka kada podržim Lorenca. Nemoj mi reći da to nije tačno, o tome pisasmo mnogo. Možda sledeće godine podržim Stonera ili nekog drugog, ali Rosija neću, on ima dovoljno pristalica i bez mene. A rekao sam i ponovo kažem - da mogu da izaberem vozača koji će osvojiti titulu, to bi bio Aojama.
                    [/quote]
                    Ok postujem tvoje misljenje.Zbog cega mislis da je Stoner favorit broj jedan?
                    [/quote]
                    Stoner je favorit broj jedan zato što je vozački u rangu Lorenca i Rosija (trenutno), a jahaće najbolju mašinu. Ja ga ne volim van staze, ponekad zna da k*nja za pare, ali je strašan vozač. Čini mi se da će mu Honda ležati malo bolje od Dukatija. Stoner može svakog da pobedi i od svakog da izgubi, ali na pravoj mašini teško će neko moći da mu parira (mislim na sezonu, a ne na trku - dve). Ovde je mnogo pisano kako je Lorenco glavni kandidat za titulu sledeće godine (zanimljivo, samo dok je pobeđivao). Ja se ne slažem sa tim, a Kejsiju u prilog ide i to što ni Rosi neće biti na vrhuncu, barem mislim. Ostaje mu Pedrosa, koga očekujem da oduva, tako da je to - to.
                    Što se smanjenja elektronike tiče, nešto ne verujem da će se mašine razvijati u tom pravcu. Progres (proklet bio) ide dalje. Kamo sreće da se smanji, razlike između vozača u kvalitetu nisu tako velike, tu bi krv prskala na sve strane. A došlo je vreme da nam to ostaje - hleba, igara i krvi.

                    Comment


                    • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                      Sta sam sinoc propustio??? h5g6k8

                      I po meni je Lorenco bolji od Danija,Dani je mali i lak zato tako dobro startuje i uvka se izbori za dobru poziciju na samom startu.Po meni Su najkvalitetniji vozaci u GP-u Rosi i Elias.Kad vozac uspe sa 11-12 posicije na startu do dodje do pobede i do prvog mesta,e tu se vidi kvalitet!!!

                      Comment


                      • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                        [quote author=Djuka99gp link=topic=2909.msg175876#msg175876 date=1286454086]
                        Sta sam sinoc propustio??? h5g6k8

                        I po meni je Lorenco bolji od Danija,Dani je mali i lak zato tako dobro startuje i uvka se izbori za dobru poziciju na samom startu.Po meni Su najkvalitetniji vozaci u GP-u Rosi i Elias.Kad vozac uspe sa 11-12 posicije na startu do dodje do pobede i do prvog mesta,e tu se vidi kvalitet!!!
                        [/quote]


                        Pa Dani će doći iz box-a na prvu poziciju na startu &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] samo je frajko tesko zadrzi , mada ove sezone poceo je da pobjedzuje ;)
                        Valentino Rossi #46

