Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve dok Nextgen gubi od nekih pacijenata i zasluzuje centralni teren realno,neverovatan je 4h sa 38 godina, pola normalnih ljudi bi se raspalo

    Timoti i Rafailo ga mozda mogu dobiti

    Comment


    • Originally posted by FitnessGuy View Post
      Hahhaah Nevera, Bojana, a? Najjače što je meni zaštekao stream na 7:4 ili koliko je već bilo nakon poslednjeg Millmanovog brejka, i onako lenjo i nevoljno pokušavam da ga osposobim. Bagovao svaki stream koji sam kliktao tada. Dok sam ga vratio, vidim 8:8. Neverica.
      Ma i ja sam jedva nalazila strim, sreca pa je tada radio
      ne znam, ne verujem i dalje sta je izvukao, milion UE sa fh strane, ceo mec je bilo mucenje, Milman sa tim svojim stavom da nikad ne odustaje, vraca sve zivo...
      Sanse za titulu su minimalne sada, ali nema veze, 4h je izdrzao na terenu
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Vodi se vrlo ozbiljna rasprava na tw da li je ovo sto je upravo uradjeno posteno prema ostalim tensierima i da li Federer ima specijalni tretman na turu?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Orao View Post
          Da u 5 setova u tb baš ga pokidao lol i to protiv 47 na svetu, doduše jedna od boljih igara Milmana.

          P.S. Pokidati je 3:0 ili 3:1 btw čisto da znaš [emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787]

          Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
          Napisao sam to u trenucima dok ga je Millman imao u TB-u. Pokidao ga do 8:4, uopšte nisam očekivao da se Fed izvuče.
          Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Vodi se vrlo ozbiljna rasprava na tw da li je ovo sto je upravo uradjeno posteno prema ostalim tensierima i da li Federer ima specijalni tretman na turu?
            Hahahhahahahhahahaha. Tiley je to, moj ti.

            Comment


            • Trenutno u Australiji u trandingu

              #stopfederersspecialtreatment
              #everyoneshouldbeequal
              #wewanttributesfromothertennisplayerstoo
              sigpic

              Comment


              • Secam se Ao2013,Nolo na pragu poraza od Stanojla i onda izdominira,slicna prica sa Simmijem 2016,Beneto 2012 Roger nq Vimbldonu,posle ovakvih meceva se osvaja turnir

                Comment


                • Originally posted by Srkisa View Post
                  Secam se Ao2013,Nolo na pragu poraza od Stanojla i onda izdominira,slicna prica sa Simmijem 2016,Beneto 2012 Roger nq Vimbldonu,posle ovakvih meceva se osvaja turnir
                  Sjecam se takodje da tada nije pusten video Djokovicu posle meca.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Vodi se vrlo ozbiljna rasprava na tw da li je ovo sto je upravo uradjeno posteno prema ostalim tensierima i da li Federer ima specijalni tretman na turu?
                    Naravno da nije, ali uteha mi je da on više nikad niti jedan GS neće osvojiti 99% i btw on ove godine puni 39 za nekih 6 meseci bliže 40-oj.

                    Ko zna možda će igrati i u 45 medicina i droge su čudo

                    Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Srkisa View Post
                      Secam se Ao2013,Nolo na pragu poraza od Stanojla i onda izdominira,slicna prica sa Simmijem 2016,Beneto 2012 Roger nq Vimbldonu,posle ovakvih meceva se osvaja turnir
                      Apsolutno,jos ako mu je stvarno ovo zadnji AO inspiracija i pozitivni impuls iz ovoga meca ucinice svoje.
                      On poslije one katastrofe na Vimbldonu vise nema cega da se boji u duelima sa Djokovicem,bukvalno je prezivio najgori kosmar,skroz rasterecen ce uci u taj duel,i pokusati da napada do iznemoglosti,da izvede blickrig,kao na Atp finalu.Mislim da ce imati ozbiljne sanse,da ne pricam sta ce biti ako kojim slucajem ispadne Djokovic sto nije nemoguce,to je titula 1/1.
                      Last edited by E1_PG; 24-01-20, 14:13.

                      Comment


                      • Ma odakle ce izvuci inspiraciju, covjek je pukom srecom ovo dobio, nema u cemu da gradi igru i da se nada.

                        Comment


                        • 100ta pobeda na Ao,svejedno jeste preterano

                          Comment


                          • Federer od Wimbledona igra ovako. Jedini meč koji ga je zanimao je protiv Đokovića. Zato je umalo ispao.

                            Što se tiče videa, to je skandalozno... Novak drži osvojene sve turnire Masters i Slemove nije dobio ništa. Za 900 pobeda nije dobio ništa.

                            Za razliku od Londona verujem da će Novak biti vrlo motivisan ako dođe do susreta.

                            Comment


                            • Dje je Dzesi Viten? On bi mogao mozda da bude favorit iz sijenke na USO
                              sigpic

                              Comment


                              • Steta za Madjara,2 poena od istorijskog sf

                                Comment

                                Working...
                                X