Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj ne smarajte vise na ovoj temi, imate glavnu.

    Baš me briga za SF, kad jos ni Qf nije gotovo.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Igra Novak kao zmaj

      Comment


      • Ovo qf je gotovo
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Pa prica o SF je zanimljivija od ovog meca.

          Ovde ako Raona dodje do 3 gema opet, da bude srecan.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Federer u prvom setu servira brzinom od 187kmh u prosjeku a u petom setu servira prosjecno 194kmh.
            Upravo gledam statistiku.
            Znaci,covjek od 38 i po godina sat i po vremena se jedva kretao,i dodje peti seti i on trci brze,servira jace i udara jace a ono sto mi je najvise zapalo za oko,covjek se u petom setu ZADIHAO nije.
            A kamera prikazuje Sandgrena kako jedva vazduh hvata.

            Sad ce se natrcavati sa Noletom 4 sata

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ne moze se reci bas da je igrao ocajno, Milmanov mec je bio tezak i naporan, ali poseldnja 3 seta protiv Fucovica, danas 1.set su bili vise nego solidni...

              A ne znam sta ocekujes od mene, ja se nadam da nije ozbiljno i da ce izaci, a imao je teske i ubedljive poraze na slemu kad je bio dosta mladji, a u cetvrtak niko od njega nista ne ocekuje
              Da ti mene pitaš ja bih znao da ti kažem za Novaka.

              Ukoliko ti misliš da on nije igrao loše a ovde pola foruma se pita zašto gleda čelendžer turnir u kosturu Federera, nije mi neka vajda od tvog poznavanja Federera i njegove igre.

              Comment


              • Je l' u cetvrtak SF?
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Federer u prvom setu servira brzinom od 187kmh u prosjeku a u petom setu servira prosjecno 194kmh.
                  Upravo gledam statistiku.
                  Znaci,covjek od 38 i po godina sat i po vremena se jedva kretao,i dodje peti seti i on trci brze,servira jace i udara jace a ono sto mi je najvise zapalo za oko,covjek se u petom setu ZADIHAO nije.
                  A kamera prikazuje Sandgrena kako jedva vazduh hvata.

                  Sad ce se natrcavati sa Noletom 4 sata
                  A u 3., nadji tu statistiku...
                  Svi i govore da je u 5.setu izgledao dobro, ocigledno su lekovi i masaza delovali


                  evo ja cu da postujem, da ne juris

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Nera View Post
                    Ako je verovati Banjcu, pričao je o potencijalnim protivnicima u polufinalu. Rekao je da ne želi da potceni ni jednog igrača, ali da ocekuje Novaka, obzirom na njegovu istoriju na AO, ali i sam pocetak godine koji je veoma uspešan...
                    Hvala Nero.
                    Ucinilo mi se da je prva recenica bila... teren je spor, ali morala sam da izadjem na tren.
                    Vraticu bas danas da cujem.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • daj ljudi pricajte kakvi su to lekovi i masaze, da se cepamo i mi, ocigledno je top
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                        Da ti mene pitaš ja bih znao da ti kažem za Novaka.

                        Ukoliko ti misliš da on nije igrao loše a ovde pola foruma se pita zašto gleda čelendžer turnir u kosturu Federera, nije mi neka vajda od tvog poznavanja Federera i njegove igre.
                        Djokovic me ne zanima

                        A celendzer turnir je valjda zbog rankinga njegovih protivnika, a ne zgob njega samog
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ljudi bre! Ovo je uzivo tema, dakle prate se uzivo mecevi i komentarisu.
                          Imate AO glavnu za Federerov mec koji je svoj zavrsio pre par sati i o predikcijama u PF.
                          Bas smarate, zar ne provaljujete...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by jozef k. View Post
                            daj ljudi pricajte kakvi su to lekovi i masaze, da se cepamo i mi, ocigledno je top
                            Agassi je mala beba za njega...

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Djokovic me ne zanima

                              A celendzer turnir je valjda zbog rankinga njegovih protivnika, a ne zgob njega samog
                              Zato cemo videti od svih opcija šta će se desiti u polufinalu. Ali sigurno je da su Sandgren, Milman i Fucovič toliko jaki protivnici i Federer je igrao solidno...

                              Strašno

                              miloolja,

                              sorry, prestajem. Mislio sam da dotična zna nešto

                              Comment


                              • Kakv poen
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X