Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pojmovi "prajm" i "kvalitetniji igrac" nisu usko vezani za tenis. Ne moras da budes vrsan poznavalac istog da bi znao razliku izmedju pojmova.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Postoji razlika izmedju prajma i kompletnijeg igraca, ako vi to kao veliki poznavaoci tenisa ne znate, ja necu da vas ucim i da vam objasnjavam
      Pa ne možeš Federera da staviš u taj neki biološki kalup jer je on čudo prirode i filozofsko je pitanje kad je njegov prajm. Činjenica je da je Novak ostao bez gasa u finalu W a da se Federer nije ni oznojio. Dakle nije poražen zbog godina. Godine mu nisu uzele refleks i kondiciju i to se videlo golim okom a sve najbolje što dolazi s godinama je tu. Iskustvo, pamet. Novak ga je dobio bez servisa na Vimbldonu i sa manje snage. Bolji je.
      Last edited by Chiwwi; 24-01-20, 09:59.

      Comment


      • Федерер губи брејк и већ брише зној са чела, тешко ће овај темпо да издржи данас... дуги су поени и много се трчи..
        sigpic

        Comment


        • Opako dobro igra Millman, Fed deluje nemoćno na početku.
          Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

          Comment


          • Eh Tili, Tili, šta uradi od podloge.
            sigpic

            Comment


            • Kroz celu karijeru se izvlacio dobrim servisima deda, kontam da ce ga to i danas izvuci. Ajmo Milmaneee, ocigledno da mu ne lezi lik.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • биће да Федерер није "комплетан" за овог типа? овај као зец трчи и удара јако, Федереру значи фали свежина и снага...
                sigpic

                Comment


                • Ne odgovaraju mu nocni uslovi, trebalo je da igra popodne jer bi onda Milmanu smetalo sunce prilikom servisa. Ovako nema sta da mu smeta, jos i publika navija za Milmana vise, iako je ovo veliki Fed.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • E, tako!
                    Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                    Comment


                    • Originally posted by FitnessGuy View Post
                      E, tako!
                      sad treba sacuva svoj, da ne usere
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • pa tacno sam znala da ce da usere
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • искусно сачекао страх од победе али се и сам утпио и опустио..
                          sigpic

                          Comment


                          • I Cici nam se muci.

                            Al Agut dogurso do petog, svaka mu cast posle onakvog kraha za 1:2, no sta bi sa Cilkanom, ko je onaj covek?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Čovek se napati sa neiznuđenim greškama. Ludilo šta sve promašuje i kada diktira ritam ili je ravnopravan u poenu. Raduje me jedino što mi ne deluje nervozno. Kad počne da gunđa i jadikuje, ćao.
                              Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                              Comment


                              • Originally posted by FitnessGuy View Post
                                Čovek se napati sa neiznuđenim greškama. Ludilo šta sve promašuje i kada diktira ritam ili je ravnopravan u poenu. Raduje me jedino što mi ne deluje nervozno. Kad počne da gunđa i jadikuje, ćao.
                                Ma lose je mentalno usao u mec, videlo se u prvih par gemova koliko je stisnut
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X