                        G.O.A.T

                        Comment


                        • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                          [quote author=3006 link=topic=2909.msg175875#msg175875 date=1286453920]
                          Stoner je favorit broj jedan zato što je vozački u rangu Lorenca i Rosija (trenutno), a jahaće najbolju mašinu. Ja ga ne volim van staze, ponekad zna da k*nja za pare, ali je strašan vozač. Čini mi se da će mu Honda ležati malo bolje od Dukatija. Stoner može svakog da pobedi i od svakog da izgubi, ali na pravoj mašini teško će neko moći da mu parira (mislim na sezonu, a ne na trku - dve). Ovde je mnogo pisano kako je Lorenco glavni kandidat za titulu sledeće godine (zanimljivo, samo dok je pobeđivao). Ja se ne slažem sa tim, a Kejsiju u prilog ide i to što ni Rosi neće biti na vrhuncu, barem mislim. Ostaje mu Pedrosa, koga očekujem da oduva, tako da je to - to.
                          Što se smanjenja elektronike tiče, nešto ne verujem da će se mašine razvijati u tom pravcu. Progres (proklet bio) ide dalje. Kamo sreće da se smanji, razlike između vozača u kvalitetu nisu tako velike, tu bi krv prskala na sve strane. A došlo je vreme da nam to ostaje - hleba, igara i krvi.
                          [/quote]
                          On jeste u njihovom rangu vozacki ali mora prvo glavu da sredi da bi razmisljao o tituli.Ni ja ga ne gotivim van staze,ali da ume da vozi ume.Odlican je samo nije konstantan.Mislim da ovde nije mnogo pisano da ce sledece godine Lorenzo uzeti titulu vec svi govore da ce Rossi da se vrati na vrh.Ja sam jedan od retkih koji veruje u odbranu Lorenzove titule i po meni je prvi favorit ne zato sto za njega navijam nego jer je trenutno najbolji,samo sto drugi deo sezone vozi takticki i nece da padne zbog titule.Kad je morao da forsira sve je pokidao.Po mom misljenju dolazi njegovo vreme.
                          Sto se tice te titule dogodine,mislim da ce je uzeti onaj ko bude najmanje padao jer ce svi biti pod pritiskom.Ajde da stavimo 5 potencijalnih sampiona Lorenzo,Rossi,Stoner,Pedrosa i Spies.Zasto?
                          Lorenzo-da dokaze celom svetu da ovogodisnja titula nije slucajnost i da se to nije desilo samo zbog Rossijeve povrede
                          Rossi-da dokaze da ponovo moze da se vrati na vrh i da moze da osvoji titulu sa 3 razlicite fabrike
                          Stoner-da dokaze da titula iz 2007 nije slucajnost i da nije vozac koji kratko traje,odvozi jednu sezonu dobru i nema ga nigde
                          Pedrosa-da dokaze da vredi fabrickog tima u kom je vec 5 sezona a nije nista specijalno uradio
                          Spies-prelazak iz privatnog u fabricki tim je sam po sebi tezak,ocekivanja su mnogo veca i veci je izazov pred njim
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                            [quote author=Djuka99gp link=topic=2909.msg175876#msg175876 date=1286454086]
                            Sta sam sinoc propustio??? h5g6k8

                            I po meni je Lorenco bolji od Danija,Dani je mali i lak zato tako dobro startuje i uvka se izbori za dobru poziciju na samom startu.Po meni Su najkvalitetniji vozaci u GP-u Rosi i Elias.Kad vozac uspe sa 11-12 posicije na startu do dodje do pobede i do prvog mesta,e tu se vidi kvalitet!!!
                            [/quote]
                            Elias je dobar ali nije u rangu Rossija,Lorenza,Spiesa,Stonera i ajde Pedrose h5g6k8
                            Ipak je on prejak za Moto2.U najjacoj klasi je dokazao da moxe da ostvari po koji podijum u sezoni ali to je njegov maximum.[quote author=Valentino Rossi #46 link=topic=2909.msg175878#msg175878 date=1286454477]
                            Pa Dani će doći iz box-a na prvu poziciju na startu &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] samo je frajko tesko zadrzi , mada ove sezone poceo je da pobjedzuje ;)
                            [/quote]
                            Pa kad se Rossi nije tad skroz oporavio,a Lorenzo vozio rezervisano.Kad su njih dvojica,a i Stoner u top formi,Dani nema tu sta da trazi. &+I}\
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                              [quote author=vesna8.11 link=topic=2909.msg175854#msg175854 date=1286451640]
                              Ovo je moje misljenje.Pedroza je vec prevladao strah od Lorenca, imao je borbu sa njim i pobedio ga, a usto je izvanredan vozac.
                              Stoner, fenomenalan, jedino da je malo stabilniji, mada je i na tom polju sve bolji.
                              Lorenco odlican, ali sada, kada vecinu stvari odradjuje elektronika, tesko je bas biti precizan i tasko je videti prave kvalitete nekog vozaca.
                              [/quote]
                              Kada ga je pobedio u direktnom duelu ??????????????????
                              Mozda jedino u njegovim snovima ^a%v ^a%v $8#a
                              JUST PUNK

                              NO NATIONS
                              NO RELIGION
                              NO AUTHORITY

                              And most of all PEACE


                              Anarchy

                              Comment


                              • Odg: SHELL ADVANCE MALAYSIAN MOTORCYCLE GRAND PRIX

                                [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2909.msg175882#msg175882 date=1286454847]
                                Kada ga je pobedio u direktnom duelu ??????????????????
                                Mozda jedino u njegovim snovima ^a%v ^a%v $8#a
                                [/quote]
                                Nikadaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X