Announcement

Collapse
No announcement yet.

2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

    zasto zna da nervira

    Comment


    • #92
      Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

      [quote author=trivun link=topic=2908.msg175577#msg175577 date=1286393144]
      raikonen je sjajan alala mu vera za sve voznje nego ne znam da li ste culi rajkonen se ne vraca u formulu i rekao je da se razocarao u reno zbog toga sto hoce da ga dovedu samo zbog imena kao sto je mercedes doveo sumahera
      [/quote]
      Pa Trivune ja sam i stavio taj link na forum kako nisam cuo h5g6k8 ,samo ne u ovoj temi nego u temi formula 1.
      sigpic

      Comment


      • #93
        Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

        aha izvini onda nisam znao

        Comment


        • #94
          Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

          [quote author=trivun link=topic=2908.msg175592#msg175592 date=1286393946]
          aha izvini onda nisam znao
          [/quote]
          Ma sta ces mi se za to izvinjavati malo se salim opisteno brate!
          sigpic

          Comment


          • #95
            Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

            [quote author=trivun link=topic=2908.msg175582#msg175582 date=1286393564]
            zasto zna da nervira
            [/quote]
            Svojim ponasanjem na stazi a i van nje zna da iznervira.Deluje mi nekako uobrazeno otkad je zaustavio Schumachera.A i nervira posebno s tim za to sklanjanje sa staze i timske naredbe.Ako si bolji od timskog kolege onda pobedi posteno a ne trazi od celnika da se on sklanja!To je za dvostrukog sampiona VELIKA SRAMOTA!!! &+I}\
            sigpic

            Comment


            • #96
              Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

              Na stazi su veliki sampioni bili drski i bezobrazni,ali jedan je gori od drugih,a to je Luis Hamilton &+I}\
              I ja tu nista lose ne vidim,F1 je takav sport jednostavno
              sigpic

              Comment


              • #97
                Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

                hamilton nije drzak na stazi ne bi bas to tako opisao on je vise manijakalan nema strpljenja

                Comment


                • #98
                  Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

                  [quote author=Vladan link=topic=2908.msg175602#msg175602 date=1286394705]
                  Na stazi su veliki sampioni bili drski i bezobrazni,ali jedan je gori od drugih,a to je Luis Hamilton &+I}\
                  I ja tu nista lose ne vidim,F1 je takav sport jednostavno
                  [/quote]
                  Pa dobro to ali da neko tog pedigrea trazi da mu se neko skloni to nervira priznaj.I ja npr. navijam za Lorenza pa me opet nervira sto se zalio celnicima Yamahe za ovu trku u Japanu.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

                    Dzaba sve,kada je on sada najbolji!! l5'%9

                    Comment


                    • Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

                      priznajem to tuzakanje je bezveze i nervira a sto se tice toga koje najbolji hajde da sacekamo kraj sezone ima jos cetiri trke do kraja i svasta ce se jos dogoditi

                      Comment


                      • Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

                        Naravno,nikom se to ne svidja,ali Alonso ocekuje da nema konkurenciju u timskim kolegama,sto nikako nije dobro i zato bih volio da vidim Kubicu od sledece godine u Ferariju,taj mu se sigurno ne bi sklanjao i bio vodonosa $a$7#
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

                          naravno zato alonso i mrzi hamiltona zato sto ovaj kad je dosao nije hteo da mu se sklanja sa staze a alonsa to nervira plus pored toga poceo je da ga pobedjuje jedan novajlija sto je alonsu to neprihvatljivo jer je on boze moj dvostruki svetski sampion

                          Comment


                          • Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

                            [quote author=FC Nadal link=topic=2908.msg175610#msg175610 date=1286394974]
                            Dzaba sve,kada je on sada najbolji!! l5'%9
                            [/quote]
                            Bio je svaka mu cast,sada nije.[quote author=Vladan link=topic=2908.msg175613#msg175613 date=1286395037]
                            Naravno,nikom se to ne svidja,ali Alonso ocekuje da nema konkurenciju u timskim kolegama,sto nikako nije dobro i zato bih volio da vidim Kubicu od sledece godine u Ferariju,taj mu se sigurno ne bi sklanjao i bio vodonosa $a$7#
                            [/quote]
                            Mislimo isto brate nema sta.Kubica bi ga u zdrav mozak da ne kazem sta.Zato je i otisao iz McLarena jer mu Hamilton nije pomagao u osvajanju titule.Fisichela mu je odgovarao ali doduse tada nije bilo potrebe da mu bilo ko pomaze,tad ih je sve samleo. &+I}\
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

                              [quote author=caniggia7 link=topic=2908.msg175615#msg175615 date=1286395284]
                              Bio je svaka mu cast,sada nije.
                              [/quote]


                              I sada je. l5'%9 Kada osvoji titulu,vidjeces. +*@WT*48*

                              Comment


                              • Odg: 2010 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX,SUZUKA-od 8. do 10. oktobra

                                nadal previse si siguran da ce alonso osvojiti titulu nece si ni ostali zezati sem toga on ne vodi u sampionatu zato se spusti na zemlju i pocni da zivis u sadasnjosti ane koda je vec alonso osvojio titulu

                                Comment

                                Working...
                                X