Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Žika View Post
    ударају као сивоње, ко ће кога да убије......ајде да видимо тај брејк....поштено би било
    Nemoj tako nisu sivonje samo puni života jaki [emoji6][emoji854]

    Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

    Comment


    • publika prilicno mirna
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Gledaj malo. Ionako si mislio da danas igraju Federer i Đoković
        Tacno cu ti zavrsit jedan ban kod Bojane za ovo ponasanje.

        Comment


        • nitko ne resava ove balonjare ko nadall
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by Orao View Post
            Tvoje mišljenje na koje imaš pravo, al eto za primer Wimbledon 2019 finale epski meč videli smo raspon udaraca svih mogućih.

            Da napomenem da sam rekao da navijam za Nadala kojeg izuzetno poštujem.

            Ne znam koje si godište ali sumnjam da si stariji od 25-30 godina onda nisi gledao verovatno mečeve 80 ih kad se igralo servis voley, ja sam malo stariji rodjen 63 godine pre nego što ova rasprava ode dalje i ovo je lep tenis.

            Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
            Slavni kineski Konfucije filozov je rekao da znanje ne dolazi godinama ako si stariji mozda si ranije video sunce ali si kntradiktoran pomesao si Wimbldon 2019 sa itakmicama kje su igrali Lendl,Mekinro Konors i ostali, ali ako je za tebe tenis udaras servis snazno zato sto ti je Bog dao snagu ( sivonje) i izlazis na mrezu da za par sekundi zavrsis poen onda trazi neki drugi sport kao strelicarstvo ili sta ja znam

            Comment


            • Nemoz tako Rafinjo
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • I onda je Tim odigrao onakav ritern na 5:3 Inace mora da se prizna da Nadal ima mnogo tezak zreb. Kirijos, Tim pa Zverev do finala je papreno tesko. Bukvalno oni protivnici koje je Novak hteo da izbegne.

                Comment


                • није Рафа психички издржао овај тајбрејк...
                  sigpic

                  Comment


                  • Pošto nije odservirao za set moguče da je Nadal tada izgubio i meč. Previše plitkih loptica, greške, loš ritern.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobro, ipak je duzi ovaj set od onog prvog sa USO.. Tad ga je Tim pocistio sa 6:0.

                      Ajmo jos jedno maratonsko poglavlje!

                      Mada, ja nesto nisam siguran da Tim uopste zna sta je to umor od prethodnih meceva..

                      Comment


                      • Da nije bio deda mraz u osmom gemu, rutinski bi dobio set Thiem, duplo bolji igrac na terenu.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Tim ima snage za petoricu
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Thiema ni Novak neće moći da dobije.

                            Lik se kreće vrhunski. Taktički maltene besprekoran. Do jaja se drži discipline. I udarci su mu boli glava.

                            Comment


                            • узима Рафа следећи сет... и Тим је у некој нервози, покушаће да се смири и то ће Рафа да искористи
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo ga cuveni Rafojlov toilet brejk,ide preokret

                                Comment

                                Working...
                                X