Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak počeo da se glupira.

    Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Agassi je mala beba za njega...
      Ono sto sigurno znam je da bi se Delpo u ovakoj situaciji ovde nazivao folirantom i ne znam ni ja kako. A Fedu delovali lekovi. Pa dajte te lekove, ima neka zurka u petak.

      Dolazim do zakljucka da je RF - Rodjeni Folirant ili da koristi neke bas, bas, bas, bas dobre lekove.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Izaci ce Fedja na megdan, nego sta ce. Ovo je zlatna prilika da Novaka dobije u njegovoj kuci, da mu vrati za poraz u njegov W lokal. Doduse, svi znamo da protiv Fedje Novak nidje nije na domacem terenu, vec ce cijeli stadion da ga proguta..

        Comment


        • Originally posted by jozef k. View Post
          Ono sto sigurno znam je da bi se Delpo u ovakoj situaciji ovde nazivao folirantom i ne znam ni ja kako. A Fedu delovali lekovi. Pa dajte te lekove, ima neka zurka u petak.

          Dolazim do zakljucka da je RF - Rodjeni Folirant ili da koristi neke bas, bas, bas, bas dobre lekove.
          Au gdje me podsjeti na Delpa i foliranje. Ne zaostaje ni Muri folirant stari.

          Roger klasicno isfoliro umrtvio Sandgrena ovaj mislio jebo 4.set svakako jedva stoji u 5.cu ga raznijet

          Comment


          • ali koja teorija, dao mu je 7 mec lopti, samo da bi ga unervozio i dobio na kraju, pa hahahahahahahahaah, ja ne znam...stvarno nemam reci
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Au gdje me podsjeti na Delpa i foliranje. Ne zaostaje ni Muri folirant stari.

              Roger klasicno isfoliro umrtvio Sandgrena ovaj mislio jebo 4.set svakako jedva stoji u 5.cu ga raznijet
              Ma da, i onda u petom polete Fed niotkuda Vise snage nego na pocetku meca
              sloboda ili ništa

              Comment


              • A Bojana se jos raspravlja ovde. Cinjenica je da je medicina napredovala i da Rodzeru pomaze dosta. Ne zelim nista lose da kazem, sigurno je sve legalno sto radi.
                Doduse Rodzer sigurno ima vrhunski tim lekara koji ce da ga osposobe da leti u cetrtak po terenu.

                Comment


                • Zasto se uvek uplasite Rodzera?
                  Pogotovo na AO

                  Edit: Izgleda da ce Milos ici do 4. gema
                  Last edited by Mr. Wolf; 28-01-20, 10:57.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • A sta je to Federer toliko "poletio" u petom setu, meni su zadnja 2 seta bila bas losa. Ma, ustvari, samo mi je prvi set bio ok. U petom je Fedja samo manje grijesio, a Sangren poceo da sipa ue i eto rezultata kakav imamo. On je dobio ovaj mec samo iz razloga sto je bio manje los igrac od protivnika.

                    Comment


                    • Koliko se Djokovic smara u ovom mecu.Dosadno mu je bas.
                      Last edited by E1_PG; 28-01-20, 11:07.

                      Comment


                      • Inace Milose je fantastican od sredine drugog seta.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Zasto ste se uvek uplasite Rodzera?
                          Ko to?

                          I nije ti ovo bas dobro sklopljeno.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Novak ima neki problem, evo i reakcija ka boksu 😤😤😤

                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Mislis povreda?Ne bi me cudilo,sve se otvara starom liscu.Rekao sam,bozija ruka ga vodi na ovom AO.

                              Comment


                              • Nervoza...Miloš proigrao...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X